Sari la conținut

Swing, sex in grup, gangbangs, bisex...?


Postări Recomandate

Salut,

 

noi am reusit o intalnire in 3, noi, cuplu, si un baiat de pe forum, nu dau userul eu, il las pe el daca vrea. A fost o experienta reusita! Putem organiza sigur. Mail ce am primit eu am raspuns de fiecare data. Noi nu demult am fost iarasi in BPta si ne-am facut Iarasi de cap :). 

O zi frumosa sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu

Parerea mea? - Nu cred ca se va lega ceva aici! 

Sunt site-uri/cluburi/petreceri private (de swingeri) unde poti merge linistit fara nici o bataie de cap... DAR - in calitate de barbat singur, sansele de a "pune mana" pe o femeie sau un cuplu scad considerabil daca faci parte (vorbesc la modul general) din categoria barbatilor care nu au simtul masurii (mai ales) in ceea ce priveste alcoolul - dar asta tine de fiecare!

 

Imi permit sa-mi dau cu parerea tocmai pentru ca sunt bisexuala convinsa (si asta nu de ieri/de azi)  iar asta m-a condus, in timp, in diverse locatii precum cele pe care le-am enumerat mai sus. Deci practic, ma pot numi o frecventa "consumatoare" a acestui tip de placeri - ceea ce inseamna ca am fost pusa in diferite situatii, am interactionat/socializat si cu barbati singuri, si cu femei singure si mai ales cu perechi/cupluri. Nu putine au fost situatiile in care, din dorinta de a scapa de inhibitii, alcoolul a fost problema principala in gasirea/descoperirea punctelor comune (a se intelege - nu si in cazul meu; eu nu consum alcool deloc).  Ca sa fiu si mai explicita decat atat, practic barbatii cu mintea imbibata in alcool deveneau mai devreme sau mai tarziu agasanti/sacaitori/plictisitori si uneori chiar putin violenti. 

Sfatul meu este urmatorul: Daca mergeti intr-un astfel de loc, sa nu va uitati acasa simtul masurii (in orice)!

 

Daca totusi se va lega ceva aici si reusiti sa planificati/organizati vreun soi de adunare/party/"swingereala" sau gangbang (desi gangbang-ul .... not my type) anuntati-ma si pe mine!  :blushing2  Chiar sunt curioasa ce va iesi! 

 

PS: Voi reveni si cu o recenzie in care voi descrie ultima mea "vizita" intr-un club de genul din Bucuresti.

  • Like 7
Link spre comentariu

Parerea mea? - Nu cred ca se va lega ceva aici!

Sunt site-uri/cluburi/petreceri private (de swingeri) unde poti merge linistit fara nici o bataie de cap... DAR - in calitate de barbat singur, sansele de a "pune mana" pe o femeie sau un cuplu scad considerabil daca faci parte (vorbesc la modul general) din categoria barbatilor care nu au simtul masurii (mai ales) in ceea ce priveste alcoolul - dar asta tine de fiecare!

 

Imi permit sa-mi dau cu parerea tocmai pentru ca sunt bisexuala convinsa (si asta nu de ieri/de azi) iar asta m-a condus, in timp, in diverse locatii precum cele pe care le-am enumerat mai sus. Deci practic, ma pot numi o frecventa "consumatoare" a acestui tip de placeri - ceea ce inseamna ca am fost pusa in diferite situatii, am interactionat/socializat si cu barbati singuri, si cu femei singure si mai ales cu perechi/cupluri. Nu putine au fost situatiile in care, din dorinta de a scapa de inhibitii, alcoolul a fost problema principala in gasirea/descoperirea punctelor comune (a se intelege - nu si in cazul meu; eu nu consum alcool deloc). Ca sa fiu si mai explicita decat atat, practic barbatii cu mintea imbibata in alcool deveneau mai devreme sau mai tarziu agasanti/sacaitori/plictisitori si uneori chiar putin violenti.

Sfatul meu este urmatorul: Daca mergeti intr-un astfel de loc, sa nu va uitati acasa simtul masurii (in orice)!

