Sari la conținut

mi s-a ars televizoru


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

AM DAT DRUMU LA CHROMECAST AM PUS IUMOR 13 MAI 2018 , A SACADAT PUTIN SI DUPA 1 MINUT A FACUT POC , A SCOS PUTIN FUM SI GATA 

 

e vina lu ines, sa dai fa 30 da miliuane sa-mi un 4k curbat

E vina ta ca ma porti in gand zi si noapte =)))))

Ai ajuns sa scrii pe toate topicele numele meu, nebunule.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

AM DAT DRUMU LA CHROMECAST AM PUS IUMOR 13 MAI 2018 , A SACADAT PUTIN SI DUPA 1 MINUT A FACUT POC , A SCOS PUTIN FUM SI GATA 

 

e vina lu ines, sa dai fa 30 da miliuane sa-mi un 4k curbat

Nu e vina lui Ines, atâta poți tu... :P

Acum fără nici un mișto, apreciez la tine faptul că mă minusezi doar pentru postarile care chiar te deranjează. E totuși o chestie pozitvă. Posibil ca în realitate să fii un tip ok, ghinionul tău e că te-a acaparat virtualitatea :( Posibil sa fie și ghinionul  meu. Eu sunt pe cale să ma vindec :) Poate reuseșți și tu :)

Link spre comentariu

Nu e vina lui Ines, atâta poți tu... :P

Acum fără nici un mișto, apreciez la tine faptul că mă minusezi doar pentru postarile care chiar te deranjează. E totuși o chestie pozitvă. Posibil ca în realitate să fii un tip ok, ghinionul tău e că te-a acaparat virtualitatea :( Posibil sa fie și ghinionul  meu. Eu sunt pe cale să ma vindec :) Poate reuseșți și tu :)

 

ba tu chiar te iei in serios ? eu nici macar in pula nu te iau =))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e vina lui Ines, atâta poți tu... :P

Acum fără nici un mișto, apreciez la tine faptul că mă minusezi doar pentru postarile care chiar te deranjează. E totuși o chestie pozitvă. Posibil ca în realitate să fii un tip ok, ghinionul tău e că te-a acaparat virtualitatea :( Posibil sa fie și ghinionul  meu. Eu sunt pe cale să ma vindec :) Poate reuseșți și tu :)

Xoxo e un copil

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ba tu chiar te iei in serios ? eu nici macar in pula nu te iau =))

Nu stii de respectul fata de persoanele mai in varsta ca si tine? Sau ai cei 7 ani de acasa facuti pe langa blocurile gri?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...