Sari la conținut

Salon Masaj Iulia Timisoara 0735322148


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare la toata lumea,

am fost recent la salonul Iulia , drept urmare vin cu cateva informatii.

Salonul este pe str. Eneas, locatia ok, a trebuit sa astept ceva timp pana sa fie o camera disponibila, fete erau destule insa nu erau camere libere.

Dupa vreo 15 min de asteptare la receptie apar si fetele  5 sau 6 la numar,  trebuie sa recunosc aratau chiar ok.

Aleg o d-soara si urcam pe camera....ce sa spun, masajul ca la majoritatea saloanelor, destul de mecanic, fara prea multe tandreturi, atingerile contra cost .

Fata mi-a prezentat un meniu gen frizerie:

 

 + 50 Ron atinsul doar pe corp.

 + 100 Ron atins la "fofoloanca" .

 + 150 Ron atins cu sarutari (dar culmea cica eu trebuia sa o sarut pe corp si nu ea pe mine) . 

 

Sincer sa fiu am ramas inca o data destul de dezamagit de lipsa de imaginatie / creativitate de care a dat dovada fata.

Masajul destul de in mare, rapid, cred ca am stat undeva la 50 de minute in total (10 min asteptatul la receptie + 25  masajul + 10 ambele dusuri inainte /dupa).

 

In concluzie, calitatea masajului in ton cu celelalte saloane din Tm , fetele arata bine(cam de 8, chiar 9), camerele sunt ok, curate (cel putin camera in care am fost eu era imensa) , dusul curat, am platit 150 Ron nudul + un 50 bacsis la d-soara.  

 

Pentru impatimitii genului, merge probat salonul dar sa nu va asteptati la cine stie ce.......nu cred ca o sa mai revin.

 

O seara buna,

philippe

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Anunt nou: http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/nou-in-timisoara/7b0b607e796e6656.html

 

Salonul Iulia, va ofera cele mai bune servicii de masaj erotic din Timisoara. Va invitam sa va traiti cele mai indraznete fantezii intr-un loc elegant, sigur si discret. Str. Eneas Nr. 22b Programari: 0735322148

 

 

Poze cu fetele:

 

 

post-16525-0-42716000-1363204725_thumb.jpg

post-16525-0-59320500-1363204730_thumb.jpg

post-16525-0-36583600-1363204736_thumb.jpg

post-16525-0-62131900-1363204742_thumb.jpg

post-16525-0-63345300-1363204748_thumb.jpg

post-16525-0-87133000-1363204754_thumb.jpg

post-16525-0-42716400-1363204762_thumb.jpg

post-16525-0-17018800-1363204769_thumb.jpg

post-16525-0-87764400-1363204774_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:lugoj
  • Oras:lugoj

salut confratii

am fost si eu la asa zis salon care de fapt este un bordel,

am ajuns am fost primit de o blonda ,mau servit cu un suc ,dupa 5 min au aparut 4 maseuze si miau spus ca pot sa imi aleg din ele am ales o maseuza bruneta slabuta,am urcat cu ea in camera ,mam dezbracat am fost poftit la dus ,venind de la dus mia spus sa ma intind pe burta a turnat ulei pe mine pe spate si sa apucat de masat dupa vro 10 min a inceput sa sune sotia insistent iam spus ca nu mai pot ramane ca trebuie sa plec mia spus ca daca vreau pot sa i dau 250 ron sa imi faca un oral rapid sa nu plec cu ea sculata iam spus ca chiar nu pot ca ma suna sotia din minut in minut mam dus repede la baie ,revenid mam inbracat rapid lundumi geaca pe mine mia picat portofelel din buzunarul lateral ,eu punand portofelul la piept numarand bani am constatat lipsa la 100 euro am in trebat fata ea a inceput sa se jure pe familie si sa ridice vocea,am coborat la receptie si am reclamat la blonda a spus sa stau 5 min a dat un telfon si dupa vro 5-10 min au aparut doi colorati care mau loat tare ca nu stiu ce vorbesc ca nu stiu ce bani am la mine ca cum pot acuza fata ...etc si mai in gluma mai in serios sa plec prieten cu ei si razand nu plangand ca asa e mai bine.

daca nu eram casatorit chemam politia acolo .

o experienta proasta si neplacuta .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna! Din respect pentru clientii nostrii, tinem sa mentionam ca cele scrise mai sus sunt in totalitate neadevarate. Se incearca din partea cuiva o antireclama, s-a postat si pe Publi24, un anunt tot de genul. Rugam moderatorii site-ului sa se sesizeze, cele scrise mai sus nu s-au intamplat la noi la salon, am avut un mare soc cand am citit.

