Sari la conținut

0755684609 - sâmbătă la voi în oraș


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

Vizitator mieuna
Reputație: 0

Bună dragii mei , sâmbătă (19.05) o să fiu la voi în oraș până duminică după-amiază. Recenzii despre mine găsiți pe orașul Rm. Vâlcea sau Slatina.
:*
Serviciile mele sunt de oral (in functie de igiena), normal protejat,finalizare orala sau corporala, masaj de relaxare, sex intre sani, 69. Fac si finalizare faciala dar este contra-cost.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Dragul meu, blonda nu mai are ce căuta cu mine . Nu mai insistați cu noi două în formula trecută, fiindcă blonda nu o să mai muncească cu mine.:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Bună dragii mei , sâmbătă (19.05) o să fiu la voi în oraș până duminică după-amiază. Recenzii despre mine găsiți pe orașul Rm. Vâlcea sau Slatina.

:*

Serviciile mele sunt de oral (in functie de igiena), normal protejat,finalizare orala sau corporala, masaj de relaxare, sex intre sani, 69. Fac si finalizare faciala dar este contra-cost.

 

 

 

Știi de pe acuma ce program vei avea sâmbătă?

Link spre comentariu

Dragul meu, blonda nu mai are ce căuta cu mine . Nu mai insistați cu noi două în formula trecută, fiindcă blonda nu o să mai muncească cu mine.:*

Inseamna ca ati avut ceva divergente ..asta e treaba voastra defapt..poate gasesti o alta colega ..multumesc 😉
Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Anuntul este pe valcea din acest link :)) si din cate stiu eu este in valcea ptr moment.. categoric sunt pozele ei .

 

Sa va confirme si ea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...