Sari la conținut

Alexandra 0757638328


Postări Recomandate

Buna Alexandra esti foarte frumoasa.As dori sa te intreb ceva in particular referitor la serviciile tale,daca ai accepta si altceva .Te intreb daca esti dispusa si iti place cea ce vreau eu sati cer.Spunemi te rog cand putem sta de vb ,cand ai tu timp liber si poti,astept raspuns

Link spre comentariu

Salutare ! Am fost și eu la această fată frumoasă . Vreau să confirm , are poze reale , locuiește în centru . Este super bunăciune pe gustul meu . Un număr 100 . Este o româncuță dacă , nu e slabă .  Totul e OK , prietenoasă , curat în casă . Am reușit o finalizare pe la spate . Data viitoare o pun să stea deasupra . Are tatuaje niște citate . La preludiu n-am reușit să îi sug degetele de la picioare că se gâdilă . E de revenit și de 10 ori . Super rotunjimi ! 

Link spre comentariu

Buna dragii mei am revenit dupa o mini vacanta cu forte proaspete si va astept pe la mine.Va pup

super....desi am programul foarte incarcat o sa incerc sa ajung si eu la tine, am urmarit postarile anterioare....esti o dulce, abia astept sa beneficiez de serviciile tale....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...