Sari la conținut

- ANTONIA - SIBIU


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Apa+sapun=love .

Faptul ca adrian10 , anymatoru , kkmitz sunteti suparati pe mine , datorita faptului ca am enumerat o persoana care se dadea rotund , dar el puțea a : brânză , cascaval , telemea . E fix problema mea ca mi-am exprimat p.d.v !

Faptul ca voi , incercati din rasputeri sa am denigrati pe diferite topice , asta nu da nota de cât că sunteti extrem de fustrati , mai cred despre voi că sunteti niste ciobani cosmetizati ( concluzia am tras-o din ceea ce postati ) .

“Magazinul meu cu delicatese” nu e pt toata lumea !

Nu cumva vreti sa imi faceti : programul , voi o mana de ghiolbeni ?

Discutia mea cu voi s-a terminat de mult . Dar , faptul ca a-ti imbatranit degeaba . Ma face sa intervin in discutiile voastre . Interventia voastra nu are nici un impact asupra mea . Nici unul din voi nu m-ati cunoscut ! Posibil de aici si acele fustrari otravite .

 

Oamenii se plang ca adevarul doare de parca viata lor in minciuna si lasitate ar fi o neintrerupta implinire sufleteasca pe care le-o spulbera un filozof care n-are alta treaba decat sa le intre cu forta in case pentru a le spune adevaruri incomode.

Daca ajungi sa constati ca adevarul doare este pentru ca pe undeva deja intuiesti ca minciuna in care traiesti este criminala, motiv pentru care constient sau inconstient cauti adevarul si-i acorzi atentie cand il intalnesti

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Faptul ca ti-am atras atentia ca nu ai postat la sectiunea care trebuia sau ca te-am intrebat intr-un mod respectos de ce ii faci prosti pe unii useri nu cred ca inseamna ca te-am denigrat. In fine.

Eu cu asta inchei si iti urez succes.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Apa+sapun=love .

Faptul ca adrian10 , anymatoru , kkmitz sunteti suparati pe mine , datorita faptului ca am enumerat o persoana care se dadea rotund , dar el puțea a : brânză , cascaval , telemea . E fix problema mea ca mi-am exprimat p.d.v !

Faptul ca voi , incercati din rasputeri sa am denigrati pe diferite topice

Nu te mai victimiza atât, care topice ți le-am denigrat ? Topicul de Sibiu? Pe cel de Alba? Nu cred că ți-am spus ceva, în schimb tu tot aere de divă ai.

Topicul trebuia deschis la întrebări și răspunsuri, cred că știi asta de atâta timp pe forum, Adrian10 ți-a spus frumos și tu ne faci proști, și mai zici că noi suntem ăia răi.

 

Chiar dacă discuția noastră e mai veche, eu iert dar nu uit, și când am ocazia te voi tachina, până când îți vor trece aerele de divă.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Nu te mai victimiza atât, care topice ți le-am denigrat ? Topicul de Sibiu? Pe cel de Alba? Nu cred că ți-am spus ceva, în schimb tu tot aere de divă ai.

Topicul trebuia deschis la întrebări și răspunsuri, cred că știi asta de atâta timp pe forum, Adrian10 ți-a spus frumos și tu ne faci proști, și mai zici că noi suntem ăia răi.

 

Chiar dacă discuția noastră e mai veche, eu iert dar nu uit, și când am ocazia te voi tachina, până când îți vor trece aerele de divă.

 

Apa+sapun=love .

Faptul ca adrian10 , anymatoru , kkmitz sunteti suparati pe mine , datorita faptului ca am enumerat o persoana care se dadea rotund , dar el puțea a : brânză , cascaval , telemea . E fix problema mea ca mi-am exprimat p.d.v !

Faptul ca voi , incercati din rasputeri sa am denigrati pe diferite topice , asta nu da nota de cât că sunteti extrem de fustrati , mai cred despre voi că sunteti niste ciobani cosmetizati ( concluzia am tras-o din ceea ce postati ) .

“Magazinul meu cu delicatese” nu e pt toata lumea !

