Sari la conținut

AndreeaDT (Regina sexului oral)


Postări Recomandate

ajuns cu treaba in bucuresti ....era pacat sa nu treac si pe dom'soara Andreea si ... foarte bine am facut ca am trecut . uitasem de asta vara ce oral face , dar a avut ea grija sa'mi aduca aminte . Si dupa un oral prelungit a avut grija sa ma si violeze . note ...n'am dat si nici nu o sa dau pt ca as fi iar subiectiv

 

 

p.s. Dom'soara ... sa'mi dai sacosa inapoi !!! 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

ajuns cu treaba in bucuresti ....era pacat sa nu trec si pe la dom'soara Andreea si ... foarte bine am facut ca am trecut . uitasem de asta vara ce oral face , dar a avut ea grija sa'mi aduca aminte . Si dupa un oral prelungit a avut grija sa ma si violeze . note ...n'am dat si nici nu o sa dau pt ca as fi iar subiectiv

 

 

p.s. Dom'soara ... sa'mi dai sacosa inapoi !!! 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ne ai innebunit cu revenirile tale fantomă, ca sa nu le zic altfel.

Iti cam place sa ne minți :)

 

Eu nu ma bag..dar dacā mā intrebi, ai dreptate.Cam manglitoare pupāza aista si arfe cu duiumul

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

daca ajungeti prin bucuresti ... sunati si faceti o programare. daca exista buget ... mergeti la pachet cu andreea si aida ... mai multe nu va povestesc , dar sigur nu o sa va para rau !!!

 

waw , ce reclama proasta faci.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ânainti sati raspund la ântribarili tali...zi si mii asa...

 

Tu cini lindicu mieu iejti ? Cini o auzit di tini ? Cie credibilitati ai tu sa recomanzi pi una dila Bucuriesti aci la Constanta...uni mindra o activat an vara aproapi o saptamina. Adica old news si ancient history. O avut cini sa ni zik di ia cit o fost aci...si nu dajtia aparuti prin vara casa deie cu goarna...oamini seriosi dispri fututu pi bani.

 

Apari tu aci...uni nu intereseaza kear pi niminea...cu nu stu cie fiel di reclama moi ie si asta...la CFR calatori...la aia cu autocare si microbuze...la pecouri di vind combustil ? Tu ci credeai...ca osa sie urci tati an transport di un fiel sau altu sa deie navala la Bucale caso futa pi mindra ta ? Asta iera an capu tau ?

 

Mah flacau...sau pizdo...ci oi fi...fuji mah la tini colea si futi ci vriei...da laso moali cu propaganda asta di rejini autointitulati. Tu cie criezi...ca nu ie pizda la Constanta di futut ? Tati ti astiptau pi tini cu sufletu la gura sa li iegsplici tu uni trebe niaparat sa futa ???

 

Tu nu viezi ca iejti doar bagator di seama ? Muci ân fasoli ?

 

;)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ânainti sati raspund la ântribarili tali...zi si mii asa...

 

Tu cini lindicu mieu iejti ? Cini o auzit di tini ? Cie credibilitati ai tu sa recomanzi pi una dila Bucuriesti aci la Constanta...uni mindra o activat an vara aproapi o saptamina. Adica old news si ancient history. O avut cini sa ni zik di ia cit o fost aci...si nu dajtia aparuti prin vara casa deie cu goarna...oamini seriosi dispri fututu pi bani.

 

Apari tu aci...uni nu intereseaza kear pi niminea...cu nu stu cie fiel di reclama moi ie si asta...la CFR calatori...la aia cu autocare si microbuze...la pecouri di vind combustil ? Tu ci credeai...ca osa sie urci tati an transport di un fiel sau altu sa deie navala la Bucale caso futa pi mindra ta ? Asta iera an capu tau ?

 

Mah flacau...sau pizdo...ci oi fi...fuji mah la tini colea si futi ci vriei...da laso moali cu propaganda asta di rejini autointitulati. Tu cie criezi...ca nu ie pizda la Constanta di futut ? Tati ti astiptau pi tini cu sufletu la gura sa li iegsplici tu uni trebe niaparat sa futa ???

