Sari la conținut

Atentie pentru forumisti- hartuirea psihologica si sexuala va fi sanctionata cu amenzi mai mari


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Du-te la plimbare cu slobozul tau cu tot...cu gramatica matii....te pune cineva sa-mi citesti postarile....scriu de pe telefon ciumpalacule....degetul cind apas este cam cit 3 taste....sa te manince buba neagra jigodie....discuta la subiect....marlanule...sper ca ai inteles ce am scris acum....Sa ramai ipotent golanule....Corecteaz-o pa aia care este prim ministru nu-ti pierde energia cu mine..... :rax2  si daca ai un tarif sunt interesat sa-ti dau  o muie  :felatie ....profesore...

Nu il obliga sa discute la subiect, nu are rost după acest schimb de replici...aceasta tine de alegerea fiecaruia, dacă mai doriti un schimb de idei.

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Gata, ti-am gasit problema doar din corectura care ai facut textului, dar nu rad de data aceasta...Pacat de tine!

Tu chiar nu înțelegi, este? Ți-am promis ceva, dar văd că ți-o cauți cu lumânarea, sperând în mintișaoara ta, că acum poți să aberezi în voie și să mă tot fuți la icre. Îmi propusesem să te ignor, că și-așa ești bătută de soartă. Orice promisiune poate fi încălcată dacă de partea cealaltă nu e corectitudine. Ar fi minunat dacă nu mi-ai pune răbdarea la incercare!

Am renunțat la condițiile puse inițial, pentru că nu ai nici bunul-simț, nici inteligența de a înțelege și a proceda așa cum ar trebui, am mizat doar pe instinctele care ar fi trebuit să te facă să procedezi corect și civilizat.

Totuși, continui...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu chiar nu înțelegi, este? Ți-am promis ceva, dar văd că ți-o cauți cu lumânarea, sperând în mintișaoara ta, că acum poți să aberezi în voie și să mă tot fuți la icre. Îmi propusesem să te ignor, că și-așa ești bătută de soartă. Orice promisiune poate fi încălcată dacă de partea cealaltă nu e corectitudine. Ar fi minunat dacă nu mi-ai pune răbdarea la incercare!

Am renunțat la condițiile puse inițial, pentru că nu ai nici bunul-simț, nici inteligența de a înțelege și a proceda așa cum ar trebui, am mizat doar pe instinctele care ar fi trebuit să te facă să procedezi corect și civilizat.

Totuși, continui...

Ce caut domne, ce caut? Spune mai multe ca nu ma satisfaci asa...Te ignori pe tine in favoarea prostiei tale si de aceea soarta da in tine sa constientizezi mai iute...ca mai ai putin de trait. Tu nu faci promisiuni, tu faci santaje. De partea mea e mai multa corectitudine decat iti poti inchipui, pentru tine orice femeie e curva...iar daca nu, tu esti curva si-ti cam place, vad. O promisiune nu se incalca, se tine daca e facuta in mod sincer...plus ca nu am tocmit eu asa ceva, te-ai oferit singur sa pari ceea ce nu esti. Instinctele acelea, amicul tau pipilica le numeste foame si la mine nu e cazul. V-am zis ca am alta activitate in afara acestei mici placeri si fac putine intalniri si de calitate, iar acei oameni vad ceea ce faceti voi. Este alegerea voastra sa va coborati in fata mea si va simtiti si mai mici la fiecare discutie, asta e dinamica. Ce naiba, nu credeti nimic din ce va spun...am zis ca va observ pe fiecare dintre voi ce isi pastreaza caracterul mizer, pentru ca de la asemenea oameni e bine sa stiu la ce sa ma astept. Ce nu am eu, nu e treaba unui mincinos!!! Inteligenta? Sa dea Domnul atat cat pot duce in orice moment vreau eu si aleg. Insa mai vreau si alte frumuseti ale vietii, nu doar atat...
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce caut domne, ce caut? Spune mai multe ca nu ma satisfaci asa...Te ignori pe tine in favoarea prostiei tale si de aceea soarta da in tine sa constientizezi mai iute...ca mai ai putin de trait. Tu nu faci promisiuni, tu faci santaje. De partea mea e mai multa corectitudine decat iti poti inchipui, pentru tine orice femeie e curva...iar daca nu, tu esti curva si-ti cam place, vad. O promisiune nu se incalca, se tine daca e facuta in mod sincer...plus ca nu am tocmit eu asa ceva, te-ai oferit singur sa pari ceea ce nu esti. Instinctele acelea, amicul tau pipilica le numeste foame si la mine nu e cazul. V-am zis ca am alta activitate in afara acestei mici placeri si fac putine intalniri si de calitate, iar acei oameni vad ceea ce faceti voi. Este alegerea voastra sa va coborati in fata mea si va simtiti si mai mici la fiecare discutie, asta e dinamica. Ce naiba, nu credeti nimic din ce va spun...am zis ca va observ pe fiecare dintre voi ce isi pastreaza caracterul mizer, pentru ca de la asemenea vreau sa stiu la ce sa ma astept. Ce nu am eu, nu e treaba unui mincinos!!!