Nu cumva vreti sa imi faceti : programul , voi o mana de ghiolbeni ?

Discutia mea cu voi s-a terminat de mult . Dar , faptul ca a-ti imbatranit degeaba . Ma face sa intervin in discutiile voastre . Interventia voastra nu are nici un impact asupra mea . Nici unul din voi nu m-ati cunoscut ! Posibil de aici si acele fustrari otravite .

 

Oamenii se plang ca adevarul doare de parca viata lor in minciuna si lasitate ar fi o neintrerupta implinire sufleteasca pe care le-o spulbera un filozof care n-are alta treaba decat sa le intre cu forta in case pentru a le spune adevaruri incomode.

Daca ajungi sa constati ca adevarul doare este pentru ca pe undeva deja intuiesti ca minciuna in care traiesti este criminala, motiv pentru care constient sau inconstient cauti adevarul si-i acorzi atentie cand il intalnesti

Eu inca nu am mai auzit de o domina/stapana sa accepte COF adica asta ar fi un gest de supunere/umilire cam mare !!!! Mie imi place cum te contrazici singura in multe chestii ce faci  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Aere de diva ?

Eu nu sunt submisiva ! Sunt autoritara . Si nu am nevoie sa fiu pupat in cur de niste lingăi .

Mereu voi spune ce gandesc !

Tachineaza-ma . Da , prostul moare de grija altuia si cainele de cursa lunga .

Nu are rost sa lungesc discutia , am ce face cu timpul meu .

Numa bine la toata lumea . :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Eu inca nu am mai auzit de o domina/stapana sa accepte COF adica asta ar fi un gest de supunere/umilire cam mare !!!! Mie imi place cum te contrazici singura in multe chestii ce faci  :slap2

Ba nebunule , nu am rolul de domina cand accept asta .

Imi place asta , fac asta cu cine vreau cand am eu dispozitie .

Sa nu spun eu ce nu am auzit despre futacul de tine .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Ba nebunule , nu am rolul de domina cand accept asta .

Imi place asta , fac asta cu cine vreau cand am eu dispozitie .

Sa nu spun eu ce nu am auzit despre futacul de tine .

Cam multe auzi tu si din punctul asta de vedere nu te prea intereseaza discretia si bunul simt si apropo eu nu te-am facut nebuna, se pare ca tu incepi cu jignirile samd 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Cam multe auzi tu si din punctul asta de vedere nu te prea intereseaza discretia si bunul simt si apropo eu nu te-am facut nebuna, se pare ca tu incepi cu jignirile samd

 

Nici vorba , prietenul meu . Tu esti cel pe care nu il intereseaza . Daca te-ar interesa asa tare , ai sta in banca ta . ;)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Aere de diva ?

Eu nu sunt submisiva ! Sunt autoritara . Si nu am nevoie sa fiu pupat in cur de niste lingăi .

Mereu voi spune ce gandesc !

Tachineaza-ma . Da , prostul moare de grija altuia si cainele de cursa lunga .

Nu are rost sa lungesc discutia , am ce face cu timpul meu .

Numa bine la toata lumea . :)

Fara suparare, daca vine unu sau mai multi si iti spune ca esti proasta si gandesti prostii, iti place ? Cam asta ai facut tu cu cativa. E doar o intrebare. Atat. Sper ca nu ma caracterizezi fiindca intreb sau fiindca imi spun doar opinia. Nu ne cunoastem.:)
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Fara suparare, daca vine unu sau mai multi si iti spune ca esti proasta si gandesti prostii, iti place ? Cam asta ai facut tu cu cativa. E doar o intrebare. Atat. Sper ca nu ma caracterizezi fiindca intreb sau fiindca imi spun doar opinia. Nu ne cunoastem.:)

In ce scop ai adresat aceasta intrebare ?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am spus...sa vad daca iti place, daca iti pica bine.:)

Faceai ceva util .

Da , imi place daca sunt facutã pe buna dreptate in scopuri de a fi corectata . Ii tratez pe pe oameni exact asa cu mi-ar place sa fiu si eu tratata . :) Fara linguseli !

