Sari la conținut

Swing, sex in grup, gangbangs, bisex...?


Postări Recomandate

8 hours ago, eneal said:

Suntem tri pana acum, toti m: mihai69bv, alexxx94 şi eu. Antilex, dupa ce ne adunam un grup ne mutam undeva mai in private pentru a stabili intalnirea preliminara.

Cred ca va fi destul de greu sa găsim o doritoare 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Rămânem flexibili și vom utiliza mai multe canale de comunicare, în funcție de nevoi, inclusiv e-mailul. Avem nevoie de unu-doua cupluri m+f care să se bage. Femeile singure, foarte mici șansele sunt să se bage.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Baieti, nicio miscare feminina pana acum. Ce este de facut? Cand haiduceam doar eu cu alte cupluri mi-era destul de usor sa agat un cuplu dispus sa faca threesome, dar constituirea unui grup pare dificil. Daca reusim sa aducem in grupul nostru doua cupluri sau doua fete, am putea sa ne intalnim. Distribuiti informatia si pe alte cai, anunturi publi.ro, site-uri de profil etc. Ramanem in continuare cei trei: mihai69bv, alexxx94 şi eu.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Băieți, nu știu ce faceți în trei,dar eu cu cuplul @ketten33m-am simțit super bine, e un cuplu deosebit, de clasă înaltă, toată lumea a avut orgasm, cred ca asta contează cel mai mult.

Spor și sănătate! 

  • Like 2

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Antilex, nu ti-ai exprimat dorinta de participare. Inteleg ca vrei sa participi si tu. Da-ne mai multe detalii referitoare la mesajul tau anterior. Update grup: mihai69bv, alexxx94, antilex şi eu. Da-ne cateva detalii si cu privire la ce iti doresti sa faci in cadrul unei posibile intalniri.

 

Doamna/domnisoara este insotita de un mascul sau este singura?

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

In regula, ma bucur ca se strang membri. Pentru a avea un briefing cu privire la dorintele si inclinatiile grupului si pentru a nu avea parte de dezamagiri sau de surprize la fata locului fata de asteptarile avute, inainte de intalnirea preliminara, ar fi bine sa spuneti ce doriti sa faceti in cadrul grupului, in ordinea importantei, cuckold, sex oral hetero, bi etc. Din pacate trebuie sa rezolvam problema femeilor, altfel vom avea un grup gay sau in care ne vom labari unii la altii, ceea ce nu e rau, dar ar fi de dorit sa avem si doamne. Daca ceilalti patru membri sunt de acord, propun ca cine nu participa la discutia fata in fata din cadrul intalnirii preliminare, sa nu participe nici la intalnirea propriu-zisa, in care ne jucam.

 

Update grup: mihai69bv, alexxx94, antilex, johnny69xxx şi eu.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Stimati colegi,

 

Singurul lucru care ne lipseste pentru a da startul intalnirii preliminare este partea feminina. Nu are nimeni o amica, o partenera doritoare? Acum ceva timp am avut o prietena de 21 de ani cu care mi-o trageam si care s-ar fi bagat. Ceva idei despre cum am putea rezolva problema?

 

Razvi88, da mai sunt locuri. Te bagi?

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Pana acum ne-am anuntat urmatorii sase: mihai69bv, alexxx94, antilex, johnny69xxx, Razvi88 şi eu. Cum apare cel putin o femeie care doreste sa nji se alature, programam intalnirea preliminara, iar la scurt timp pe cea propriu-zisa. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...