Sari la conținut

Caut pula de la 20 cm in sus. Termen - pana la ora 12.


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Zile populare

Vizitator
Reputație: 0

Sa aștepți politia si anaful daca ms cauți si freci fara motive, eu nu ma spurc cu zdrențe.

Ia-ți botul ala muit unde e dorit ca vomit direct la pupici si mizerii din astea

Si ce sa-mi faca mie? =))))

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Nu intru jegoaso nu aveam treaba de mai bine de o săptămână pana sa îți înfunzi gură si gatul de rahat la adresa mea neîntrebată.

Hai marș, ca la nivelul cel mai sincer, mi-e scârbă tare de tine

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu intru jegoaso nu aveam treaba de mai bine de o săptămână pana sa îți înfunzi gură si gatul de rahat la adresa mea neîntrebată.

Hai marș, ca la nivelul cel mai sincer, mi-e scârbă tare de tine

Ti-am vazut si fața si pizda si sanii si tot =)))) cam uratica.

Daca ma mai superi, iti vand pozele la dusmani ! Intregi :p

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acuma serios , rău nu arată de ce sa mințim , indiferent ce as avea cu ea și cât mi-aș dori sa ii rup gura , dar se vede in privire ca are acel gol , lăsați-o împace , nu e vina ei ca e așa , cine știe ce are femeia ... sănătoasă nu e, și nu e motiv de ras .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Du.te dracu cu pula ta de handicapat milog si mars la prostituate. Eu nu m-am prostituat niciodată, far voi face frumos o vizita la politie pt violarea dreptului la viață privată fotografiile nefiind publice, șantaj a si lăsat ca proasta in scris. Ei lui pisic si clonei. Sper ca ti.ai ascuns bine ip ul ca pușcăria te manca pe tine si Ines cand termin cu voi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie:Xxx
  • Oras:Locatie:Xxx

Du.te dracu cu pula ta de handicapat milog si mars la prostituate. Eu nu m-am prostituat niciodată, far voi face frumos o vizita la politie pt violarea dreptului la viață privată fotografiile nefiind publice, șantaj a si lăsat ca proasta in scris. Ei lui pisic si clonei. Sper ca ti.ai ascuns bine ip ul ca pușcăria te manca pe tine si Ines cand termin cu voi

Sa ma cauti si sa demonstrezi astea in instanta (,in Elvetia) ! Foto-urile sunt luate de pe google Juliette Venice ! Nu ai fost atat de rapida ca mine.  Am vazut ca ti-ai inchis conturile (twiter,etc) unde te prostituai la scurt timp, dupa ce am postat pozele tale publice. Mars fa.

Link spre comentariu

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Fotografiile sunt cu drepturi de autor violate de tine precum si încălcarea dreptului la viață privata, ele nefiind utilizate niciodată pe situri corelate cu prostituția. Nu fac sex nici plătit nici gratis practicând abstitenta de mai bine de un an. Nu are nicio legătură cu Elveția te salta politia după ip. Doar pt dcma si ca mi.ai incalcat srepturile de autori isi vinde ma.ta vaca sau un rinichi sa imi plateasca daune morale.Te toarna pisicuts de nu ai vazut cans se trezeste anchetat.La fel ca si pe Raluca pt șantaj in scris.

Obișnuiește ca o sa fii fetiță multa vreme de acum. Nu vreau bani îți vreau fundul ciuruit in pârnaie sa vezi ca su in Românica se poate pt comportament infracțional pe net.

Destul cu gargara, sunt convinsa ca vei lamuri cu politia. Si tu si Ines si Bogdan

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...