Va multumim anticipat!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

salut confratii

am fost si eu la asa zis salon care de fapt este un bordel,

am ajuns am fost primit de o blonda ,mau servit cu un suc ,dupa 5 min au aparut 4 maseuze si miau spus ca pot sa imi aleg din ele am ales o maseuza bruneta slabuta,am urcat cu ea in camera ,mam dezbracat am fost poftit la dus ,venind de la dus mia spus sa ma intind pe burta a turnat ulei pe mine pe spate si sa apucat de masat dupa vro 10 min a inceput sa sune sotia insistent iam spus ca nu mai pot ramane ca trebuie sa plec mia spus ca daca vreau pot sa i dau 250 ron sa imi faca un oral rapid sa nu plec cu ea sculata iam spus ca chiar nu pot ca ma suna sotia din minut in minut mam dus repede la baie ,revenid mam inbracat rapid lundumi geaca pe mine mia picat portofelel din buzunarul lateral ,eu punand portofelul la piept numarand bani am constatat lipsa la 100 euro am in trebat fata ea a inceput sa se jure pe familie si sa ridice vocea,am coborat la receptie si am reclamat la blonda a spus sa stau 5 min a dat un telfon si dupa vro 5-10 min au aparut doi colorati care mau loat tare ca nu stiu ce vorbesc ca nu stiu ce bani am la mine ca cum pot acuza fata ...etc si mai in gluma mai in serios sa plec prieten cu ei si razand nu plangand ca asa e mai bine.

daca nu eram casatorit chemam politia acolo .

o experienta proasta si neplacuta .

 

salut darius si bun venit pe forum

Cand anume a fost vizita la acest salon?

ms anticipat

:Wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Darius2013,tu stii foarte bine ca nu e adevarat nimic din ce spui,mai mult decat atat nici nu mai avem de vreo 3 sapt o fata bruneta slabuta,plus ca sunt multe lucruri ciudate: te-a sunat si sotia,fata a fost cea care ti-a propus servicii sexuale,tu ai refuzat,apoi ti-a cazut si portofelul si nici nu ai facut o reclamatie la politie.Cred ca totusi cuvintele sunt de prisos si chiar nu inteleg care sunt scopurile tale,ce anume incerci sa faci...

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Care sunt preturile de baza ?

Care sunt preturile "extra" ?

Preturile de baza gasesti in prima postare!

Preturi pentru "extra" , nici daca exzista ,nu o sa primesti raspuns aici pe forum!

