Sari la conținut

Alexandra 0757638328


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

De luni 8.09.2015 o sa fiu disponibila inclusiv prietena mea Niko...daca vrei un show cu amandoua pretul ar fi de 400ron pt amandoua timp de o ora,normal,oral,mici fantezii si show lesbi inclus...daca vrei decat o finalizare cu amandoua ar fi 200 ron dar fara show lesbi...Show-ul este inclus intr-o ora.Te pupic

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am ajuns si eu la Alexandra zilele trecute... nu prea sunt multe de relatat, fata nu m-a impresionat la prima vedere asa ca am ales o singura finalizare si bine am facut pentru ca nu m-ar mai fi atras la a 2-a. Fata a vorbit frumos dar este foarte rece si distanta, mai are si o colega de aprtament blonda si micuta care are fix acelasi caracter. Sa dau si cateva note:

 

Normal: 7 (nu se misca rau dar kilogramele in plus nu-i dau multe mobilitate)

Oral: 8 (nu scoate un sunet dar are grija si de adiacente)

GFE: 0

Aspect fizic: 6

Aspect fata: 7

Pret: 100 RON

Recomandare? Mie nu mi-a placut dar nu discut gusturile fiecaruia.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragii mei;va anunt ca eu si colega decat azi si maine vom mai fi dispinibile in Pitesti pentru ca joi vom pleca din tara pentru o perioada mai lunga;asa ca daca vreti sa scapati de rutina zilnica in compania noastra grabiti-va.Va asteptam cu mult chef de nebunii😘

Drum bun ! :wave

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

am gasit numarul intr-un anunt pe net.nu mai stiu exact pagina(deoarece am cautat ceva nou pe mai multe siteuri)cand o sa regasesc pagina o sa va arat.imi raspunde o fata,vocea putin suspecta(marocanca)o rog frumos sa imi dea niste detalii.imi spune 80 lei oral + normal un numar,imi spune ca nu are locatie ,dar in aceeasi bani plateste ea hotelul.toate bune am hotarat sa merg sa o vad.ne-am dat intalnire undeva langa restaurantul chinezesc(cred ca pe undeva pe acolo locuieste) apropo imi comfirma ca are 23 ani.ajung la intalnire o fata tinerica bruneta,dragutza la fata,la corp umpic durdulie dar nu grasa.a cam insistat sa mergem la hotel monte carlo ca cica e mai ieftin ...panaa la urma am acceptat.ne-am urcat in taxi directia hotel monte carlo.pe drum ma intreaba de unde am numarul din ziar sau de pe net(de parca mai conta)retineti pe net are pret 150 lei.i-am zis de pe net ,s-a cam uitat oleaca mai asa probabil ia parut rau de scorul dat :)) . ajungem la destinatie decartez taxiul,decartez camera 50 lei ,urcam la etaj spre camera:

aspect fizic nota 7 sanii mari umpic lasati,sfarcuri mari,pe un san are un tatuaj maricel cam urat dar putin conteaza asta,ceva burtica

actiune oral nota 9 incearca sa faca un deep,are pearcing in limba,se joaca cu pearcingul pe stromeleag,dupa oral s-a pus deasupra,activa se misca bine nu am apucat sa schimbam pozitii deoarece totul s-a petrecut cam repede .dupa ce mi-am dat drumul nu a sarit deloc din contra s-a frecat in continuare.totul a fost fara preludiu ceva de genu tzac pac si gata.nu m-a grabit nu mi-a zis ceva sa  ma deranjeze in timpul actului.nota la normal 9,poate o sa primeasca 10 dupa ce o voi mai incerca indelung

cost total 50 lei camera hotel si i-am decartat ei 40 lei cu taxi cu tot in jur de 100 lei.sper sa va ajut cu aceste informatii,meritaa incercata pe langa ce se gaseste pe aici pe la noi .ma scuzati daca am omis ceva sau daca nu am scris corect dupa normele forumului.va salut si va urez ciocane tari

SA FUTUT EA PE 40 DE LEI?

