Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

Delia este un mic ingeras care cu siguranta va v-a intra in minte... cu un zambet minunat, un fizic de neuitat si un caracter de nota 10 va garanteaza clipe de neuitat.

Incepand cu data de 2 noiembrie 2015 programul d-soarei este:

Luni-Sambata: 10:00-16:00

Programarile pentru Delia se fac telefonic la mine cu cel putin 2-3 ore inainte(sau sms in cazu' in care nu raspund)...multumesc de intelegere.

NOU!!!SHOW LESBY....o ora cu  Diana si Delia... ceva ce nu trebuie ratat...

LOCATIE

 

160R ora de masaj erotic(fara sex)

300R masaj erotic+sex(o singura finalizare)  :kiss3

 400R masaj erotic+sex+masaj relaxare..

.

SHOW LESBY 500R/h masaj erotic+sex  :crazylove

 

 DEPLASARI:
 
100Euro ora masaj erotic+sex
 
VA POOP DULCE SI VA ASTEPT ....  :crazylove 
 
Statistica
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

 

Delia este un mic ingeras care cu siguranta va v-a intra in minte... cu un zambet minunat, un fizic de neuitat si un caracter de nota 10 va garanteaza clipe de neuitat.

Incepand cu data de 2 noiembrie 2015 programul d-soarei este:

Luni-Sambata: 10:00-16:00

Programarile pentru Delia se fac telefonic la mine cu cel putin 2-3 ore inainte(sau sms in cazu' in care nu raspund)...multumesc de intelegere.

NOU!!!SHOW LESBY....o ora cu  Diana si Delia... ceva ce nu trebuie ratat...

LOCATIE

 

160R ora de masaj erotic(fara sex)

300R masaj erotic+sex(o singura finalizare)  :kiss3

 400R masaj erotic+sex+masaj relaxare..

.

SHOW LESBY 500R/h masaj erotic+sex  :crazylove

 

 DEPLASARI:
 
100Euro ora masaj erotic+sex
 
VA POOP DULCE SI VA ASTEPT ....  :crazylove 
 
Statistica

Incearca sa folosesti cuvinte românesti

Engleză    Română    

poop    dunetă [nav.]    

poop    impuls [tel.]    

poop    pupă    

poop    pupă [nav.]    

poop    căcat [arg.]   

poop    date [arg.]

Link spre comentariu

Mmmmm!!! :thinking  de ce crezi ca as avea intentia sa jignesc pe cineva??? :no2  :no2  cred ca orice persoana care imi citeste profilu' sau postarile si citeste si acel "poop" ("oo" se pronunta" u" ... nu e nevoia se specific si limba... sper) il citeste cum se aude "pup"  si nu ce tot ai descris tu acolo :shocked ....in special ce ai subliniat...nu ma cobor la astfel de niveluri crede-ma!  lasa-ma asa cum sunt....mie imi place cum se scrie(o mica combinatie intre limbi) in special cum se aude... deci...poop dulce.. :kiss2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Dragi colegi,aflandu-ma cu oarece treaba prin orasul de la malul marii,am decis sa ii fac o  vizita  DIANEI si pot sa va spun ca a fost o experienta cu adevarat de neuitat.

Dupa a programare telefonica cu o zi inainte si o confirmare in ziua urmatoare,adica ieri (vreau sa va spun ca de la telefon iti poti da seama de atitudinea DIANEI,are o voce calda,chiar jucausa,pisicoasa daca vreti,iti raspunde foarte frumos),am ajuns in locatia DIANEI,care este intradevar una de LUX. Nu ma intrebati unde se afla,nefiind din Constanta,nu stiu sa va explic.

DIANA locuieste singura intr-un apartament foarte luxox,intr-un bloc foarte nou.

M-a primit o fata foarte vesela,vorbareata,cu mult bun simt,m-a invitat in sufragerie unde am inceput o conversatie,intretinuta foarte bine de DIANA,mi-a aratat si pozele colegei ei DELIA,care intradevar este o fata superba,merita toata atentia noastra.

Printre altele am stabilit si ce anume vroiam si aici fac o paranteza,DIANA stie sa se faca placuta de când o vezi,stie sa iti raspunda la fiecare compliment pe care i-l faci,ce mai,o fata super la toate capitolele.

