Sari la conținut

Salon Masaj Iulia Timisoara 0735322148


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 11/17/2023 at 11:40 PM, rocoro said:

fiecare cum doreste...Acuma era culmea sa zica mai putin decat e "pretul pietei"... parcă la piață se negociază dar eu pe acolo de ce să trec? pentru că la scump și prost există alternativa mai bun și mai ieftin.

Odata o sa ma duc pe tura de noapte si o sa aleg la intamplare una ce se uita urat la mine si o sa raman doar cu masaj.... sa vad ce iese :) o sa imi comand pizza sau popcorn cu cola, depinde ce iese bataie in miere sau MMA 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 hours ago, rasputin27111988 said:

Odata o sa ma duc pe tura de noapte si o sa aleg la intamplare una ce se uita urat la mine si o sa raman doar cu masaj.... sa vad ce iese :) o sa imi comand pizza sau popcorn cu cola, depinde ce iese bataie in miere sau MMA 

dacă permiți sug erez să vi cu popcorn că un ex Glovo a zis că a livrat o dată acolo da' i-a fost destul... pedalează mai bine pe la tir-uri... dacă înțelegi iluzia optică 🤣... să fie spo la pedalat...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 26.11.2023 la 22:47, rasputin27111988 a spus:

mai e si varianta de bun si scump doar ca nu mai sunt asa de calitate maseozele ca alta data

Depinde cit platesti ....

La Salon banul se face mult mai greu decit o freelacer pentru ca sint multe pe metru patrat.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 11 minute, toporr a spus:

...

pentru ca sint multe pe metru patrat.

...

 

Aha ... și aici e ca la zonele rezidențiale ... plata pe metru pătrat?

Bine, în cazul de fata nu e vorba de metru pătrat construit finisat/semifinisat ... ci e vorba de metru' pătrat futut ... adică fata care ai futut-o are x metri pătrați la dispoziție, din total suprafata utila a hogeacului, pentru a-si pune în valoare nurii.

Interesant ... nu m-as fi gândit la un astfel de algoritm de calcul. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 12/12/2023 at 5:38 PM, toporr said:

Depinde cit platesti ....

La Salon banul se face mult mai greu decit o freelacer pentru ca sint multe pe metru patrat.

Sunt si mai multi clienti, depinde cat esti de "buna" din mai multe puncte de vedere : si cum arati, si ca si caracter si buna la masaj. Oamenii nu prea sunt constienti ca in viata se cam intoarce roata. Tin minte prin 2019 aveau unele niste figuri de diva ..... mergeau pe ideea ca oricum vine alt fraier, mare branza ca il pierd pe asta..... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 12/12/2023 at 5:55 PM, Mocureloaded said:

 

Aha ... și aici e ca la zonele rezidențiale ... plata pe metru pătrat?

Bine, în cazul de fata nu e vorba de metru pătrat construit finisat/semifinisat ... ci e vorba de metru' pătrat futut ... adică fata care ai futut-o are x metri pătrați la dispoziție, din total suprafata utila a hogeacului, pentru a-si pune în valoare nurii.

Interesant ... nu m-as fi gândit la un astfel de algoritm de calcul. 🤣🤣🤣

la metru patrat de piele frecata, 1 punct piele pe piele, 2 puncte sfarc pe piele, 3 puncte labii pe piele

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
21 hours ago, marius2023 said:

is cumva oltence ca miroase a praz prin zona

apropo .... la iulia erau mai mult moldovence, de aia aveau si fetele cele mai faine, moldovence si din Romania dar si de peste Prut .... erau .... 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
37 minutes ago, marius2023 said:

acuma

pai oltencele se arunca la orice ZGARCI .... si zgarci in farturie si zgarci in pantaloni 😅ca idee acum fetele sunt mai brune ca alta data.... deci da e posibil sa elementul NANA sa fie majoritar si aici din pacate 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cand am fost ultima data asa pe la vreo ora 17 erau mai multe fete brunete si una blonda cu fata de moldoveanca un pic mai apatica, eu am ales o aradeanca satena nascuta prin 1986 dar beton gagica tatuata, celelalte posibil sa fie din oltenia. Tinand cont ca se resimte criza in toate sectoarele economice posibil sa se fi marit procentul de oltence, adica cu cat o gagica e mai misto cu atat are pretentii mai mari (cel putin asa ar fi logic).  Dupa ca oltencele se arunca la orice zgarci era o gluma 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ca tot a pomenit marius de indragosteala .... o sa pomenesc de Andreea fata cu ochi olbastri cristalin...... Intotdeauna mi-au intrat la inimiora fetele finutze si istetze.  Pe langa ochii de cristal mai avea si gropitze in obraji. Unii dintre noi vin la masaj si  sa ne schimbam starea de spirit si uneori niste vorbe dulci fac mai mult decat orice. La cum am simtit-o eu era destul de cumintzica, meniul preferat al meu cu ea fiind atingeri si pupaturi. Ca si paranteza ceea ce se zice ca femeile cu buze groase sunt mai sentimentale decat femeile cu buze subtiri e cat se poate de adevarat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 12/12/2023 at 4:38 PM, toporr said:

Depinde cit platesti ....

La Salon banul se face mult mai greu decit o freelacer pentru ca sint multe pe metru patrat.

eu mai de la țară... dacă ai calitate merge treaba dacā ai cantitate ca la iulia... pas pentru cā e mai bine în alte locuri.

ce contează că ai scrie @rasputin27111988 o Andree dacă restul e pleavă? (întreb pentru un necunoscut)

ps: @i@ cu olt en ce e de autobază pentru că mai râdem dar finuț cā avem pretenții de domni

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 1/20/2024 at 3:14 AM, rocoro said:

eu mai de la țară... dacă ai calitate merge treaba dacā ai cantitate ca la iulia... pas pentru cā e mai bine în alte locuri.

ce contează că ai scrie @rasputin27111988 o Andree dacă restul e pleavă? (întreb pentru un necunoscut)

ps: @i@ cu olt en ce e de autobază pentru că mai râdem dar finuț cā avem pretenții de domni

La prima citire am inteles ca Oltencele sunt de Autobaza 😅 dupa cum am mai zis e o chestie de buget de criza. ...La Elektra sunt 4 maseoze in total si prestreaza si PATROANA la masaj, iar la Bianco iti dai seama ca grosul banilor pentru unele maseoze nu din masaj vine. Eu incerc sa fiu corec cu toata lumea, atat si nimic mai mult 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 1/20/2024 at 3:14 AM, rocoro said:

eu mai de la țară... dacă ai calitate merge treaba dacā ai cantitate ca la iulia... pas pentru cā e mai bine în alte locuri.

ce contează că ai scrie @rasputin27111988 o Andree dacă restul e pleavă? (întreb pentru un necunoscut)

ps: @i@ cu olt en ce e de autobază pentru că mai râdem dar finuț cā avem pretenții de domni

O chestie buna in toata treaba asta (pe principiul in tot raul si un bine), e ca poti avea niste femei frumoase pe unele servicii ce in mod normal NU erau oferite deloc, la preturi piperate ce e drept, numarul de clienti fiind mic strict pe acele servicii, fata uitantu-se si la om cum e, asta pe langa criteriul banilor din buzunar.  Asta pentru aia care vor sa se laude nepotilor sau copiilor ca au avut la viata lor vreo 50 de gagici beton  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...