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Am fost si eu, a doua oara ce-i drept, pe la salon Iulia. Prima vizita nu se pune pentru ca era a doua sau a treia zi de dupa ce au deschis si nu era chiar totul pus la punct. Inclusiv fete cred ca erau doar doua sau trei, nu mai tin minte exact. De data asta am sunat si am spus ca ajung in 20-25 de minute. Mi s-a spus ca vor fi 5 fete disponibile la acea ora. Am ajuns dupa nici 20 de minute si m-a primit fata de la receptie, o prezenta mai mutl decat placuta. S-a scuzat de nu stiu cate ori ca nu sunt decat 3 fete disponibile si ca daca mai astept 5 minute, vor fi toate 5. Oricum, vinovat eram eu deoarece am ajuns cu aproape 10 minute mai devereme. In cele cateva minute de asteptare, am avut o discutie mai mult decat placuta cu domnisoara de la receptie. Care in paranteza, arata si foarte bine. Dupa aproximativ 5-6 minute mi s-a spus ca sunt 4 fete disponibile si ca in 2-3 minute se elibereaza si a 5-a. Am preferat sa nu mai astept (mai ales ca a 5-a fata era deja obosita :laugh2 ) si i-am spus sa le cheme pe cele diponibile. Vreau sa spun ca toate aratau bine, asa ca nu mi-a fost foarte usor sa aleg. Am facut-o in cele din urma, dupa principiul clasic, fata cu sanii cei mai mari. (As fi ales-o ce-i drept pe fata de la receptie, dar din pacate ea nu presteaza :laugh2 ) Am urcat in camera, am cerut sa mi se dea un prosop pentru a face un dus, dupa care am revenit in camera ostilitatilor. Dusul foarte OK, cu cabina mare, digitalizata, avand toate cele necesare. Vreau sa spun ca alegerea mea a fost mai mult decat inspirata, deoarece fata cu care am fost, ultima din pozele postate (careia nu-i dau numele pentru ca mi-a spus numele real si nu vreau sa-i fac probleme) a fost mai mult decat OK. Placuta la vorba, am discutat vrute si nevrute. Se vede ca e o tipa desteputa si deschisa. Cat priveste serviciile: masajul clasic destul de bun (nu sa te dea pe spate, dar nici unul facut in dorul lelii) iar masajul erotic de asemenea bunicel. Cel mai excitatnt era cand se apropia cu buzele de ureche si iti respira in ureche. Vorbesc despre pozitia eu pe burta. Dupa hai sa zic 20-25 de minute am fost invitat sa ma intorc pe spate. Lucru pe care il asteptam de altfel. Dat cu ulei pe "ala micu" si dai la smotocit: cand cu mana, cand cu sanii. Apropiindu-se foarte mult cu gura de fata si mai ales de gura mea, am intrebat-o daca nu vrea sa se si opreasca putin, asa din cand in cand. Lucru pe care l-a si facut. Practic de atunci a inceput demzatul. Fata il demierda pe ala micu devenit mare acum cand cu mana, cand cu sanii, cand eram imbratisati si ne faceam respiratie gura la gura. Ce mi-am zis eu atunci: ar fi cazul sa trecem la next level. I-am propus pentru 50 de Euro sa il demierde putin pe al meu si cu gurita. Refuz total, dar politicos. Am plusat la 100 de Euro, acelasi raspuns negativ. Ba chiar mi-a spus ca pot sa ii dau oricat ca nu face asa ceva. Vazand ca nu se poate, am renuntat si am continuat cu ce era in portofoliu. Finalizare a fost oricum una aproape perfecta: eu jucandu-ma cu pasarica ei, ea cu nelu mic si limbile noastre jucandu-se una cu alta. Am mai facut un dus impreuna in care am continuat discutia inceputa in camera si dus am fost. Pret: 150 de lei plus bonusul fetei. Ca si note:

- locatie cu tot ceea ce include: 9,5

- aspecte fata (fete): 8,5

- masaj clasic: 8

- masaj erotic: 8,5

- GFE: 9

- igiena fata: 9,5

- raport calitate/pret: 9

- ospitalitate: 9,5 (vorbesc despre fata de la receptie. Aspect fata de la receptie: 10 :laugh2 )

Eu unul cu siguranta voi mai reveni.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

 

Am vizitat de curand localul cu pricina. Sincer am avut niste indoieli avand in vedere postarile de mai sus cu frauda, dar am reusit sa trec peste pana la urma. Avenit un amic din Irlanda in Romania si cum suntem noi romanii cei mai buni oaspeti din europa am zis sa pun ceva pe masa :)

 

Am sunat, mi-a raspuns o voce placuta ce anunta disponibilitatea a cinci fete la ora agreata. Locatia e destul de usor de gasit. Strada Eneas(spre calea Sagului). Vecinii au ceva caini care te latra, dar nu te pot ajunge :) in rest frumos luminat, iti sare in ochi.