Intrat in baie pentru dus,nu am putut sa nu remarc diversitatea sampoanelor si a gelulilor de dus care se aflau acolo,precum si a sticlutelor cu parfum,toate intr-un numar foarte mare.

Deci,dupa dusurile de rigoare,eu primul,iar apoi DIANA,am trecut la un masaj erotic executat excelent de DIANA,mangaieri fine si sarutari,gemete usor soptite la ureche,care iti trezeau toate simturile.

Am trecut apoi la un oral neprotejat,executat demential de DIANA,cu DT care ii iese foarte bine,cu mangaieri si sarutari,am asezat-o de asa maniera incat sa pot gusta si eu din pasarica ei dulce si frumos mirositoare,DIANA stie sa se miste,se implica total,te indruma,geme foarte placut,mai mult soptit,una peste alta un oral de care inca nu am avut parte.

Desi finalizez foarte greu,cu DIANA a fost altceva. In clipa in care mi-a spus daca vreau sa imi dau drumul in gurita ei,modul in care l-a spus,felul ei de a te privi in ochi când iti spune lucrul asta,m-a scos din minti efectiv si in mai putin de un minut explodam in gurita ei.Ce s-a intamplat cu explozia nu va spun,va las pe voi sa ghiciti sau sa va inchipuiti !

DIANA te priveste in ochi tot timpul,iar finalizarea orala a fost de vis.A avut zambetul pe buze tot timpul si nu s-a aratat deloc scarbita ca alte fete când fac acest lucru.

A fost extraordinar,imi tremurau mainile si picioarele de placerea pe care o simtisem.

Am mai stat putin de vorba in pat,ca doi iubiti dupa o partida de sex,lucru extraordinar.

Sex normal - iese din discutie,nu am mai ajuns pana acolo.

A urmat din noul dusul,ne-am imbracat,am mai stat de vorba la o tigara la insistenta DIANEI (nu te grabeste in nici un fel,nu sta cu ochii pe ceas,de obicei cu alte fete,dupa consumarea ostilitatilor,te imbracai si plecai,DIANA a insistat sa mai stam putin de vorba),am pus la punct detaliile unui show lesbi CARE NU TREBUIE RATAT,in nici un caz.

Ne-am luat LA REVEDERE ca doi iubiti si am plecat.

Si acum notele :

LOCATIE : 10 +

GFE         : 10 +

SEX ORAL : 10 +

SEX NORMAL : nu am mai ajuns pana acolo,dar sunt sigur ca si acesta ar fi fost extraordinar.

CADOUL : 300 lei (plus un mic alt cadou)

 

Prestatia DIANEI a fost extraordinara si v-o recomand cu caldura,nu veti regreta.

DE REVENIT - CU SIGURANTA,cu atat mai mult cu cat ma asteapta un SHOW LESBI !

 

TE POOP DULCE DIANA SI ABIA ASTEPT SA NE REVEDEM !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

 

Mmmmm!!! :thinking  de ce crezi ca as avea intentia sa jignesc pe cineva??? :no2  :no2  cred ca orice persoana care imi citeste profilu' sau postarile si citeste si acel "poop" ("oo" se pronunta" u" ... nu e nevoia se specific si limba... sper) il citeste cum se aude "pup"  si nu ce tot ai descris tu acolo :shocked ....in special ce ai subliniat...nu ma cobor la astfel de niveluri crede-ma!  lasa-ma asa cum sunt....mie imi place cum se scrie(o mica combinatie intre limbi) in special cum se aude... deci...poop dulce.. :kiss2

 

 

 

 

 

Diana , iti pierzi timpul cu oligofrenul asta retard care mi-a furat nickul si incerca disperat sa fie bagat in seama .

baga-l la ignore , inainte de a incepe sa iti distruga topicul ,asa cum a facut la majoritatea fetelor .

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

 

Incearca sa folosesti cuvinte românesti

Engleză    Română    

poop    dunetă [nav.]    

poop    impuls [tel.]    

poop    pupă    

poop    pupă [nav.]    

poop    căcat [arg.]   

poop    date [arg.]

 

 

 

 

 

a aruncat cineva vreun dictionar roman-englez in tomberonul in care te odihnesti de obicei ? cacaciosule.

Link spre comentariu
 Salut tuturor! Ma numar si eu printre clientii foarte multumiti de serviciile domnisoarei Diana. si nu doar de ale ei, sa va povestesc...

