Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, staticrzr a spus:

Salut, știu că Diana lucra cu încă o.tipa, am marcat de vreo două ori la colega ei, f ok. Știe cineva cum pot lua legătura cu ea, sau daca mai lucrează? Mc

Stiu sigur ca acea colega inca mai activeaza in domeniu, dar cum se poate ajunge la ea nu stiu...

  • Like 2
Link spre comentariu
5 hours ago, staticrzr said:

Salut, știu că Diana lucra cu încă o.tipa, am marcat de vreo două ori la colega ei, f ok. Știe cineva cum pot lua legătura cu ea, sau daca mai lucrează? Mc

Delia se numeste. Daca nu i-a deschis nimeni topic, doar prin Diana probabil. Sau prin cineva care mai are nr Deliei.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
La 24.01.2022 la 20:15, biju_buc a spus:

Salutare poate vreun confrate sa îmi spună ori aici ori printr un mesaj privat care este parola la site ul Dianei ? Nu uiți o fapta buna rămâne tot timpul răsplătită!!! Va pup !

Salut, daca vrei o poza cu ea vezi ca are la whatsapp ... eu unul nu stiu parola de pe site, daca o aflu promit ca iti dau PM. Sanatate

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 51 minute, robert1981 a spus:

totuși.... care e faza cu fata aceasta? a devenit vedeta? de ceva timp apar tot mai puține informații.  dacă nu mai activează, de ce mai discutam de ea aici?

Cine a zis ca nu mai activeaza?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1792
1 hour ago, robert1981 said:

totuși.... care e faza cu fata aceasta? a devenit vedeta? de ceva timp apar tot mai puține informații.  dacă nu mai activează, de ce mai discutam de ea aici?

Vedeta a fost mereu dar intr-un mod foarte placut. Activeaza in continuare. Si la fel de mereu a fost o discreta. Nu o vei vedea pe aici prea des.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...