 

Ajungem, ne intampina o domnisoara blonda foarte frumoasa, slabuta si deosebit de amabila. Ne conduce inauntru, ne descrie meniul (100 RON doar topless, 150 RON nud, 250 RON jacuzzi + sampanie), dupa care ne ofera niste racoritoare. Am ales varianta 150 RON dupa care au fost chemate fetele. 3 din 5 vorbeau engleza lucru foarte bun pentru amicul meu. Fetele arata bine, acuma nu am fost la foarte multe saloane ca sa compar clar, dar arata bine. Ai intoarce capul dupa ele pe strada :) Alegem fiecare cate una si sa trecem la treaba. Camera arata foarte bine, lumanari, muzica ambientala, un miros foarte placut. Am primit un prosop curat pentru dus. Partea nasoala e ac este doar un singur dus pe etaj si 3 camere de masaj asa ca am fost nevoiti sa asteptam unul dupa altul... Fata nu a facut dus pentruc a face cu fiecare client la final. Am crezut-o pentru arata curata si mirosea frumos, lucru ce s-a si dovedit a fi adevarat ca a facut la final dus si cu mine :)

 

A inceput cu un masaj de relaxare de la talpi si a urcat in sus incetul cu incetul. Masajul executat cu iscusinta, fara graba. Am discutat putin in timpul msajului, chiar m-am simtit bine si rasfatat. Dupa a inceput partea erotica, frecandu-si sanii si pasarica de mine, usor suflat in ureche superb. Cred ca durat cam 20-25 min pana sa ma intorc cu fata in sus.

A inceput cu un usor masaj de relaxare(2-3 min), dupa care a trecut la masaj erotic, atingeri si usoare frecusuri ale juniorului. Momnet in care i-am zis sa nu ma grabeasca chiar asa ca as vrea si eu sa o savurez putin. Lucuru cu care a fost deacord fara sa insist sau sa fortez nota.

 

Am trecut eu deasupra si avand un fetish cu picioarele am inceput sa i le savurez. Dupa care am tot urcat, cand sa ma apropiu de cireasa am primit cartonas rosu. :) Cica e interzis si acolo si la spate. Nu am insistat, am urcat cu sarutarile pana la gat, am coborat din nou la picioare. Fiind de mult pe punctul de a exploda, am rugat-o sa mi-o frece cu picioarele si m-am terminat asa. Dupa am stat putin intins si ea cuibarita langa mine. Moment in care m-am enervat ca m-am lasat de fumat :)

 

Dupa 5 min de relax am mers la dus, am facut dus impreuna. la baie sunt mai multe tipuri de gel de dus din care poti alege in caz ca merg dupa la nevasta/prietena. Partea nasoala e ca uleiul de masaj e cam uleios si as recomanda sa foloseasca ceva mai light sau mai usor de dat jos de pe piele. Eu am avut noroc ca nu m-am dus acasa la nevasta ca altfel cred ca o incurcam. E destul de greu de dat jos...

 

Per total o experineta placuta si cu siguranta am sa mai revin. Este ok pentru cineva care cautra un mod placut de a incheia o seara sau pentru cineva care cauta un rasfat in comapania "alteia" :)

 

Ca si note as zice asa :

 

Locatie : 9 (usor de gasit, curata si ingrijita)

Masaj relaxare : 8 (fara graba, dar totusi nu e la fel ca o profesionista)

Masaj erotic : 7 (cam agresiv cumva si parca grabit)

Fete : 9 (toate arata destul de bine) - fata de la receptie e de 10 :P

GFE : 9 (era 10 daca ii puteam gusta ciresica) comunicativa si deschisa fata

Igiena : 10 (fetele miros frumos, locatia pare ingrijita si curata)

Raport calitate pret : 9 - Voi mai reveni

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

@DrU, hai sa te invat cum sa dai mai usor jos uleiul de pe tine: iei gel de dus (putin mai mult) si te dai vartos cu el inainte de a da cu apa pe tine. Dupa ce ai intins si frecat putin asa pe uscat sa spunem, te dai cu apa. Iti spun eu ca functioneaza mai bine decat metoda clasica. Am invatat si eu in urma deselor mele peregrinari pe la saloanele de masaj erotic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat si eu acest salon.

Facut programare si in 30 de minute am ajuns la locul cu pricina. Salonul este frumos aranjat, cu o atmosfera placuta si prietenoasa.