 

Daca totusi se va lega ceva aici si reusiti sa planificati/organizati vreun soi de adunare/party/"swingereala" sau gangbang (desi gangbang-ul .... not my type) anuntati-ma si pe mine! :blushing2 Chiar sunt curioasa ce va iesi!

 

PS: Voi reveni si cu o recenzie in care voi descrie ultima mea "vizita" intr-un club de genul din Bucuresti.

Daca suntem un cuplu putem vb cu tine pt a 3 persoana???

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Draga drean.girl!

Iti inteleg opinia deoarece, probabil, cun desi ai si scris, unele experiente te-au facut sa crezi ca unii...majoritatea, sunt aici din pricina alcoolului. Se intampla sa fie si alte conjuncturi ca a mea de ex...(care nu beau alcool) si anume caut ceea ce ma face sa ma simt bine si caut in continuare o experienta de acest gen ...ar fi super. Am participat in Germania la o astfel de petrecere, 5 persoane...interesanta dar comunicarea f. rece, ceea ce ma gandesc ca in ro poate fi altfel. 

 

Este intradevar greu sa gasesti cateva persoane in acest tip de relatii, aici ma gandesc ca daca totul va fi ok ar putea continua...dar greu cu inceputul.

 

Daca noaptea e mai greu de plecat de acasa, ce ziceti dupaamiaza...de la 18:00 la un hotel/pensiune. Va propun sa incercam sa ne intalnim la o caffea in oras (Brasov ) sa formam cunostintele...va fi mai usor de organizat dupa ce ne cunoastem!

 

Ce ziceti? 

 

Merci ,

Link spre comentariu

 

 Va propun sa incercam sa ne intalnim la o caffea in oras (Brasov ) sa formam cunostintele...va fi mai usor de organizat dupa ce ne cunoastem!

 

Ce ziceti? 

 

 

I don't think it's such a good idea!  

Din punctul meu de vedere riscam destul de mult cu o astfel de iesire! In primul rand intr-un loc public este destul de greu sa porti o astfel de discutie fara a avea ochi/urechi atintite asupra "mesei". Nemaivorbind de faptul ca unii dintre noi ne ferim poate sa fim vazuti/nu vrem sa lasam loc de interpretari.  Daca considerati ca gresesc cu ceva, va rog sa ma contraziceti! 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ok, Ai dreptate in privinta confidentialitatii! Ideea unei intalniri prealabile este de a solidifica o potentiala "relatie" de acest gen pe termen mediu sau poate, de ce nu...pe termen lung atata timp cat placerea exista si/sau chiar cu nevoia anumitor mici schimbari (parteneri/ere) pe ici pe colo...(vb lui Cara...) tot in aceeasi formatia am putea "ramane". 

 

Adevarul acesta vine din nevoia/placerea negasita in alte parti, motiv pentru care, omul, prin design-ul lui, cauta cel mai bine, cel mai placut si in ambele cazuri...ceva nou chiar!

 

Totusi...hai sa punem de-o intalnire,

Cu drag,

Dany

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata, noi am fost printre primii initiatori, am si reusit intalniri in Bv, in acelasi timp am fost de cateva ori, ca si cuplu, in cluburi swing. Din pacate nu am gasit feedback pozitiv despre cluburi din RO asa ca am calatorit un pic si in BP am gasit cluburi unde ne-am simtit bine. 

Hai sa va povestesc o intilnire in Bv care zic eu a iesit bine si daca ar fi sa o mai repetam asa am proceda. Am dat anuntul pe forum, am primit eu mail, am schimbat 2 3 mailuri si am vazut ca suntem pe acceasi lungime de unda. Schimbat nr de tel, am mai discutat si pe Wapp dupa care eu, barbatul :), si el ne-am vazut pt cateva vorbe si live, totul a fost OK. La un moment dat am reusti sa ne intelegem o zi si ora, am rezervat o camera de hotel in Bv. Am ajuns noi, a ajuns el, restul... distractie la superlativ , cu bun simt, umor, placere etc.

Din cauza jobului in ultima vreme ne-am mai "retras" dar suntem deschisi si revenim imediat cum ne lasa timpul. 

Asa ca parerea mea este, daca exista respect, bun simt, umor si desigur chimie ai parte de o experinta extraordinara.

O zi frumosa sa aveti! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...