Sari la conținut

Alexandra 0757638328


Postări Recomandate

esti cam "mare" ! si ma cam tem!

Colegule nu te obligă nimeni sa mergi la ea,dar eu spun ca un pic de respect se merită din partea ta,nu ca as fi eu ala perfect dar totusi asta este un Forum ,unde trebuie sa ne spunem parerea s-au întâlnirea intr-un mod mai adecvat,iar despre Alexandra sa sti ca este o fată foarte OK,deoarece i-am făcut câteva vizite si nu este cum se spune pe aici.Când spui mare ce înseamnă?Da ea este înaltă si de aceea se vb.cum se vb.la adresa ei.Hai sa ai spor,iar pe Alexandra o pup si Baftă.
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Apreciez fata, ca si camy isi pune poze reale macar.Altele pun poze false.Cine nu vrea genul asta sa se abtina de la comentarii tendentioase.Mie imi place, e dulce si o sa o vizitez.In plus raspunde la apeluri, daca este libera.Un plus deja pentru ca nu te lasa cu ochii in soare sa suni.Despre restul......vedem acolo. :flowers2

Link spre comentariu

Eu zic ca se incadreaza fara probleme in limita normalului, e umpic mai corpolenta dar e proportionata corect, cu sani si fund ok. Lumea rea.....carcotasi sunt destui care vor sa futa pe 50 lei. Stii cu vulpea si cu strugurii. Eu am fost de 2 ori si a fost in regula fata, chiar am facut si recenzie in trecut.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Contrar unor pareri de pe aici, Alexandra este super.Cel putin pentru mine.Nu m-a grabit, m-a intrebat cum vreau oral, mai degraba eu eram grabit fiind tarziu.

Rabdatoare, curata fara mirosuri si ea s-a ocupat de tot tacamul.Curatenie la baie.

Ca note 9 oral, iar pe la spate 10 pt.tine Alexandra.S-a implicat usor, ca a mimat sau nu, e treaba ei, dar super.

Sani si sfarcuri frumoase.Fundulet apetisant sa-l musti nu altceva de nota 9.Ea este cea din poze.mai era cu o colega mai micuta de statura cred.

Sa ai spor Alexandra!

Am dat 100 pentru un nr.

Am sa mai revin cu siguranta. :snap

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...