Am fost intampinat de o blonda frumoasa, care te primeste cu foarte multa amabilitate, si iti prezinta serviciile oferite.

Erau prezente 6 fete, insa doua erau ocupate, astfel ca am avut de ales intre 4 fete, insa sincer toate mi-au parut frumoase, dar eu am fost inspirat si am ales o blonda frumoasa (partea cu inspiratia am realizat-o mai tarziu, dupa masajul de nota 10 ce mi-a fost oferit).

Ajuns in camera (curata si primitoare) a inceput cu un masaj de relaxare foarte bine realizat (unul dintre cele mai bune de care am avut parte, ceea ce m-a surprins placut), urmat ulterior de un masaj erotic foarte excitant, presarat cu tot ceea ce trebuie.

Odata intors cu fata in sus a inceput partea cea mai placuta a masajului, fata fiind foarte receptiva, insa cu limitele de rigoare de bun simt, pentru ca astfel atmosfera este placuta si relaxanta pentru amandoi. Finalizarea a fost realizata printr-o tehnica speciala, ceea ce a fost mai mult decat placuta. Per total pot spune ca experienta a fost una foarte placuta, iar maseuza m-a facut sa ma simt rasfatat.

Salonul este frumos, primitor, serios si pot spune cu siguranta ca este de recomandat pentru a fi vizitat.

Ca si note, dupa cum urmeaza:

Locatie - 9,5 - bine pozitionata, usor de gasit, curata, seriozitate si discretie.

Masajul de relaxare - 9 - bine facut, fara graba si cu atingeri excitante.

Masajul erotic - 10 - sanii frumosi, atingerile excitante, iar finalizarea a fost minunata (tehnica a facut totul, nu credeam ca poate fi atat de bine astfel, acesta fiind motivul pentru nota 10) 

Fata - 9,5 - bine proportionata si foarte amabila si deschisa (insa cu respectarea limitelor de bun simt, ceea ce poate face minuni daca sti cum sa te comporti, cel putin cu cea cu care am fost eu asa au stat lucrurile)

Igiena - 10 - nu am ce sa reprosez.

Nota generala a vizitei - 10

Raport calitate/pret - 9,5 - totul a fost foarte bine, chiar nu am ce reprosa.

Preturile sunt aceleasi cu cele mai sus-precizate.

Concluzia: cu siguranta recomand, si eu voi reveni cand am ocazia, pentru ca sincer merita vizitat locul (nu stiu daca toate fetele se comporta la fel cu cea aleasa de mine, insa pot spune ca fetele pe care le-am vazut arata foarte bine toate).

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salutare! Am avut de curand ocazia sa vizitez salonul Iulia. Locatia nu este greu de gasit cu GPS-ul. Casa este usor retrasa de la strada dar iti asigura suficienta discretie. Am fost intampinat de o domnisoara - probabil patroana sau administrator al salonului cu un zambet debordant pe buze.

Interiorul foarte ingrijit si curat, minimalist ca dotare dar suficient, pentru ca nu-i asa ?, noi cautam un altfel de mobilier. Am fost servit cu un suc, dar exista si bere. La comanda apar domnitele, imbracate in lenjerie intima eleganta, se aliniaza si apoi am ales. Am ales o domnisoara mai slabuta, de o frumusete rara, cu un machiaz elegant si corp frumos. Am ales un masaj cu jacuzzi la 250 ron + 50 ron bacs la domnita pentru atingeri si sarutari. Jacuzzi-ul e de doua persoane, dar supriza neplacuta a fost ca pe la tri sferturile umplerii s-a terminat apa calda. :-( . Recomand un boiler tampon de 200 lt! Altfel nu voi mai alege jacuzzi in viitor si e pacat ptr ca merita! Dupa 30 min in jacuzzi a urmat un masaj de relaxare si apoi cel erotic. Totul ok si efectuat bine. Apoi cu domnita la dus, dat jos uleiul si plecat.

Masajul cu jacuzzi e 80 minute.

Pozitie : 9

Ambianta : 9

Curatenie : 10

Fete : peste 8 toate, cea cu care am intrat 10.

