Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Sara - 0749345771

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
3 raspunsuri in acest thread

#1 >cutebadboy<

cutebadboy

Feeling Unstoppable!

• >Serious Contributor<
  • 208 Postari:
  • Inscris la:
    16 October 2013
  • Reputatie: 428

Postat 08 May 2018 - 06:51 PM

:bye  Am vizitat recent (chiar acuma am venit de la ea) domnișoara și pot confirma că pozele ei nu sunt reale de loc, în realitate are ten destul de deschis, la înălțime undeva la 170, sâni aproape inexistenți numai fundul e destul de ok. La acțiune nu pot spune multe deoarece merge pe fastfuck, în descriere scrie că vorbește mai multe limbi dar probabil înțelege mai multe limbi fiindcă n-a scos nici un cuvânt.

Note:

Locație: 5, str Podului (Rogerius), are pe pat o saltea și atât fără husă..

OP: 5,a montat direct cauciucul și a durat vreo 3-4 min fără artificii, fără atenție la oO

NP: 8, a venit ea în poziția LOT unde am lăsat să steie câteva minute după care am cerut poziția doggy iar apoi am finalizat pe sânii ei aproape inexistenți

Igienă: 2, duș n-am văzut că a făcut, dar după ce am finalizat pe sâni a șters cu șervețel și a luat înapoi hainele pe ea.. deci.. nu știu despre ce fel de igienă pot să vorbesc..

Amenda: 150ron

De revenit: Nu

De recomandat: Nu

Spor!  :hihat

Link:

https://www.publi24....767f6e6454.html

Descriere:

Buna sunt Sara va astept intr-o locatie curata discreta si plina de fantezi pentru a petrece inpreuna cateva clipe si de ce nu chiar mai multe de placere. asa ca nu ezitati sa ma contactati pentru mai multe detali la telefon va pup si va astept Fac si deplasari la tine sau la hotelpensiune Vorbesc Engleza Germana Maghiara

Poze:

Fisiere atasate

• 9

Robotel Reclama

Robotel Reclama

• Guests
    • Inscris la:
      --
  • Reputatie: 0
  • Postat 08 May 2018 - 10:32 PM

Daca nu ma insel acum vreo 2-3 zile la anuntul cu acest numar de telefon erau alte poze, printre care o blonda stand in genunchi in pat. Deci fata foloseste poze furate la greu. Ar trebui pusa la Evitat.

Aceasta postare a fost editata de adrian10: 08 May 2018 - 10:33 PM

• 2

#3 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 370 Postari:
    • Inscris la:
      02 September 2015
  • Reputatie: 669

Postat 09 May 2018 - 02:32 PM

Astept cu interes sa vina un urmas al lui cutebadboy sa ne spuna ce gust au tatele lui Sara :laugh2

• 3

#4 >cutebadboy<

cutebadboy

Feeling Unstoppable!

• >Serious Contributor<
    • 208 Postari:
    • Inscris la:
      16 October 2013
  • Reputatie: 428

Postat 09 May 2018 - 07:24 PM

Astept cu interes sa vina un urmas al lui cutebadboy sa ne spuna ce gust au tatele lui Sara :laugh2

N-o sa spuna nimeni  :lol:  LoL  :innocent

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi