Jump to content

Salon Masaj Iulia Timisoara 0735322148


Recommended Posts

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Posted
Acum 3 ore, babujee1 a spus:

Bun, o întrebare! Care e filmul aici? Cum se procedează cât se plătește? Și e doar masaj sau poți să faci și sex cu fata? Întreb pentru că n-am mers niciodată și am văzut în seara aceasta una... faină! 

Filmul este destul de scump, plătești tariful pentru masaj, în funcție de care tip de masaj dorești, apoi începi negocierile în cameră direct cu fata, ele încep de la atingeri, până la On sau Np, chiar și Ap (de 2 ori am găsit și așa ceva), iar nota finală este destul de piperata, dar în lipsă de altceva sau dacă îți place fata tare, merită!

  • Like 1
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted
Acum 11 ore, babujee1 a spus:

Bun, o întrebare! Care e filmul aici? Cum se procedează cât se plătește? Și e doar masaj sau poți să faci și sex cu fata? Întreb pentru că n-am mers niciodată și am văzut în seara aceasta una... faină! 

Daca ai fost si n-ai marcat nimic, ai aruncat cu banii pe fereastra.

  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
Posted
La 06.06.2024 la 13:17, toporr a spus:

Daca ai fost si n-ai marcat nimic, ai aruncat cu banii pe fereastra.

Tocmai de aceea am întrebat fiindcă nu am fost. Și eram curios in caz de cum se procedează să nu rămân cu buza umflata! 

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted
On 6/7/2024 at 2:48 PM, babujee1 said:

Tocmai de aceea am întrebat fiindcă nu am fost. Și eram curios in caz de cum se procedează să nu rămân cu buza umflata! 

Mersi si o intrebi pe maseoza daca pentru  iti face rost de vinul occhio marrone :) sau occhio rosso si daca raspunsul este tu o intrebi daca macar se poate bate ritmul in cutia limbii :) 

Posted

Hello, a fost cineva la masaj erotic pentru femei la casa Iulia? 

Cum a fost experiența?

V-ați simțit safe?

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Posted

Salutare!

A mai intrebat un coleg mai sus ... dar sa mai incerc si eu poate am mai mult noroc :) :

A  incercat cineva masajul Nuru la salon! A fost ok si daca da ... cu care dintre fete?

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Posted
On 2/8/2025 at 10:52 PM, rrubinman said:

Salutare!

A mai intrebat un coleg mai sus ... dar sa mai incerc si eu poate am mai mult noroc :) :

A  incercat cineva masajul Nuru la salon! A fost ok si daca da ... cu care dintre fete?

Hai sa-mi raspund singur ... ca am fost :))

Deci nuru, nu e ce am vazut eu in filme ... sau nu la iulia.

se foloseste ulei de nuru, mai vascos si mai cald in rest .... masat pe spate cu sanii, masat pe fata, intors facut o laba cu ulei ... fara finalizare cu corpul, sanii etc. platit extra 150 de lei pentru atingeri 300 masajul .... 450 de lei pentru o laba cu ulei vascos, nu stiu daca se merita. probabil depinde de fata, daca aveti pe cineva de recomandat, va rog as mai incerca o data. eu am intrat cu o tipa blonda, ramona, raluca ceva de genul nu i-am retinut numele.

colegul meu a fost la jacuzzi, a facut baie dar nu a functionat jacuzzi deci a platit extra pt o baie, mai bine o facea la dus :)). a intrebat de extra, se pare ca nu accepta, poate doar daca merge la hotel, dar la 150 de lei sa o atingi plus 350 deplasarea .... nici nu vreau sa ma gandesc cat costa un alt extra. fata cu care a intrat nu are poze pe site.

deci dezamagit, am inteles ca ziua sunt in jur de 4-5 fete seara se gasesc mai multe. daca aveti ceva recomandari, as incerca jacuzzi ... daca il repara :)). nuru nu!!

Si zice ca merge multa lume acolo ... ufff ufff!

  • Mersi 1
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Posted
32 minutes ago, marley said:

Ceva nou la Iulia? 

dacă găsești ceva fain spune-mi și mie, înțeleg ca seara sunt multe fete acolo. ziua sunt 4.

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Pai du-te "seara", dupa ora 22 si alege animalul care te motiveaza cel mai tare, du-te sus si intreaba cit costa ceea ce ceri, iar daca nu face ceea ce doresti , du-te jos si alege alta bunaciune,  ... ca  sint multe, tocmai sa ai de unde alege.

Dupa asta te mai costa o recenzie pe care toata lumea o ateapta, nu se stie ce pont mai primesti din galerie.

In viata ca sa primesti ceva trbuie sa mai si dai.

Si uite asa dar cu dar se face rai.

Posted

În vizita la Timișoara, după mai multe căutări, am ales Iulia masaj.

Ajuns la locație, mi au fost prezentate fetele, cred ca 6 erau, am ales pe Angi. Plătit 250 lei la fata de la recepție apoi urcat în camera cu fata. După dusul de rigoare, am trecut la negocieri dacă pot primi și altceva și mare mi a fost mirarea când am aflat ca dacă vreau sa o ating pe sâni trebuie sa plătesc în plus 100 lei, dacă vreau mai jos de sâni 150 lei, dacă vreau și a doua finalizare încă 100 lei.... Altfel, cu cei 250 lei plătiti am primit un masaj bun și o.... finalizare cu mult ulei

Dezamăgitor... 

 

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Trebuia sa renunti la ea si sa te duci jos, sa explici ce nu-ti convine si sa-ti alegi alta, ca har domnului ai de unde alege.

 

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Saluti ... O sa dau un review pozitiv la o moldoveanca ce s-a remarcat prin feminitate. O bruneta cu parul cret ..... numele ei este Carina. Este printre putinele fete finute ce mai sunt prin saloanele de masaj...... asta in conditiile in care femeile in general sunt tot mai baietoase .... imi plac blugii nu si bananele :) Masajul surprinzator de bun tinand cont ca a avut la activ doar 1 luna si jumatate atunci cand am fost eu. Nu stiu altii cum sunt dar mie imi plac si maseozele care te molipsesc cu energia lor .....

  • Like 2
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

A fost cineva in timpul zilei la ora 14-15 ? Sunt fete prezente si a incercat cineva Nuru?

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

As vrea sa ii fac o recenzie pozitiva la CARMEN. Dintre maseozele la care am fost eu la Iulia e cea mai talentata la partea de masaj, e o persoana foarte calma si nu in ultimul rand senzuala. Imi cer scuze ca ultimele dati cand am fost la salon am incercat si variante noi de fete :) in viitor o sa raman la Oldies but Goldies. 

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Posted

Da, salon Iulia este locatie profi ,si sunt si fete profi...dar trebuie sa stii la ce fata mergi si sa fie ea disponibila sau sa-ti faci programare la ea,altfel e nasoal Sâmbătă am fost și eu erau 5 fete una mai frumoasă ca alta nu am știut pe care sa o aleg Eu am avut o experienta neplacuta pe la alte saloane  m-a așteptăm și aicea dar totul o fost OK un masaj foarte bun nimic de reproșat ,doar ca am atins și eu domnișoara pe picior și pe bucii și mi s-o cerut 150 lei extra .

Am rămas uimit când am auzit eu nu sunt din Timișoara și mai mult mă duc pe la Cluj la saloane acolo la Cluj plătești 300 lei și ai voie să atingi fața  .

Mie unul mi se pare foarte scump să ajungi la 500 de lei cu un masaj acuma este doar părerea mea .

Salonul este frumos curat este peste multe saloane din țară am fost la o grămadă de saloane dar mie unul mi se pare o prosteală cu 150 lei să pot atinge fața  .

 

  • Oras:Timisiara
  • Oras:Timisiara
Posted

Salonul este top dar mi se pare o mare prosteala exta 150 lei pentru atingere .

 

  • Oras:Clujnapoca
  • Oras:Clujnapoca
Posted

Cel mai frumos Salon la care sm fost vreodată păcat de fetele care nu știu sa se comporte cu clienți am fete multe ai de unde alege dar când ajungi în xdmere sk ți spune ca te costa 200 de lei pentru atingeri mi se pare o nare păcăleală cu 500 de lei nergi la o escorta ok .

 

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Mai inainte de toate RESPECTELE MELE PATRONILOR pentru efortul de a tine salonul pe linia de plutire chiar si acum pe criza financiara si economica. Respectele mele pentru fetele care au fost PITA LU DUMNEZO si anume Ramona, Andreea, Carmen, si nu in ultimul rand Carina care este o fata sensibila desi poate este mai greu inteleasa de unele colege .... mie mi-a intrat la suflet scumpa mea moldoveanca..... Eu dupa cum imi zice si numele RASPUTIN am al saselea simt la oameni si as sugera o mai atenta selectie in ceea ce priveste noile achizitii in materie de fete, stiu .... e criza .... muncim cu ce avem.... dar e de preferat mai putine fete si mai calitative decat mai multe si cu calitate mai slaba. Pe mine una din ele m-a dezamagit, nu o sa ii dau numele ca asta ar insemna sa nu fiu GENTLEMAN ..... ceea ce nu e cazul .... dar TOTODATA mi-a confirmat ca INTUITIA nu da gres. Inca odata FELICITARI PATRONILOR ca tin cel mai mare salon din Timisoara unde nu se face SHAORMA CU DE TOATE....  Pe fata respectiva nu o sa o mai selectez si atata tot. In rest am o datorie fata de CARMEN care lucreaza mai mult pe timp de ziua si nu reusesc intotdeauna sa o prind. Ii apreciez BUNUL SIMT, CALMITATEA si TALENTUL. Imi cer scuze Carmen ca nu te-am selectat dar vin si eu cand pot, cand am timp, si disponibilitate. 

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Pentru Carinutza, moldoveanca mea sensibila tine-te de treaba cum stii tu mai bine ca ai cuvantul meu ca iti aduc tort de ziua ta, 


  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Pentru Domnisoara care m-a dezamagit : Toate ametitele zic ca nu au noroc in dragoste, in realitate ghinionul e in ADN-ul lor ..... partea buna e ca unele nu reusesc sa transmita ADN -ul mai departe.

PS : Nu par de treaba si nici nu sunt  

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare