Sari la conținut

0752 960 836 militari ..


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

din pacate ..un alt loc de evitat

 in militari -0752 960 836 - la numarula cesta sunt diferite tipuri de anunturi , cu blonde care arata acceptabil  - dar cand mergi la fata locului. in militari ..str Sibiu

in bloc de 10 etaje ..la et 9 , sunt doua bucati,..care nu au legatura cu pozele...o blonda cam grasa, mare si fara nici un pic de farmec...plate asa...fara nimic atragator..si o bruneta mica..migniona ..si slabuta .chiar skiny.., care face totul mecanic..si chair cu mofturi ..

 baia de fugit din ea ..fara prosop ..apartamentul groaznic ..din pacate ..

serviciile lasa de dorit ..nimic spectaculos ..nici macar mediu ...100 cu 150 ..totul protejat ..nu merita ..efortul 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bag de seama ca-n ultimul timp sunt probleme pe acolo, pe strada Sibiu. Ba probleme cu locatia, ba cu pestele care da tarcoale, ba ca fetele nu-s cele din poze. Ce-i drept s-au asezat pe acolo si unele mai dubioase. Eu am fost la 2 acolo, dar asta in decursul a 5-6 saptamani. Stiind ca poti sa dai la fata locului de orice, am fost clar la tel, si anume ca nu vreau sa astept aiurea, am intrebat de condiitiile din locatie, iar pe o fetita am rugat-o sa-mi confirme cu wapp-ul.

 

A iesit cu deranj, se pare...  :gossip

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...