Sari la conținut

Recenziile AndreeiDT


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eh ti-e mila.. ti-e mila de tine cand te gandesti la tine, la trecut si la viitorul sumbru pe care il ai in fata :(

Bai Xoxo, poate in cazul altora oi fi avut si tu partea ta de dreptate. Nu stiu. Dar in cazul AndreeiDt chiar nimeni nu poate sa zica nimic. Bai, io nu zic ca e regina nu stiu cui, ca e unica, e nr.1, e campioana, e o legenda sau alte preamariri (exagerate). Bai io zic altceva: te rupe, te rupe si la oral, si la normal si la anal, ba si la FK. Mah, rupe patul, stii ce-i aia ? Nu stii, pentru ca n-o cunosti.

Mah, si mai e ceva : e frumusica foc. Si il are si pe "vino-ncoace". 

Nu exagerez cu absolut nimic. O sa-mi dai dreptate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie
  • Oras:n-am locatie

Bai Xoxo, poate in cazul altora oi fi avut si tu partea ta de dreptate. Nu stiu. Dar in cazul AndreeiDt chiar nimeni nu poate sa zica nimic. Bai, io nu zic ca e regina nu stiu cui, ca e unica, e nr.1, e campioana, e o legenda sau alte preamariri (exagerate). Bai io zic altceva: te rupe, te rupe si la oral, si la normal si la anal, ba si la FK. Mah, rupe patul, stii ce-i aia ? Nu stii, pentru ca n-o cunosti.

Mah, si mai e ceva : e frumusica foc. Si il are si pe "vino-ncoace". 

Nu exagerez cu absolut nimic. O sa-mi dai dreptate.

 

da ma esti nebun la cap nu-ti dau eu dreptate ? am vazut-o si mi-a fost de ajuns, o fi frumusica pentru unii dar nu si pentru mine, n-are pe vino-ncoace.. din contra =)) iar la banii aia bat si fut ca masina de cusut.. femei adevarate cu maini si picioare, frumoase =))

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

da ma esti nebun la cap nu-ti dau eu dreptate ? am vazut-o si mi-a fost de ajuns, o fi frumusica pentru unii dar nu si pentru mine, n-are pe vino-ncoace.. din contra =)) iar la banii aia bat si fut ca masina de cusut.. femei adevarate cu maini si picioare, frumoase =))

 parerea ta conteaza la fazan sclavule, tot ti-ai gasit cativa prietenasi cu care joci fazan :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da ma esti nebun la cap nu-ti dau eu dreptate ? am vazut-o si mi-a fost de ajuns, o fi frumusica pentru unii dar nu si pentru mine, n-are pe vino-ncoace.. din contra =)) iar la banii aia bat si fut ca masina de cusut.. femei adevarate cu maini si picioare, frumoase =))

Este trist sa fi tu...Ai devenit un fel de cel mai imputit "rahat" de pe forum :) cum scrie cineva ceva...hop "soricelul" de xoxo :) Pentru ca,din punct de vedere psihologic esti foarteeee frustrat,singur siii cred ca sarac,atata timp cat esti prezent aici,continu...nu ai nimic mai bun de facut decat sa intri in discutii fara rost...siii tare ma amuza felul tau de a fi aici,pentru ca fata in fata,tresari daca tip pe tine :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie
  • Oras:n-am locatie

Este trist sa fi tu...Ai devenit un fel de cel mai imputit "rahat" de pe forum :) cum scrie cineva ceva...hop "soricelul" de xoxo :) Pentru ca,din punct de vedere psihologic esti foarteeee frustrat,singur siii cred ca sarac,atata timp cat esti prezent aici,continu...nu ai nimic mai bun de facut decat sa intri in discutii fara rost...siii tare ma amuza felul tau de a fi aici,pentru ca fata in fata,tresari daca tip pe tine :)

 

daaa daa daa

ati fac legatura cu ines ? sa te invete niste gramatica ? sa inveti draq sa scrii ca face baietii misto da tine ca dupa ce ca arati in ultimul hal nici a scrie nu stii :(

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pidsadera....Este bine,un adevarat domn,dulce,curat,cu simtul umorului,bine facut,iar noi intotdeauna am facut un click special :) Am avut cateva intalniri reusite!Este genul de om care stie cand trebuie sa vorbeasca si cum...acel barbat care ii place sa o faca si ii iese al naibii de bine :x Notele mele pentru el nu isi au rostul!Este un barbat bine si cu asta am spus totul :p Pupiiiicei :* :* :* La noi vei fi mereu asteptat cu nerabdare :* :×

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...