Sari la conținut

Andra Magheru 0799055923


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vazut anuntul,am sunat,m-am programat si in 30 de minute eram unde mi-a indicat ea ca trebuie sa ajung.
Am sunat cand am ajuns unde mi-a indicat iar in timp ce ma directiona prin telefon unde sa ajung am fost oprit de un paznic(trebuie sa treci prin un fel de gang ca sa ajungi la seria de blocuri unde sta) si ea auzind ca am fost oprit de paznic sa ma intrebe unde ma duc,mi-a transmis nr apartamentului ei incat sa ii zic paznicului dar in timp ce ii ziceam paznicului nr apartamentului unde sunt asteptat am scos si portofelul si i-am dat 10 lei sa aiba si el de "o bere",iar din momentul  ala nu am mai avut nevoie de indicatiile domnisoarei Andra caci paznicul a devenit ghidul meu instant(m-a dus pana la scara,a introdus codul special la interfon incat sa se deschida usa,mi-a zis la ce etaj sa urc si unde e situata usa in raport cu liftul si mi-a urat si distractie placuta).Am urcat iar cum am coborat din lift s-a deschis usa ce o ascundea pe Andra.Am intrat si am fost placut impresionat din prima de aspectul ei placut ochiului,m-a poftit in camera,eu am cerut un pahar de apa rece ce mi-a fost adus de catre gazda si cand am scos portofelul sa scap de grija platii m-a rugat daca nu pot sa stau doar 1 finalizare deoarece mai are programari si dupa mine iar eu m-am conformat,i-am inmanat banii si m-am cerut la dus,dupa ce am revenit in camera s-a scuzat si ea cateva minute sa se duca la dus iar cand a revenit in costumul Evei deja regretam ca nu pot sa stau mai mult de 1 finalizare. Actiunea a inceput cu un oral neprotejat din partea ei destul de bine executat(il mai freca de cate un san,il mai baga pe tot in gura,mai ii facea cerculete cu limba pe cap etc) care se indrepta spre un sfarsit exploziv dar avand in gand sa ii testez si pasarica i-am sugerat sa punem un prezervativ  peste junior si sa ne apucam de treburi mai serioase(prezervativele din pacate cam de marime mica,cam incomode),iar treburile serioase au debutat cu un misionar cu cateva variatii de acolo unde Andra a fost destul de receptiva(am incercat si un pic de FK dar s-a ferit elegant) si dupa am schimbat intr-un doggystyle unde in timp ce pompam m-a intrebat daca mi-ar face placere sa se joace cu OOle mele in timp ce o penetrez,la care am raspuns afirmativ si am continuat sa pompez in timp ce receptionam si niste contre din partea ei in timp ce imi mangaia OOle,iar dupa cateva minute am umplut prezervativul si acesta a fost preluat de catre Andra cu niste servetele umede. Am mai vb un pic in timp ce ma imbracam,ne-am spus goodbye si aia a fost. door2door 25min. Cand am coborat din bloc am fost vazut de catre paznic si acesta a sprintat catre poarta din gang incat sa mi-o tina deschisa in timp ce plecam si sa-mi ureze o seara buna si sa-mi zica ca spera ca mi-a placut vizita in timp ce zambea energic. note -->
locatie : 8,e destul de usor de ajuns(mai ales cu indicatiile paznicului) insa pt mine a fost deranjant ca in camera nu functioneaza decat o lumina rosie gen redligth din amsterdam si nu una normala(aditionala) care sa ma ajute sa o vad mai bine(stiu ca cea rosie creeaza o anumita atmosfera,dar nu strica sa ai optiunea si celei normale).Baia ok,prosop ok.
aspect: 9,nu prea mi-am dat seama de chip din cauza luminii rosii insa la corp arata f bine.
igiena : 9,a facut dus inainte sa debutam actiunea si nu am simtit ceva care sa-mi deranjeze nasul in timpul actiunii.
sex oral : 8,are tehnica ei,mie mi-a placut.
sex normal : 8,s-a implicat cat i-a permis confortul si a fost receptiva la pozitiile propuse.
gfe : 7,cam prea profesionista/rece/serioasa initial,m-am simtit mai comod/relaxat vorbind cu ea abia dupa ce am terminat partea cu sexul(si ea parea mai relaxata/vorbareata dupa actiune).
pret : 100/200

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...