Sari la conținut

Nu va mai faceti bine! :)


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Te-a zapacit dracusorul, ala a fost contul meu, pe langa faptul ca sunt Amada si uneori Amandina.  :laugh2

 

 

ma pricep,nu? :))))https://i.imgur.com/p0h8Pq6.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te minusez cand vreu eu, deocamdata esti o catea cuminte si ascultatoare nu te iei de lume, doar latri putin

Ce te faceai daca eram o catea in calduri? :)

Pari cam castrat...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te minusez cand vreu eu, deocamdata esti o catea cuminte si ascultatoare nu te iei de lume, doar latri putin

mai sugi mult pula bre ????

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca aesti asa grasa cum zice lumea si erai in calduri de futeam cu coada de la lopata.

 

Iei parerea lui xoxo in considerare, care nu m-a vazut vreodata si m-a minusat la comanda?  :laugh2

N-ai decat.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

amada da.. curva aia expirata de are 176 de kile de nu pleaca nici liftu cu ea =)) cu aere da diva pardon da urs =))

 

Ai simptome de un barbat care ma uraste pentru ca ma doreste... 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai simptome de un barbat care ma uraste pentru ca ma doreste... 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Te-a zapacit dracusorul, ala a fost contul meu, pe langa faptul ca sunt Amada si uneori Amandina.  :laugh2

Am inteles. Banuiesc ca asta-i rolul "dracusorului", sa amageasca. :)

 

M-am mai gandit un pic la situatia forumului si as spune ca aici e ca in Vestul Salbatic: un minim de ordine iar in rest fiecare face ce vrea. De aici calitatea mai scazuta la care faceti aluzie. Nu stiu daca asta e oglinda poporului roman in general, pentru ca nu e corect sa generalizezi.

Sunt sigur ca sunt destui oameni civilizati in societate, dar ei sunt discreti, "invizibili", tocmai pentru ca sunt civilizati.

Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Sunt cateva zile, se putea mai mult, dar o sa fie, incep sa fiu tot mai preocupata de alte aspecte...

Site-ul a ajuns pentru retardati!

Nu va judec pentru caterinca de clasa a 2-a, ci pentru faptul ca aici gasiti locul perfect sa va afisati defectele!

Nu conteaza unde va prezentati in lume, nu conteaza ce parere aveti despre persoana voastra, conteaza in lume doar ce cred ceilalti despre voi...

Iar aici... Nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin... E o mare de prostie! Daca nu este prostie, e baliverna scrisa in N randuri pe care daca te risti sa o citesti, la final zici  "Ce pula calului ai vrut sa spui?!"

Atentie? Banuiesc ca multi duc lipsa ei, unii sincer au spus ca se simt singuri, ce au primit? Mistocareala de prost gust!

Vreau sa cred ca poporul roman nu este complet indocrinat si cretinizat!

E cazul?

crede si nu cerceta

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

La mintea ta imbacsita de kkt ce sa pricepi. Mincinos si limitat !

Căcatul e in creierul tău, dacă ai impresia că acea postare e cât-de-cât inteligibilă.

Jet, retardel!

  • Minus 4
Link spre comentariu

Sunt cateva zile, se putea mai mult, dar o sa fie, incep sa fiu tot mai preocupata de alte aspecte...

Site-ul a ajuns pentru retardati!

Nu va judec pentru caterinca de clasa a 2-a, ci pentru faptul ca aici gasiti locul perfect sa va afisati defectele!

Nu conteaza unde va prezentati in lume, nu conteaza ce parere aveti despre persoana voastra, conteaza in lume doar ce cred ceilalti despre voi...

Iar aici... Nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin... E o mare de prostie! Daca nu este prostie, e baliverna scrisa in N randuri pe care daca te risti sa o citesti, la final zici  "Ce pula calului ai vrut sa spui?!"

Atentie? Banuiesc ca multi duc lipsa ei, unii sincer au spus ca se simt singuri, ce au primit? Mistocareala de prost gust!

Vreau sa cred ca poporul roman nu este complet indocrinat si cretinizat!

E cazul?

 

ce conteaza fa ? ce cred altii despre tine in lume ? pai d-aia fa esti o depresiva da 140 da kile in viu, excorta expirata...

 

esti pentru ca asa cred ceilalti despre tine

 

futemas in gandirea ta da baba expirata cu arfe si figuri =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce conteaza fa ? ce cred altii despre tine in lume ? pai d-aia fa esti o depresiva da 140 da kile in viu, excorta expirata...

 

esti pentru ca asa cred ceilalti despre tine

 

futemas in gandirea ta da baba expirata cu arfe si figuri =))

 

Parerea unui cioban chiar nu ma intereseaza.

Excorta?  :laugh2  Cioban analfabet!  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Am inteles. Banuiesc ca asta-i rolul "dracusorului", sa amageasca. :)

 

M-am mai gandit un pic la situatia forumului si as spune ca aici e ca in Vestul Salbatic: un minim de ordine iar in rest fiecare face ce vrea. De aici calitatea mai scazuta la care faceti aluzie. Nu stiu daca asta e oglinda poporului roman in general, pentru ca nu e corect sa generalizezi.

Sunt sigur ca sunt destui oameni civilizati in societate, dar ei sunt discreti, "invizibili", tocmai pentru ca sunt civilizati.

Like! :)

Nu am spus ca nu sunt oameni civilizati, sunt mai putin vizibili pentru ca nu intra in polemici inutile. ;)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...