Sari la conținut

nimfomane.com/forum-site-ul nr.1 in bullying


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Adina e bomba biologica. Oare pe cati a condamnat la moarte ?

si tu facu bullying. Pe ce te bazezi cand faci afirmatiile? pe nimic..faci bullying si mobbing cu consiliu pulimii

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ii astept pe toti cei care fac bullying sa faca prezenta si sa arate ce pot ei mai mult si stiu mai bine sa faca: BULLYING

Fă, bullyingu' nu vine de la buleală! Ca să știi!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

continuati va rog..fiti voi insiva..asa fel incat cititorii sa inteleaga ce e cu voi pe aici si care e rolul vostru.

Ești făcută grămadă, huidumă. Nu se aplică termenul în cazul de față. Inutil să ți se explice ceva, că tot îngrămădită rămâi.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

las pe altii sa traga concluziile..dar cred ca acest forum in momentul de fata este cea ma buna exemplificare a fenomenului de bullying

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina esti ok ??? Te comporti de parca ai descoperit apa calda.

sa stii ca am descoperit apa calda dupa o revizie de 3 saptamani :laugh2  :laugh2

 

dincolo de gluma...ma gandeam si eu ca oamenii evolueaza..devin mai buni..cand colo...ei merg din rau in mai rau.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa stii ca am descoperit apa calda dupa o revizie de 3 saptamani :laugh2  :laugh2

 

dincolo de gluma...ma gandeam si eu ca oamenii evolueaza..devin mai buni..cand colo...ei merg din rau in mai rau.

 

As spune ca directia tarii noastre nu e una buna, ma refer la ciuma rosie care vrea sa ne scoata cu orice pret din UE si sa isi faca pula mare pe spatele prostimii.. Cat despre oameni, depinde de la caz la caz.

Link spre comentariu

agresiva ..cam era..dar totusi cred ca..cea mai inofensiva dintre bully. altii sunt cu adevarat periculosi si tre sa-ti faci timp sa-i observi si sa iei masuri..si iti spun si de ce. ei au o identitate oarecum ascunsa..sunt un nickname si un avatar(un ip cel mult-uneori irelevant) iar nimfomane.com este persoana juridica ,cu o identitate la camera de comert.. o identitate economica ce poate fi trasa la raspundere de catre societate pt ceea ce membrii sai anonimi fac pe spatiul pus la dispozitie. Intelegi?. Eu zic sa iei foarte in serios acest fenomen.

 

nu poate.cata vreme nu l-a dat nimeni in judecata

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

As spune ca directia tarii noastre nu e una buna, ma refer la ciuma rosie care vrea sa ne scoata cu orice pret din UE si sa isi faca pula mare pe spatele prostimii.. Cat despre oameni, depinde de la caz la caz.

pai sa iesim in strada sa-i dam jos...ca asa ca vorbim si nu facem nimic..nu ne ajuta

Link spre comentariu

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pai sa iesim in strada sa-i dam jos...ca asa ca vorbim si nu facem nimic..nu ne ajuta

Dacă ieși tu, nu mai e nevoie să ieșim și noi. Umpli singură Piața Victoriei.  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...