Link spre comentariu
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

Salutare ! Am fost si eu la duduia acum cateva luni. Avea locatia undeva pe langa liceul Dinu Lipatti, intr-un apartament. M-a asteptat intr-o tinuta sexy. Tipa e inalta, bine facuta, mi-a placut si am decis sa stau. Ma achit, un numar si imi pune caciulita. Face un oral de maxim 3 minute, asa la misto. Apoi se pune capra si dupa maxim 10 minute deja incepe sa ma ia ca nu imi dai drumu ca daca nu o fac trebuie sa mai platesc in plus. Cu alte cuvinte cu totul cu prezentarile facute a durat cam tot atat cat mi-a luat sa scriu aceasta recenzie.

In concluzie, au fost bani aruncati pe fereastra.

Ea a spus pe un alt topic ca poate era obosita si nu avea chef. Nicio problema, spui la telefon si clientul se reorienteaza, dar nu mi se pare normal sa iei banii si sa iti bati joc de client.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

La cate "tepe" a dat fata asta, vis.a vis de atitudinea ei, chiar nu se merita sa o vizitam...

Eu am vazut.o acum mult timp si doar atat, am plecat, chiar nu mi.a placut.

O naspeta doar dupa bani, cu o atitudine de tot rasul.

Macar de nu s.ar mai intoarce!!!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Eu consider ca nu am procedat asa niciodată,spre nefericirea ta am de gand sa ma întorc,dar nu este nimeni obligat sa ma viziteze.Clientii mei vechi ma cunosc mult mai bine ce fel de fata sunt si ce atitudine am,dar acum fiecare cu gusturile si parerile lor.

Vad ca esti aproape de o revenire in cel mai scurt timp, ca prea ne urmaresti din "umbra", sa vezi ce "minciuni" mai scriem pe aici.

Chiar vroiam sa nu iti dau nici o replica, ca nu e genul meu si nu e frumos sa facem offtopic la nesfarsit.

Dar nu ma pot abtine, cand vad ca tu nici macar nu recunosti cum te comporti...macar taceai din gura, ar fi fost mai corect!

Zi tu, recenzia colegului de mai sus, ar fi de fapt o minciuna si tu, vai, saracuta de tn, ai fost o "doamna"!!!...noi sntem aia mincinosi si poate, pretentiosi, nu???...

Si mai spui ca nu ai procedat niciodata urat!!!...

Naiba, macar unele, daca nu aratati ok, macar sa aveti un altfel de comportament si ar fi fost putin mai bn, asa, e pierdere de timp si bani, pentru unii dintre noi, chiar bani munciti cu greu!..., ma rog, pentru unii care nu au mai vz femei in viata lor, TU, esti o "bunatate" de femeie, creste inima in tine!!!

Chiar imi pare rau ca ma provoci sa afirm aceste lucruri despre tine, insa, repet, daca aveai bunul simt si taceai din gura, chiar nu ziceam nimic, insa tupeul asta al tau, fara nici o justificare logica, nu prea te ajuta.

Mediteaza putin la aceste afirmatii si o sa imi dai dreptate!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu stiu când exact o sa ma întorc daca va fi curând sau poate deloc,daca tu nu consideri ca arat bine sa te vad ce o sa mai spui când vei vedea noile poze netrucate asta daca o sa ma mai întorc in Pitesti..Si ok fie ca tine nu vreau sa ma cert....

Da.le incolo de poze, Alexandra,,ca te stiu si in realitate, poti pune zeci de poze cu tine,,nu asta e problema la tine, ce dracu te faci ca nu intelegi...!!!

Tu arati acceptabil, oricum, fata de alte naspete, insa la tn e vorba de atitudinea nu tocmai ok fata de client si despre modul cum executi serviciile,,asta e problema!!!

Eu,,gata, nu mai zic nimic pe topicul tau.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...