Sari la conținut

O dorinta naiva si bizara


Postări Recomandate

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Caut o doamna cu care sa pot vorbi. Care sa poata si sa stie purta un dialog. Pe care sa o pot explora. De care as putea sa ma indragostesc si sa nu considere asta o prostie. Sa ma las explorat si mangaiat de ea, prin vorbe si atingeri calde. Caut mai mult decat sex, caut experienta si un refugiu de realitate. Caut poezie in miscarile ei. Caut seriozitate si ofer seriozitate si maniere, oricat de naiv suna asta. Nu-mi pasa de trecutul tau, vreau sa mi te oferi in prezent, vreau sa ma lasi sa ma atasez si sa ma asculti si vreau sa te aud si pe tine. Vreau sa-mi spui ce iti place, cum iti place.

 

Daca crezi ca merita, scrie-mi.

 

 

Ei zic ca se poate. Nu iti pierde speranta.

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 

 

eram si "noi" curioase de cum aratati =)))

Mai degraba esti disperata si lesinata de foame.Ai mirosit ca o hiena ca e rost de supt o pula imbranzita.

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mai degraba esti disperata si lesinata de foame.Ai mirosit ca o hiena ca e rost de supt o pula imbranzita.

 

ahhh, am uitat ca tu esti Mama Omida =))

 

Daaaaaaaaaaaaaa, uite cum ai ghicit fara sa primesti remuneratie =)) .... multumesc pentru reclama

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ahhh, am uitat ca tu esti Mama Omida =))

 

Daaaaaaaaaaaaaa, uite cum ai ghicit fara sa primesti remuneratie =)) .... multumesc pentru reclama

N-ai pentru ce,si un hoit are dreptul sa fie bagat in seama.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Eu am de muncă, dar vă văd, ai grijă de paraschiva sa nu o fure valul!

 

 

sunt cu ochii pe ea ca pe butelie =)) mai ales de cand a promis ca daca ii platesc, primesc o poza pentru colectie =))

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:

o testez sa vad daca merita banii sa o adaug in colectie :D

  • Like 4
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Caut o doamna cu care sa pot vorbi. Care sa poata si sa stie purta un dialog. Pe care sa o pot explora. De care as putea sa ma indragostesc si sa nu considere asta o prostie. Sa ma las explorat si mangaiat de ea, prin vorbe si atingeri calde. Caut mai mult decat sex, caut experienta si un refugiu de realitate. Caut poezie in miscarile ei. Caut seriozitate si ofer seriozitate si maniere, oricat de naiv suna asta. Nu-mi pasa de trecutul tau, vreau sa mi te oferi in prezent, vreau sa ma lasi sa ma atasez si sa ma asculti si vreau sa te aud si pe tine. Vreau sa-mi spui ce iti place, cum iti place.

 

Daca crezi ca merita, scrie-mi.

Cum sa-ti scrie(m), cand tu n-ai mesagerie personala? Coloreaza-ti contul, baga un Premium, ceva, si atunci vorbim... 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Te poți lipsi de 3000 euro în fiecare lună?

 

Ai avea șanse dacă da. Dar tine cont că în momentul în care nu-i mai ai, gata și iubirea.

Nu neaparat, dar pana nu incerci, nu poti sa stii. Tine cont ca in momentul in care nu-i mai ai, te schimbi si tu si poate de acolo e gata si iubirea ;) . 

Link spre comentariu

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

regret, eu prefer sa te vad de la distanta =)) stau prost cu privitul de aproape =))

 

Tu stai prost cam cu orice, fie vorba intre noi

Kiss :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...