 Ieri in jurul orei 10:00 o sun sa stabilim o programare eventual si luni daca era ok,conform cerintelor ei, dar spre surprinderea mea d-soara ma putea primi in maxim o ora, dar mi-a zis ca intalnirea va avea loc undeva in zona gari. Am acceptat bineinteles, imi doream sa o cunosc deci nu mai conta unde trebuia sa ajung, zis si facut, am ajuns la adresa, urc in blocul respectiv, cand mi-a deschis usa si am vazut-o mi-am dat seama ca am ajuns unde trebuie...o frumusete de fata blonda, m-a poftit inauntru cu zambetul pe buze, cand... surpriza!! nu era singura...inauntru era si noua colega a Dianei, Delia o alta frumusete de data asta bruneta va spun sincer ca am ramas placut surprins, nu ma asteptam. Diana si-a cerut scuze ca nu m-a anuntat la telefon ca nu e singura dar mai avea cateva lucruri de pus la punct cu noua ei colega si asta e motivul ptr care ne-am intalnit acolo. Nu mi-a parut rau, locatia arata foarte bine, foarte curata iar cu ele acolo totul era minunat, mi-au oferit ceva de baut, au stiut amandoua sa ma faca sa scap de emoti ptr. ca va spun sincer ca  ma pierdusem pe moment dar atitudinea fetelor in special a Dianei care clar e scolita, m-a facut sa intru in cercul lor. Mi-au spus ca putem sa continuam si in dormitor daca sunt interesat si DA!!! am acceptat si va spun sincer a fost prima oara cand am fost cu 2 d-soare odata si acum cand scriu inca traiesc acele momente de vis.

 Am facut un dus inainte, apoi au intrat si fetele impreuna la dus(mi-ar fi placut sa asist la dusul lor dar le-am asteptat linistit in dormitor)ce s-a intamplat dupa a fost nebunie...una sus alta jos, una in stanga alta in dreapta..saruturi, atingeri intre ele nu mai spun ca nu aveau inhibiti una fata de cealalta se sarutau inclusiv in partile lor intime de mama focului, clar au reusit sa ma zapaceasca...experianta Dianei isi spunea cuvantul, ea era sefa in pat dar nici Delia nu s-a lasat mai prejos..mi-a placut ca si-au zambit in continu si s-au alintat de parca erau iubite si asta era  f.placut chiar si dupa ce se terminase totul...DE NEUITAT si DE REVENIT!!!Notele sunt clar maxime...Cadoul 500ron/h.

 Va pup dulce fetelor si abia astept sa va revad!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

 Salut tuturor! Ma numar si eu printre clientii foarte multumiti de serviciile domnisoarei Diana. si nu doar de ale ei, sa va povestesc...
 Ieri in jurul orei 10:00 o sun sa stabilim o programare eventual si luni daca era ok,conform cerintelor ei, dar spre surprinderea mea d-soara ma putea primi in maxim o ora, dar mi-a zis ca intalnirea va avea loc undeva in zona gari. Am acceptat bineinteles, imi doream sa o cunosc deci nu mai conta unde trebuia sa ajung, zis si facut, am ajuns la adresa, urc in blocul respectiv, cand mi-a deschis usa si am vazut-o mi-am dat seama ca am ajuns unde trebuie...o frumusete de fata blonda, m-a poftit inauntru cu zambetul pe buze, cand... surpriza!! nu era singura...inauntru era si noua colega a Dianei, Delia o alta frumusete de data asta bruneta va spun sincer ca am ramas placut surprins, nu ma asteptam. Diana si-a cerut scuze ca nu m-a anuntat la telefon ca nu e singura dar mai avea cateva lucruri de pus la punct cu noua ei colega si asta e motivul ptr care ne-am intalnit acolo. Nu mi-a parut rau, locatia arata foarte bine, foarte curata iar cu ele acolo totul era minunat, mi-au oferit ceva de baut, au stiut amandoua sa ma faca sa scap de emoti ptr. ca va spun sincer ca  ma pierdusem pe moment dar atitudinea fetelor in special a Dianei care clar e scolita, m-a facut sa intru in cercul lor. Mi-au spus ca putem sa continuam si in dormitor daca sunt interesat si DA!!! am acceptat si va spun sincer a fost prima oara cand am fost cu 2 d-soare odata si acum cand scriu inca traiesc acele momente de vis.
 Am facut un dus inainte, apoi au intrat si fetele impreuna la dus(mi-ar fi placut sa asist la dusul lor dar le-am asteptat linistit in dormitor)ce s-a intamplat dupa a fost nebunie...una sus alta jos, una in stanga alta in dreapta..saruturi, atingeri intre ele nu mai spun ca nu aveau inhibiti una fata de cealalta se sarutau inclusiv in partile lor intime de mama focului, clar au reusit sa ma zapaceasca...experianta Dianei isi spunea cuvantul, ea era sefa in pat dar nici Delia nu s-a lasat mai prejos..mi-a placut ca si-au zambit in continu si s-au alintat de parca erau iubite si asta era  f.placut chiar si dupa ce se terminase totul...DE NEUITAT si DE REVENIT!!!Notele sunt clar maxime...Cadoul 500ron/h.
 Va pup dulce fetelor si abia astept sa va revad!

