Sari la conținut

AndreeaDT (Regina sexului oral)


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

La mine este 400lei/fin 600lei/h

Larissa 250lei/fin 500lei/h

Amalia 250lei/fin 500lei/h

:* :* :*

 

mergeti la Poiana Bv sau imprejurimi,Aici nui pula de supt,futut iarna,mai ales pe aceste preturi.Sunte-ti din acelasi talent cu Jaga?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

Am dat reputatie negativa ,asa sa nu raman dator!! 

Eu te-am intrebat ceva tu nu ai raspuns si ai dat minus,nu-i bai.Multa sanatate si vanzare buna!!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Numa zdrentele isi platesc conturi pi Nimfo casa deie cu minus cind nule convini ci zic flacai !!! Numa zdrentele !!! ;)

 

Hai Rejinooo...da cu minus...sa am motiv !!! :)

 

Daca noi sesizat...di cind oi zis ca vi la Constanta io nam spus nimika pi topingu tau !!! 

 

Dami tu motiv sa zic di acu incolo...un singur motiv...cu minus !!! :)))))))))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numa zdrentele isi platesc conturi pi Nimfo casa deie cu minus cind nule convini ci zic flacai !!! Numa zdrentele !!! ;)

Malone :)) nu iti mai revii?Credeam ca te ai vindecat de vara trecuta pana acum :)

 

 

Hai Rejinooo...da cu minus...sa am motiv !!! :)

 

Daca noi sesizat...di cind oi zis ca vi la Constanta io nam spus nimika pi topingu tau !!! 

 

Dami tu motiv sa zic di acu incolo...un singur motiv...cu minus !!! :)))))))))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

bucura-te!numai ajung in Ct :)

 

zici de parca ar veni mos nicolae!!ce cei vanzatoareo de palceri carnale,chiar crezi ca nu am mai vazut pizda?cu atitudinea ta(preturile si GFE-UL) ,cred ca ai picat bine LA CAMINELE DE NEFAMILISTI ,zona CET.KM 5 ...KM4 ETC.. Ragno daca mai putea vb de pe user-ul lui...te bālacarea.Tu vii cu "strigaturi "de regina de sex oral,numai CENTURISTELE SE LAUDA ASA .scurtul ...UL AMELIA este singura care a recunoscut ca a fost curva,centurista etc....Cat de prost crezi ca ar fi un client sa vina sa dea banii care ii pretinzi??Iti mai aduc aminte ca CT este dominata de MARINARI GORNISTI(adica pentru care niste bani de seminte 300-400 ron ,sunt seminte).Tu cu atitudinea ta nicodata nu ai sa faci banii la CONSTANTA,iarna ,vara....Tu vii cu serviciu deeptroath nou aici in CTA,ete sanchii...chiar si asa!!Retine aspectul asta,si sa itinintre intre urechii esti nasoala cu tot ce vrei sa vinzii..!. Oare  asa ai plecat la 15-16 ani sau cand draqu ai plecat pe,piata asta de placeri carnarele.....

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ti-am dat reputatie negativa ,la oricare postare sa mā asemuiesc cu tine,sā mā cobor la nivelul tau .Adica undeva cumva ti-am dat VALOARE ,cā m-am pretins la nivelul tau vânzatoareo de placeri carnale

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Valens, m-as contrazice oleaca cu tine, dar am mai incercat si nu am reusit nimic :)) asa ca iti spun atat:

-la oral, andreea e top 3 constanta ;)

-la gfe, andreea este top 3 constanta ;)

-deepthroat, nu am intalnit inca pe nimeni sa il faca cum il face ea.

In restul discutuilor de pe acest topic, nu ma bag, dar sa dam cezarului ce e al cezarului. Daca nu ai fost la ea nu spune lucruri pe care nu le cunosti, daca nu iti permiti sa ajungi la ea, nu e nici o rusine, sunt o gramada de fete in ct cu tarife mai mici.

Si daca e sa continui discutia, zilele trecute m-am intalnit cu andreea si gasca ei de fete cochete, si am avut parte de un futai cum nu am mai experimentat cam de multicel ;) as face o recenzie dar daca voi stiti deja cum sta situatia, presupun ca nu are rost sa imi mai bat capul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bucura-te!numai ajung in Ct :)

Fatah...io sama bucur ? Mah tu iejti proasta !!! :)))))))

 

Ci ma doari la cacareaza pi mini di vi tu sau nu vi la mare ?! Ci...o suji cu gura mia ?

 

Crezi ca baeti ajtia dila Constanta osăşi inoade pulele acu di ciuda ? Crezi ca iei nosa moi futa pin la invazia di lacuste summerland dila vara...cind oi vini tu fo 2 zili ???

 

Daca nu ierai proasta prisepeai dice mam loat di tini din prima. Daca vineai şiţi videai di treba ta...la supt pulele cum oi sti tu...nu ziceam nisiodata nimika. Ba poati kear ti vizitam sati dau si io un leu...cami permit sa arunc cu banu !

 

Io is satula di arfe dastea di pseudorejine...in pseudolindicu mieu ! Aveam una dasta ca tini...plina full di besini di struț beat...si doar ceam scapat di ia...ca o taiato la Brasov. Mii mie sila di curve dastea cari claxoneaza sa fii bagate in seama !

 

Sa sti dila mini...ci fasi tu ie semn di proasta ! O profesionista nu da din fleanca...da din pizda...si lasa pi alti sai faca riclama buna. Tu ti unfli singura...ca Jaga !!!

 

;)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

spun atat:

-la oral, andreea e top 3 constanta ;)

-la gfe, andreea este top 3 constanta ;)

-deepthroat, nu am intalnit inca pe nimeni sa il faca cum il face ea.

In restul discutuilor de pe acest topic, nu ma bag, dar sa dam cezarului ce e al cezarului.m.

Talibanul are dreptate. As mai adauga atitudine specială o combinație de GFE și PSE interesantă.

 

Pachetul pe care îl oferă Andreea eu nu l-am găsit pe piața Constanței intr-un ambalaj asemanator.

 

Sunt fete super și aici și dacă Andreea ar sta permanent in Constanta probabil nu m-as duce de 2-3 ori pe săptămâna la ea cum fac altfel.

 

La Bucuresti rămâne prima opțiune acum, dar din păcate nu am mai ajuns de anul trecut.

 

In nici un caz nu as pune-o in categoria Summerland (țepare pe bani mulți) pt ca chiar face treaba din punctul meu de vedere, in rest tariful e despre cum vede fiecare raportul preț/oferta. Acum chestia cu autointitulata “rejina...” e chestie de marketing, dacă tine, tine ... dacă nu, nu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...