Sari la conținut

care a futut cu FACEBOOK?


Vizitator

Postări Recomandate

andreea 8, felicitari pt punctele de vedere exprimate. Satul de toata aparenta de vasta oferta in domeniu, mi-ar placea sa intalnesc pe cineva ca tine. Nu m-ar deranja nici sa-ti devin "client fidel", poate nici pe tine, cred ca am avea ce discuta, pe langa partea propriu-zis carnala, caci pana la urma cel mai important organ sexual e creierul:). Asa ca, spre a dezvolta si a intra in detalii, te-as ruga sa-mi lasi nr tau pe mail:[email protected]:) Mentionez ca nu am facebook sau instagram. Multumesc, o zi frumoasa! :) (peste 1, 80 si dotat ....... cu ceva par:)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

poate pare cliseu..dar a data careva la buci pe seama lui Zuckerberg?

 

Nu cred ca se merita adica aici pe site sti o treaba sigura te duci dai banu rezolvi treaba 

Pe facebook stai o sapt 2 o luna pana o cunosti inca 2 3 zile pana o convingi hai sa ne vedem iar la final cand sa zici si tu ca tragi premiu sa ti zica vaai nesimtitule cum indraznesti si chesti gen ca ea cauta dragoste nu aventuri sau ca pe toata perioada cat ati vb online nu te a privit decat ca pe un posibil amic si ca niciodata nu a luat in calcul asa ceva :-j 

Si plus de asta nu cunosti persoana de nici un fel ce ai conversat cu ea sunt simple vorbe deci nu cunosti adevarul iar daca iese de o ciorba cine stie dupa aia cu ce surprize te trezesti gen 2 3 fosti sotii vreo cativa copii mici despre care tu habar nu aveai ca exista si alte neplaceri deci mai bine cauti ceva sigur de la bun inceput in functie de cea ce urmaresti vrei sex nimfomane.com e locul ideal vrei relatii dragoste casnicie etc..aici pe site nu e locul potrivit :)

  • Like 9
Link spre comentariu

andreea 8, felicitari pt punctele de vedere exprimate. Satul de toata aparenta de vasta oferta in domeniu, mi-ar placea sa intalnesc pe cineva ca tine. Nu m-ar deranja nici sa-ti devin "client fidel", poate nici pe tine, cred ca am avea ce discuta, pe langa partea propriu-zis carnala, caci pana la urma cel mai important organ sexual e creierul:). Asa ca, spre a dezvolta si a intra in detalii, te-as ruga sa-mi lasi nr tau pe mail:[email protected]:) Mentionez ca nu am facebook sau instagram. Multumesc, o zi frumoasa! :) (peste 1, 80 si dotat ....... cu ceva par:)))))

Sper ca glumesti :))) ...si e bine c-ai simtul umorului. Evident, raspunsul este nu....o claie de par pe cap (capul de sus:) ) si decent in celelalte zone  ale corpului. Pot dovedi cu foto, la fel cum am sa te rog si pe tine, daca stabilim contactele :) 

Link spre comentariu

De ce drk te mai chinui sa cauti ia ti un dildau si go for it la nesfarsit , sfatul meu ... ca asa si eu visez la o pizda roz nu neagra fara labii mari si flescaite si sa ti faca un facefuck din placere cam rar asa ca ori dildau ori da cu ea stanga dreapta pana gasesti potrivirea >andreea8<

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

Ma incadrez in prima categorie...dar nu 100%,,,sunt brunet..182 cm,dar nu sunt bine facut :slap2  :slap2 sunt gras...si n am ochii verzi...la restul ma incadrez....

Link spre comentariu

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

 

E bine ca se poate compensa cu inteligenta, simtul umorului si muuulta, muuulta perversitate, in sensul bun zic .... ala cu artificii pe tavan, cum era melodia :)

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

Iti plac alea mari nebuno
Link spre comentariu
  • Oras:Girgiu
  • Oras:Girgiu

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

189, blond, fac trail running (neumflat), ochii, just...caprui, intre negru si asiatic, ca dotare, parul il mai las sa creasca, pentru o eventuala rupere de pat. A, si foarte perverso-kinky-scientolog. Da, putin inteligent si funny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

poate pare cliseu..dar a data careva la buci pe seama lui Zuckerberg?

 

Eu unul n-am stat sa combin pizde pe facebook... Prea multi prieteni in comun cu sotia si alte chestii de genul asta... In schimb daca ar fi sa fut ceva de pe facebook, mi-as dori foarte tare s-o fut p-asta:

 

https://www.facebook.com/lavinia.ciuta

 

Pentru cei care nu stiu exista si un clip cu ea "goala" in dus. Era sau inca mai e prietena foarte buna cu Bianca Dragusanu doar ca momentan sta in Anglia unde lucreaza in domeniul imobiliar... Probabil a plecat sa inceapa o viata noua...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu unul n-am stat sa combin pizde pe facebook... Prea multi prieteni in comun cu sotia si alte chestii de genul asta... In schimb daca ar fi sa fut ceva de pe facebook, mi-as dori foarte tare s-o fut p-asta:

 

https://www.facebook.com/lavinia.ciuta

 

Pentru cei care nu stiu exista si un clip cu ea "goala" in dus. Era sau inca mai e prietena foarte buna cu Bianca Dragusanu doar ca momentan sta in Anglia unde lucreaza in domeniul imobiliar... Probabil a plecat sa inceapa o viata noua...

Adica se fute pe 2000 de lire in loc de 500 de Eur...

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Eu unul n-am stat sa combin pizde pe facebook... Prea multi prieteni in comun cu sotia si alte chestii de genul asta... In schimb daca ar fi sa fut ceva de pe facebook, mi-as dori foarte tare s-o fut p-asta:

 

https://www.facebook.com/lavinia.ciuta

 

Pentru cei care nu stiu exista si un clip cu ea "goala" in dus. Era sau inca mai e prietena foarte buna cu Bianca Dragusanu doar ca momentan sta in Anglia unde lucreaza in domeniul imobiliar... Probabil a plecat sa inceapa o viata noua...

Ai da 500 sau 1000 euro sa futi uratenia asta? :shockedLa corp e acceptabila,da fata aia de cita strica toata constructia.Eu unu as fute-o MOCA.Sunt multe tipe mai misto ca ea,ce imi place mie poate altuia nu ii place si invers.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...