frectii mr. robtr48. nou inscris ?????????

fetelor atentie lauda de sine.........................nu miroase bine.

banuiesc ce urmeaza, o ploaie de laude de protectie, o gramaga de protejatori cu opinii pro, de dupa o luna sau mai bine de silance se impune sa se trezeasca poPULAtia.

 

ladi d la patrat ia vezi ce zice DEX ul

 

"PROXENETÍSM s. n. Ocupația proxenetului; faptul de a trage foloase materiale din practicarea prostituției altuia. 

 

spor ;a treaba.

  • Minus 2
Link spre comentariu

frectii mr. robtr48. nou inscris ?????????

fetelor atentie lauda de sine.........................nu miroase bine.

banuiesc ce urmeaza, o ploaie de laude de protectie, o gramaga de protejatori cu opinii pro, de dupa o luna sau mai bine de silance se impune sa se trezeasca poPULAtia.

 

ladi d la patrat ia vezi ce zice DEX ul

 

"PROXENETÍSM s. n. Ocupația proxenetului; faptul de a trage foloase materiale din practicarea prostituției altuia. 

 

spor ;a treaba.

Buna "N" :shy: , o sa fie ultimul msj al meu catre tine pe care sper sa-l intelegi de data asta...nu-ti port dusmanie... din contra mi-as dori sa treci peste tot si sa iti vezi de ale tale...de prea multe ori te-ai coborat la niveluri mult sub nivelul la care eu te-am cunoscut, acel om cu statut, cu cei 7 ani d-acasa cu respect ptr sine si cei din jur...ai devenit contrariu' si e pacat :( ...Fata de tine singurul sentiment ramas este acela de respect.... ptr. ca pe langa postura de client pe care ai avut-o mi-ai fost si un bun prieten dar doar atat, nimic mai mult... poate asta iti este greu sa accepti dar cu timpu' nu ai incotro...iar cat despre ce ma acuzi mai gandeste-te. :rolleyes: ..

 Este pur si simplu o colaborare, nu initiez fete in meseria asta... nu trag pe nimeni de maneca sa faca asta...si crede-ma ca nu o acceptam daca nu o cunosteam, dar este o fata cu mult bun simt cu cei 7 ani d-acasa etc. cu care Da ,as putea lucra :)  :) .

 

Te-as invita la o cafea dar sa fiu sincera imi este teama de tine si atunci prefer sa o lasam pe niciodata... :mellow:

Ai grija de tine si poate doar un La multi ani :2808.gif  :X  sa-mi urezi..ca in rest e ok...te poop :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna "N" :shy: , o sa fie ultimul msj al meu catre tine pe care sper sa-l intelegi de data asta...nu-ti port dusmanie... din contra mi-as dori sa treci peste tot si sa iti vezi de ale tale...de prea multe ori te-ai coborat la niveluri mult sub nivelul la care eu te-am cunoscut, acel om cu statut, cu cei 7 ani d-acasa cu respect ptr sine si cei din jur...ai devenit contrariu' si e pacat :( ...Fata de tine singurul sentiment ramas este acela de respect.... ptr. ca pe langa postura de client pe care ai avut-o mi-ai fost si un bun prieten dar doar atat, nimic mai mult... poate asta iti este greu sa accepti dar cu timpu' nu ai incotro...iar cat despre ce ma acuzi mai gandeste-te. :rolleyes: ..