 

Tu nu viezi ca iejti doar bagator di seama ? Muci ân fasoli ?

 

;)

 

ma faci sa rad ... si spun asta fara sa incerc sa te jignesc ... e usor sa vorbesti despre cineva din spatele unui calculator . nu ai nici cea mai mica idee cine sunt , ce fut si cati bani cheltuiesc pentru ...

ca sa intelegi ( si o spun fara sa te jignesc ) site'ul asta este un forum ,fiecare isi exprima o parere ... daca din punctul tau d vedere nu e pertinenta e strict problema ta . Imi voi exprima parerile si voi lauda experientele care cred eu ca merita ,fie ca t deranjeaza pe tine sau nu . faptul ca e un cont nou ...poate e alegerea mea sa nu folosesc unul mai vechi sau nu vreau sa impartasesc asa multe experiente. e strict alegerea mea

chiar n am de ce sa stau sa ma justific in fata ta pt lucrurile pe care le spun pe aici 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...chiar n am de ce sa stau sa ma justific in fata ta pt lucrurile pe care le spun pe aici

Bini...da pina una alta...ti cam justifici ! Ti tat strofoci sami iegsplici ci personalitati marcanta iejti matali si nu rializez io...sau ci mari scula di bascula oi fost cindva pi forum si ti oftici ca nuti moi acorda niminea recunostinta lor nilimitata !

 

Si fasi asta pientru cie ? Pientru o amarita cari suji pula pi doi lei la Bucuresti !

 

:)))))))

 

Hai ca mam amuzat cu tini moi civa dicit la priveghiu lu soacramia !

 

Dieci mah Haisamisugi...cum tu iti rizervi dreptu sa fasi riclama la marfa ta pi forum...asa si io am dreptu sa ridic sprinceana si sa ma gindesc ca marfa ta ie cam disperata daca trebe sa atraga cleienti tocma dila Constanta.

 

Asa ca zi ci ai di zis...io raspund cum am io chef...si treba ii buna. Caterinca sa iasa.

 

;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ma faci sa rad ... si spun asta fara sa incerc sa te jignesc ... e usor sa vorbesti despre cineva din spatele unui calculator . nu ai nici cea mai mica idee cine sunt , ce fut si cati bani cheltuiesc pentru ...

ca sa intelegi ( si o spun fara sa te jignesc ) site'ul asta este un forum ,fiecare isi exprima o parere ... daca din punctul tau d vedere nu e pertinenta e strict problema ta . Imi voi exprima parerile si voi lauda experientele care cred eu ca merita ,fie ca t deranjeaza pe tine sau nu . faptul ca e un cont nou ...poate e alegerea mea sa nu folosesc unul mai vechi sau nu vreau sa impartasesc asa multe experiente. e strict alegerea mea

chiar n am de ce sa stau sa ma justific in fata ta pt lucrurile pe care le spun pe aici

 

 

Bini...da pina una alta...ti cam justifici ! Ti tat strofoci sami iegsplici ci personalitati marcanta iejti matali si nu rializez io...sau ci mari scula di bascula oi fost cindva pi forum si ti oftici ca nuti moi acorda niminea recunostinta lor nilimitata !

 

Si fasi asta pientru cie ? Pientru o amarita cari suji pula pi doi lei la Bucuresti !

 

:)))))))

 

Hai ca mam amuzat cu tini moi civa dicit la priveghiu lu soacramia !

 

Dieci mah Haisamisugi...cum tu iti rizervi dreptu sa fasi riclama la marfa ta pi forum...asa si io am dreptu sa ridic sprinceana si sa ma gindesc ca marfa ta ie cam disperata daca trebe sa atraga cleienti tocma dila Constanta.

 

Asa ca zi ci ai di zis...io raspund cum am io chef...si treba ii buna. Caterinca sa iasa.

