Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, Orb1t a spus:

Si spalatoria ramane tot acolo cand cobori sau o cauti in alta parte? 🤣🤣

Beau o gura de apa inainte sa cobor😁

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării

Daca a mai ajuns cineva la Diana, de curand... dati-mi si mie de stire... facea un masaj super misto si legasem o oarecare comunicare... dupa care s-a dus pe pula totul cu site-ul ei, cu taxa de inscriere si cu numarul de telefon schimbat. Am renuntat sa ma mai zbat s-ajung la ea, daca s-a mai schimbat atmosfera intre timp si e mai flexibila din punctul asta de vedere, dati si voi un PM sau ceva... daca nu... nu... viata merge inainte. :) 

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 59 minute, zurly a spus:

Daca a mai ajuns cineva la Diana, de curand... dati-mi si mie de stire... facea un masaj super misto si legasem o oarecare comunicare... dupa care s-a dus pe pula totul cu site-ul ei, cu taxa de inscriere si cu numarul de telefon schimbat. Am renuntat sa ma mai zbat s-ajung la ea, daca s-a mai schimbat atmosfera intre timp si e mai flexibila din punctul asta de vedere, dati si voi un PM sau ceva... daca nu... nu... viata merge inainte. :) 

Vezi ca ai mesageria plina.

Link spre comentariu
1 hour ago, zurly said:

Daca a mai ajuns cineva la Diana, de curand... dati-mi si mie de stire... facea un masaj super misto si legasem o oarecare comunicare... dupa care s-a dus pe pula totul cu site-ul ei, cu taxa de inscriere si cu numarul de telefon schimbat. Am renuntat sa ma mai zbat s-ajung la ea, daca s-a mai schimbat atmosfera intre timp si e mai flexibila din punctul asta de vedere, dati si voi un PM sau ceva... daca nu... nu... viata merge inainte. :) 

Masajul ca masajul insa mai departe e alt film. Asa e cum spui. Noul ei sistem de programare complica lucrurile pt unii dintre noi.

Link spre comentariu
  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării
Acum 6 ore, benzema09 a spus:

Vezi ca ai mesageria plina.

Gata, am mai sters, sper sa mearga acuma.

Acum 6 ore, Orb1t a spus:

Masajul ca masajul insa mai departe e alt film. Asa e cum spui. Noul ei sistem de programare complica lucrurile pt unii dintre noi.

Da, era super ok filmul si toata calatoria prin care te ducea. :) Si site-ul e varza realizat, ca l-as fi folosit ca tot omul, dar e imposibil de lucrat pe el... Daca e sa fie bine, daca nu... nu. :) Vedem ce o iesi, daca ne mai putem intersecta intr-un fel.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 19 minute, robert1981 a spus:

adică după ce fac cont și abonament, pot beneficia de serviciile de masaj? 

Abia atunci poti avea acces la programari. Daca nu te descurci, iti va raspunde acolo printr-un fel de messenger si te programezi usor, poate dupa o zi, poate dupa zece zile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...