 Este pur si simplu o colaborare, nu initiez fete in meseria asta... nu trag pe nimeni de maneca sa faca asta...si crede-ma ca nu o acceptam daca nu o cunosteam, dar este o fata cu mult bun simt cu cei 7 ani d-acasa etc. cu care Da ,as putea lucra :)  :) .

 

Te-as invita la o cafea dar sa fiu sincera imi este teama de tine si atunci prefer sa o lasam pe niciodata... :mellow:

Ai grija de tine si poate doar un La multi ani :2808.gif  :X  sa-mi urezi..ca in rest e ok...te poop :crazylove

sa-ti raspund sau nu. alege tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

DIANA,saptamana 07 - 11.12.2015,o sa revin cu ceva treaba prin Constanta.

Mi-ar face o deosebita placere sa ne întâlnim,asa cum m-ai amenintat data trecuta,la un show lesbi,impreuna bineanteles si cu DELIA.

Imi amintesc cuvintele tale,ce te-am mai fi inghesuit aici pe canapea intre noi.

Iti doresc o minivacanta cat mai placuta si abia astept sa ne revedem.

Link spre comentariu

DIANA,saptamana 07 - 11.12.2015,o sa revin cu ceva treaba prin Constanta.

Mi-ar face o deosebita placere sa ne întâlnim,asa cum m-ai amenintat data trecuta,la un show lesbi,impreuna bineanteles si cu DELIA.

Imi amintesc cuvintele tale,ce te-am mai fi inghesuit aici pe canapea intre noi.

Iti doresc o minivacanta cat mai placuta si abia astept sa ne revedem.

:crazylove  :crazylove te asteptam...poop dulce :gifs_ojos  :gifs_ojos

Link spre comentariu

Buna dragi mei! :maninlove  :gifs_ojos cu ocazia sarbatorilor de iarna va asteptam cu drag sa va rasfatati in compania craciunitelor :xmas_tongue:  :xmas_tongue:  in paradisul placerilor intense.

Va asteptam sa va uram personal Sarbatori Fericite!! :rockettes-1  :xmas_tongue:  :xmas_tongue: .

Pz 2 nimfomane

Pz 1 nimfomane

Pz 3 nimfomane

Pz 4 nimfomane

Pz 5 nimfomane

Pz 8 nimfomane

Pz 7 nimfomane

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutare dragi futaciosi  :pepsi

Dupa foarte multe incercari reusesc sa dau si eu de diana , sau mai bine zis reusesc sa ajung la ele  :boob dupa un telefon comic , in care diana imi raspunde direct cu preturi si ce face(credea ca sunt alt client ),ii zic sa ma sune inapoi dupa ce termina cu resp client ma suna si imi zice ca nu este disponibila dar este colega ei ma intreaba cand as dori iam zis ca si juma de ora si ea a zis ok vb cu ea imi da adresa  :bow2 (noroc pe capu meau ca am gasito pe colega ei delia  )ajung la adresa , deschide usa o frumoasa bruneta sincer nu ma asteptam ca pozele sa fie reale deci  :kiss3 ma pofteste inauntru foarte amabila ma intrebat daca vreau ceva de baut , am ales o apa ca mise uscase gura cand am vazuto am stat vro 10 min la taclale la canterika dupa care eu am intrat in dus frumos dupa care sa dus si ea la dus , dupa care a inceput cu un masaj frumos cu mangaeri si fara graba sarutari dulci am trecut si eu putin la masaj am zis sa nu fiu egoist dupa care mam intors ca sa o las sa isi termine treaba si intrun final  :masaje  :waytogo  :2808.gif  :bravo  :car

LOCATIE -10

IGIENA -10 (AVEA DE TOATE IN BAIE + PROSOP CEA CE IN ALTA PARTE TREBUIE SA TE ROGI SA TIL DEA)

FATA-10 (GLUMEATA , NU SE GRABESTE ,SARUTA FRUMOS+ CA ARATA FOARTE BINE )

MASAJ -10 , DAR O SA IL IAU INAPOI CA IAM FACUT SI EU MASAJ  :kiss3 

Eu sincer recomand daca doriti altceva mai mult mai bine intrebati la fata locului , eu mam multumit cu un   :masaje

data care vine o sa intru si cu diana ca nu vreau sa imi scape 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...