Sari la conținut

Salon Masaj Iulia Timisoara 0735322148


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ieri am luat-o pe Carmen, inalta, bruneta cu un corp bine facut, dar nu grasa, perfect, piele f fina ca de negresa, masaj simbolic, mai mult un gidilat pe spate, putin erotic [ are cu ce ], finalizare in poz 69.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 19.05.2021 la 9:54, toporr a spus:

Ieri am luat-o pe Carmen, inalta, bruneta cu un corp bine facut, dar nu grasa, perfect, piele f fina ca de negresa, masaj simbolic, mai mult un gidilat pe spate, putin erotic [ are cu ce ], finalizare in poz 69.

Salut , sa inteleg ca ti a facut oral ?🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 22.05.2021 la 11:35, toporr a spus:

Asa o intrebare e obscena; ea trebuie formulata mai voalat, sa inteleg ce ti-a supt paiul ?

Si nu aici, ci in PM !

Scuze , eu nu prea cred in cenzura si nu inteleg pe acest site cum de este permis . In fine , ms de sfat si am inteles aluzia . Numai bine 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna, am fost eu de curand la salon, am optat pt nud cu 200 si am ales pe Nicole. Nu am asteptat deloc, o fost ora 7. Dupa dus, Nicole in toata splendoarea ei voluptoasa m-a asteptat dezbracata si cu uleiuri. Ma tot cauta sotia si ea o avut multa rabdare cu situatia asta.

Dupa ce s-o calmat sotia, m-am intins si Nicole mi-o dat un masaj mixt intre senzual clasic si o parte mai utila catre dureri musculare. Dupaia cu in plin ulei o incept slip and slide nuru, destul de pasional. Cand m-a intors pe celalta parte s-o concentrat pe soldatel dar aluneca pe tot corpul meu. L-o scuipat si masat cu destul talent ca Pana la urma am finalizat. Dupa am facut dus impreuna, m-o spalat pe spate si am plecat. Super draguta fata. 

Masaj 9 ( poate o sa cer eu mai tare data viitoare)

HJ 10 ( comparat cu saloanele cu asiatice din USA ea chiar isi da interesul)

Per total o sa ma intorc pentru ca ca si fantezie isi indeplineste cerintele fara probleme.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Foarte bine ca ti-ai satisfacut fantezia, mai incearca si pe colegele ei si spune-ne cum a fost.

Daca mai dai un pic in plus . ati mai satisface o fantezie.

Nu-ti pierde vremea ca sarantocii pe la babe ieftine, mai bine mai rar, dar bine.

Link spre comentariu
  • Oras:earth
  • Oras:earth

Ignorând experientele anterioare am vizitat din nou salonul, destul de multe domnișoare. Am ales-o pe Ina, micuța, slim. Masajul execrabil, mult ulei, erotic pe spate tinzând spre minus infinit. Întors pe fata, se repede cu ulei spre pula, spun HALT, mă ridic și plec. 200 lei aruncați degeaba

 

 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...