 

;)

 

chiar asa??samsungistul asta ,te codośeśte amilico?,Gen te scoate la interval??daca ti dai la vorbii cu dânsul ii dai atentie si "grade"...Aista este prost

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bini...da pina una alta...ti cam justifici ! Ti tat strofoci sami iegsplici ci personalitati marcanta iejti matali si nu rializez io...sau ci mari scula di bascula oi fost cindva pi forum si ti oftici ca nuti moi acorda niminea recunostinta lor nilimitata !

 

Si fasi asta pientru cie ? Pientru o amarita cari suji pula pi doi lei la Bucuresti !

 

:)))))))

 

Hai ca mam amuzat cu tini moi civa dicit la priveghiu lu soacramia !

 

Dieci mah Haisamisugi...cum tu iti rizervi dreptu sa fasi riclama la marfa ta pi forum...asa si io am dreptu sa ridic sprinceana si sa ma gindesc ca marfa ta ie cam disperata daca trebe sa atraga cleienti tocma dila Constanta.

 

Asa ca zi ci ai di zis...io raspund cum am io chef...si treba ii buna. Caterinca sa iasa.

 

;)

 

 

in primu' rand ... nu ma justific ...iti explic !!! e o mare diferenta . te crezi mult prea important daca ai consider ca as avea nevoie sa ma justific in fata ta . nu e cazul . poate in lumea ta te crezi important si comic prin modul in care iti exprimi parerile, dar nu e cazul , cel putin in situatia mea .

in al doilea rand ... domnisoara nu e marfa mea

in al treilea rand ... nu e nevoie sa jignesti . sau te crezi mai important in momentul in care jignesti pe cineva stand in fata unui monitor .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

:dancing  :dancing  :wave  :wave  :gossip  :gossip 10x for minus!!!! orcum nu te recunosc ca si "REGINA LA MUIALĀ".Sunt mai multe care nu isi dā in petic ca tine!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si inca o chestiie mah Rejina Hîndelului...or moi fost paci dajtia ca tini cari sior platit abonamenti pi bani casa deie cu minus acolo uni nu li convinea civa !!! Ai ideie ci muii sior loat ??? Ai ideie di cit mor iritat ??? Ai ideie dak moi ie vrunu paci ??? Nu di alta...ca pi mini ma doari fix an flosi di puncti di reputatii...da ma diranjeaza prinşipiu !!! Si sa viezi ân lindicu mieu cit di prinşipiala pot fi !!!

 

Vrei sa ma ocup io di campania ta publisitara si pila Bucuriesti...sau uni curu mieu oi fi ? Vrei sa viezi ci stii si ci poa sa fak Amelia ??? Hai...ti rog io mult di tat...zi o vorba...ca dila Jaga pi vremurili iei di decadere vertijinoasa nu mam moi ocupat full time di ciniva !!! Dami tu motivu sa ies din plictiseala asta di iarna si sa âncalziesc io spiritili o leaca !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Si inca o chestiie mah Rejina Hîndelului...or moi fost paci dajtia ca tini cari sior platit abonamenti pi bani casa deie cu minus acolo uni nu li convinea civa !!! Ai ideie ci muii sior loat ??? Ai ideie di cit mor iritat ??? Ai ideie dak moi ie vrunu paci ??? Nu di alta...ca pi mini ma doari fix an flosi di puncti di reputatii...da ma diranjeaza prinşipiu !!! Si sa viezi ân lindicu mieu cit di prinşipiala pot fi !!!

 

Vrei sa ma ocup io di campania ta publisitara si pila Bucuriesti...sau uni curu mieu oi fi ? Vrei sa viezi ci stii si ci poa sa fak Amelia ??? Hai...ti rog io mult di tat...zi o vorba...ca dila Jaga pi vremurili iei di decadere vertijinoasa nu mam moi ocupat full time di ciniva !!! Dami tu motivu sa ies din plictiseala asta di iarna si sa âncalziesc io spiritili o leaca !!!

 

;)

Da ...Amelico ...ar cam trebui sa le facem ...de un an ...la minusari. Nu ?

 

Sa le dau ce i-a dat Bill ...Monicăi ... :atm

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...