Ne vedem pe topicul tău, atunci! Între timp, poate te gândești la scuzele alea!
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti mai prost de cit un pantof....chiar crezi prostii-le care le scrii mai sus.....bani mei platiti pe taxe ...se duc pe pensii-le speciale...in salrii-le parlamentarilor...in ong...in salari-le miilor de bugetari care freaca menta ...in spitalele care pe linga taxe platesti tot cind ajungi acolo.....in scoli mizere cu WC in curte si apa nepotabila....pentru intretinerea puscariasi-lor...si imi este sila sa mai continui....Si vorbi prosti cum va fi daca se legalizeaza prostituatia....Daca se legalizeaza vor fi liber profesioniste isi facfirma de prestari servici sexuale si masaj si se vor incadra sa platesca 1% din cifra de afaceri...iar grosul ar fi daca ar cotiza la pensie si sanatate ....minimul in momentul asta este 675 ron/luna ....nu se imbogateste nici un stat...mai mult ar cistiga statul din chirii-le care se vor mari ....va fi un bum pe piata imobiliara.... si la vinzarea de prezervative.....si turismul sexual.....In rest nu esti decit un dobitoc.....Du-te ba in Germania sau Austria si vezi ce inseamna un bordel.....ce paza ce abonament....bati cimpiii....Iar in Romania cei cu bani nu merg la bordel la prostituate de 100 de euro......esti aerian....

Pensii-le?

Salarii-le?

Oligofre-nule....tare pro-st est-i........imbecilu-le

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pensii-le?

Salarii-le?

Oligofre-nule....tare pro-st est-i........imbecilu-le

Pulesteule, helesteu care pute

Ce parere ai despre hărțuirea psihologica

a femeilor...slute!?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis, cand ne futem si noi ?

  

XOXONEL=atarnatorul de pizda a lu TANYA

 

AHahahahahahaha :))))))))))

Ati rămas intr-un punct mort si sunteți prea "ficși" iar acum numiți sa vina in ajutorul vostru femeile? E prea previzibil, stiti ca ele au energie inepuizabilă...sunt in stare sa nască viață! Vreau sa vad ce faceti voi cu forța voastră chiar de-i una distructivă... 😈
Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

  Ati rămas intr-un punct mort si sunteți prea "ficși" iar acum numiți sa vina in ajutorul vostru femeile? E prea previzibil, stiti ca ele au energie inepuizabilă...sunt in stare sa nască viață! Vreau sa vad ce faceti voi cu forța voastră chiar de-i una distructivă...

fara pula ioc viata

Link spre comentariu
Reputație: 30698

Ati rămas intr-un punct mort si sunteți prea "ficși" iar acum numiți sa vina in ajutorul vostru femeile? E prea previzibil, stiti ca ele au energie inepuizabilă...sunt in stare sa nască viață! Vreau sa vad ce faceti voi cu forța voastră chiar de-i una distructivă...

Nu e nici un punct mort .

 

Xoxonel s-a pisat pe el si “ma ameninta “ ca-mi da ignore.

 

Exact ca Rozkendra cand se supara pe cineva.:))))

 

Stiam eu ca e femeie nu degeaba ii spun astia “rujatul”

 

Nu mai vrea sa se joace cu mine :(

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pulesteule, helesteu care pute

Ce parere ai despre hărțuirea psihologica

a femeilor...slute!?

Daca sunt slute, chiar nu ma intereseaza.

Alea slute ar vrea sa fie hartuite de cineva.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Du-te la plimbare cu slobozul tau cu tot...cu gramatica matii....te pune cineva sa-mi citesti postarile....scriu de pe telefon ciumpalacule....degetul cind apas este cam cit 3 taste....sa te manince buba neagra jigodie....discuta la subiect....marlanule...sper ca ai inteles ce am scris acum....Sa ramai ipotent golanule....Corecteaz-o pa aia care este prim ministru nu-ti pierde energia cu mine..... :rax2  si daca ai un tarif sunt interesat sa-ti dau  o muie  :felatie ....profesore...

 

Mai de mult m-am mai intrebat chestia asta (la modul cel mai serios) - si acum, mai ales ca zici ca scrii de pe telefon si tastele sunt prea mici pe ecran, imi revine nedumerirea: nu ar fi MULT mai comod / rapid, ca intre cuvinte sa atingi o singura data tasta "spatiu" decat.....de.....cate....4-5...ori....tasta...."punct"......? :)

 

Repet, intrebarea e cat se poate de serioasa, nu fac deloc misto. Acu' daca m-oi lua si pe mine la pwla pentru asta, feel free, ce sa zic, asta e...

  • Like 2
Link spre comentariu

Mai de mult m-am mai intrebat chestia asta (la modul cel mai serios) - si acum, mai ales ca zici ca scrii de pe telefon si tastele sunt prea mici pe ecran, imi revine nedumerirea: nu ar fi MULT mai comod / rapid, ca intre cuvinte sa atingi o singura data tasta "spatiu" decat.....de.....cate....4-5...ori....tasta...."punct"......? :)

 

Repet, intrebarea e cat se poate de serioasa, nu fac deloc misto. Acu' daca m-oi lua si pe mine la pwla pentru asta, feel free, ce sa zic, asta e...

Da-mi pm.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai de mult m-am mai intrebat chestia asta (la modul cel mai serios) - si acum, mai ales ca zici ca scrii de pe telefon si tastele sunt prea mici pe ecran, imi revine nedumerirea: nu ar fi MULT mai comod / rapid, ca intre cuvinte sa atingi o singura data tasta "spatiu" decat.....de.....cate....4-5...ori....tasta...."punct"......? :)

 

Repet, intrebarea e cat se poate de serioasa, nu fac deloc misto. Acu' daca m-oi lua si pe mine la pwla pentru asta, feel free, ce sa zic, asta e...

Este un stil personal....nu stiam ca deranjeaza pe cineva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...