Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
1 oră în urmă, super34 a spus:

Stie cnv  parola cu ochii ei

Citeste pe acolo prin descriere. Gasesti parolele atat culoarea ochilor cat si metalul pretios adorat de ea, bine, adorat de toate femeile :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fata asta isi merita toti banii. E greu sa ajungi la ea. Eu o stiu de vreo 6 ani si cand o sun ma programeaza si peste 3 zile. Isi respecta programarile si nu se aglomereaza. Nu duce lipsa de clienti si mai ales de clienti calitativi. O super fata !

  • Like 1
Link spre comentariu

Da Costin, fata isi merita banii, daca ajungi la ea. Este top si peste el. E o nebuna in sensul bun in pat. Da-l naibii de masaj 🤣

Am fost clientul ei multi ani. Au fost perioade cand n-am cautat nimic. Nici nu era nevoie.

Ceea ce m-a determinat sa  n-o mai caut a fost ca fata de mine si-a pierdut seriozitatea. Puteam face programare, dar de ajuns nu mai eram sigur ca ajung. Pretexte nenumarate, minciunele diverse, incurcaturi printre programari ( sau nu). Lucruri care inainte nu se intamplau la ea. Dupa cateva faze de genul asta, nu-ti mai arde de nimic. Asa ca, move on!

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 ore, Orb1t a spus:

Da Costin, fata isi merita banii, daca ajungi la ea. Este top si peste el. E o nebuna in sensul bun in pat. Da-l naibii de masaj 🤣

Am fost clientul ei multi ani. Au fost perioade cand n-am cautat nimic. Nici nu era nevoie.

Ceea ce m-a determinat sa  n-o mai caut a fost ca fata de mine si-a pierdut seriozitatea. Puteam face programare, dar de ajuns nu mai eram sigur ca ajung. Pretexte nenumarate, minciunele diverse, incurcaturi printre programari ( sau nu). Lucruri care inainte nu se intamplau la ea. Dupa cateva faze de genul asta, nu-ti mai arde de nimic. Asa ca, move on!

Idem :) faci programare pt peste 3 4 zile dar fara nici o garantie ca o vezi in urmatoarele 2 luni 🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu

hey

aceeasi calitate a serviciilor .... totul e ireprosabil ... stie sa se faca placuta ... si se vede ca ii si place ce face 

chiar e o placere sa o vizitez si de fiecare data parca e mai bine ... desi dupa ultima vizita zic tot timpul ca nu se poate mai bine, ma uimeste de fiecare data cu cate ceva ...

despre note nu are rost sa vb , repet , totul ireprosabil

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, amsamsung a spus:

hey

aceeasi calitate a serviciilor .... totul e ireprosabil ... stie sa se faca placuta ... si se vede ca ii si place ce face 

chiar e o placere sa o vizitez si de fiecare data parca e mai bine ... desi dupa ultima vizita zic tot timpul ca nu se poate mai bine, ma uimeste de fiecare data cu cate ceva ...

despre note nu are rost sa vb , repet , totul ireprosabil

Faci parte din circuitul inchis?😈😈😁😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 47 minute, lexluthor a spus:

Faci parte din circuitul inchis?😈😈😁😁

Si daca raspunsul e "da" si daca raspunsul e "nu", ce relevanta are?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...