Pe cei care i-am numit prosti , i-am facut in contextul “cainele moare de cursa lunga si prostul de grija altuia” care ma urmaresc fara folos , cum postez ceva gasesc ei ceva de obiectat , corectat ... vor sa ma puna intr-o lumina proasta ( in cazul in care nu ai dedus acest aspect ) .

Asa ca de cele mai multe ori cand nu stii , e mai bine sa iti vezi de ale tale .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

*

Asa ca de cele mai multe ori cand nu stii , e mai bine sa iti vezi de ale tale .

Cand nu ai treburile tale, cauti cu tot dinadinsul treburile altora...

 

Unii sunt Maeştrii!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Da , imi place daca sunt facutã pe buna dreptate in scopuri de a fi corectata . Ii tratez pe pe oameni exact asa cu mi-ar place sa fiu si eu tratata . :) Fara linguseli !

 

Eu nu te-am facut proasta sau in alt fel cand ti-am atras atentia ( te-am corectat, vorba ta) ca nu ai postat unde trebuia. Hai sa fim corecti si drepti.
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Faceai ceva util .

Da , imi place daca sunt facutã pe buna dreptate in scopuri de a fi corectata . Ii tratez pe pe oameni exact asa cu mi-ar place sa fiu si eu tratata . :) Fara linguseli !

Pe cei care i-am numit prosti , i-am facut in contextul “cainele moare de cursa lunga si prostul de grija altuia” care ma urmaresc fara folos , cum postez ceva gasesc ei ceva de obiectat , corectat ... vor sa ma puna intr-o lumina proasta ( in cazul in care nu ai dedus acest aspect ) .

Asa ca de cele mai multe ori cand nu stii , e mai bine sa iti vezi de ale tale .

Draga, nu trebuie sa ne jignim intre noi, ca nu castigam nimic de aici. Uneori, nu exista scopuri ci pur si simplu sinceritate in intrebare si tot sinceritate in raspuns. Pur si simplu.

Eu cand nu stiu ceva, intreb. Nu e o rusine a nu stii, a intreba.

Stiutorul il poate spori pe nestiutor. Singura chestiune e sa si vrei sa vezi partea buna a lucrurilor. :)

PS: cand nu stiu ceva si ma intereseaza a stii,se naste curiozitatea de a stii. Nascandu-se, caut si aflu. Si Google ne ajuta, nu ? Search.:)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Cand nu ai treburile tale, cauti cu tot dinadinsul treburile altora...

 

Unii sunt Maeştrii!

Unii nu stiu sa faca diferenta intre ceea ce cauta altii. A afla despre cineva lucruri cum ca e gras, slab, ochi caprui etc nu afecteaza cu absolut nimic persoana. A povesti un adevar, iarasi tine doar de purul adevar. A-ti imagina ca cineva are ceva anume cu x in scop negativ, tine de mintea cu gandire negativa. A posta mp-uri de ex. in fata unei terte persoane, tine de nesimtire, de a nu avea respect nici pt x dar nici macar pt.tine.
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Baga-ti-ai Toatã partea buna...

 

Parca omora curiozitatea asta....

Cine a scos vorba asta...a stat bine cu rabdarea...

Si nervii!

Curiozitatea nu omoara atunci cand e indreptata spre pozitiv sau pur si simplu fara scop negativ. Fara curiozitate, omenirea nu inainta deloc. :)
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Datorita comentariilor pe acest topic venite de la persoane ce le cunosc, am indraznit da dau click si am facut aroganta de a citii :))

Citesc si ma minunez !

P.S-no vale la pena! :*

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

cum postez ceva gasesc ei ceva de obiectat , corectat ... vor sa ma puna intr-o lumina proasta ( in cazul in care nu ai dedus acest aspect )

Iar te victimizezi, mai că vărs o lacrimă. Tu singură te pui într-o lumină proastă, prin felul în care ni te adresezi, prin jignirile aduse,prosti, lingăi, nespălați, etc, prin amenințări, nu știu ce povesti ai auzit despre diverși membrii,tu citești ce scrii?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...