Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

Salutare,

 

I-am făcut și eu o vizita acum vreo doua săptămâni, am aflat de ea din greșeala, și după ce am citit câteva recenzii am zis ca tre sa ajung la ea...

După câteva încercări am reușit sa ne sincronizăm, Diana este foarte profi și arată senzațional, are câteva kg in plus fata de pozele pe care le găsiți pe net dar mie unul îmi place mai mult așa 😂...

 

Notele sunt 10 pe linie, halat 400.

 

Din punctul meu de vedere nu este de ratat 😆

 

Eu o trec pe lista cel puțin pentru o vizita pe luna... 🤣🤣🤣

 

Mulțumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara, stie cineva cum pot sa imi fac si eu o programare la domnișoara Diana?am tot sunat si lasat mesaj far nimic, este o alta cale ?mulțumesc

 

  Eu stiam ca are un blog. Ce e drept ca in ultimii 4 ani nu prea m-am preocupat de viata ei asa ca nu mai sunt la curent.

Link spre comentariu
Vizitator hot_eggz
Reputație: 0

Saptamina trecuta n-a lucrat.

Vezi pe blog

i-am  trimis messaj si pe blog si pe nr de telefon care se termina cu 118 sper sa raspunda si da ai dreptate este o concurenta fff mare fata de cine am specificat eu dabea astept sa o intalnesc :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator hot_eggz
Reputație: 0

Mie mi-a raspuns a zis ca nu lucreaza in perioada asta ... dar nu ma dau batut ... poate ii se face mila de mine si ma primeste si pe mine o ora :D

ca m-am saturat vere sa slobozesc strunfii din baie, din culoarea albastra saracutii de ei sau facut albi :)) am inceput sa-i visez si noaptea in pula mea =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...