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic : 9.

Concluzie : de recomandat pentru cine vrea fete frumoase si masaj erotic (relaxare + labutza)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

               Am vizitat pt prima si ultima data salonul J'adore in acest weekend.Am mers impreuna cu doi prieteni.Las deoparte aspectul ca am fost primiti dupa aproximativ o ora,dar ni s-a explicat foarte elegant e foarte ocupat fiind sambata noaptea in jur de ora 3.Ajunsi la locatie ni s-au spus ca mai putem lua doar la Jacuzzi,250ron,oricum noi asta si vroiam.Ni se explica foarte clar ca in pret avem 120 min de relaxare in jacuzzi,masaj in camera,finalizarea prin tehnica masajului si aaaa sa nu uit:un vin spumant.Pana aici totul frumos,chiar ma gandeam ca a meritat asteptarea.Se urca,sunt poftit in cada cu jet-uri,unde se incearca o discutie superficiala intretinuta de mine(nu ca as fi venit la discutii,dar am vazut-o pe tipa foarte plictisita si obosita),m-am gandit ca ajuta sa o destind eu pe ea,din moment ce ea nu misca nimic.Bun,sunt casatorit,asa ca apreciez cand sunt ascultat si aprobat.Dupa ceva vreme(nu m-am uitat la ceas,dar am crezut-o pe tanara),intreb:"La camera cand se merge pentru masaj?";si raspuns din partea ei:"Pai nu cred ca sunt camere libere".Deci in momentul respectiv cred ca am schimbat cateva culori la fata.Cand a vazut ca mi-a picat fata imi zice ca merge sa vada daca s-a eliberat vreo camera si ca oricum mai avem vreo 15min.Se intoarce zambind si zice ca tocmai s-a elibarat o camera unde era unul dintre amicii mei.Se merge in camera,urmeaza un masaj de 3 minute de relaxare si inca vreo 10 min de masaj erotic si finalizare.Am fost informat(cam tarziu,zic eu)ca exista o politica cu privirea la atingeri,adica 50+ron.Dupa ce ma termina f rapid,doar eram in criza de timp,merg la dus,rezolv cu dansa(am oferit 100ron sa nu fiu fata palida) si auziti apoi replica in tmp ce ma imbracam:"Se poate mai cu talent?"Sincer.....sunt eu prea sensibil?

           Nu incerc sa zic ca am fost furat la timp,pt ca nu am fost cu ochii pe ceas,dar mandra putea sa spuna:"mai avem 30 min,mergem la masajul promis si PLATIT?".

           Avand in vedere ca nu am ales un pachet de 100ron,ci unul de 250ron+100 extra,ma asteptam la o altfel de atitudine.

          

 

Locatie:8

Aspect fata: 7

Igiena:8

Masaj de relaxare:6(avand in vedere ca am primit 3 minute)

Masaj erotic:8(mi-a placut desi a fost scurt)

Atitudine:3

Organizare:3(nota respectiva pt faptul ca mi s-a spus ca defapt nu cred ca avem camera)

Concluzie finala:ar avea potential daca s-ar lucra un pic la atitudine si sa incerce sa nu uite cine pe cine plateste.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Paul nu se leaga ce zici tu finca jacuzzi e la 300 ron

Jacuzzi e sus la mansarda deci in camera nu putei intra la jacuzzi daca era camera ocupata finca insemna sa intri in camera cu alt client.

Jacuzzi este 60 min nu 120 min stiu toti clienti salonului este afisat pretul si timpul in fata pe masa

Mersi pt postare

Link spre comentariu

  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

               ...Se merge in camera,urmeaza un masaj de 3 minute de relaxare si inca vreo 10 min de masaj erotic si finalizare....

 

 

Mie imi pare rau stiu ca nu am apucat tot timpul sa ma ocup de salon .

Dar care client sa simtit nedreptatit are din partea salonului 4 sedinte gratuite.

Multumesc

 

@paul1985, daca doresti aceeasi treaba inca de 4 ori pe gratis, apeleaza cu incredere la acelasi salon ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...