Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:#
  • Oras:#

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-noua-in-bucuresti-satena-165-miniona-47-kg-18-ani-ofer-un-masaj-de_49880631.html

 

 

Chiar nu mai există nici măcar o singură instituție funcțională în statul român care să-i protejeze de proxeneți sau de propriile greșeli pe copiii ăștia? DIICOT, Poliția, Protecția Copilului, Avocatul Poporului ... dormiți pe salariile de mii de euro, în timp ce încă unei fetițe i se distrug copilăria și viitorul.

Cât despre **spam editat**ii ”clienți”, ați merita castrați, pe viu, fără anestezie.

Ne-am dezumanizat complet .......

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu am observat detaliul țâțelor care nu-s din burete cu siguranță, silicoane nu are daca e chiar asa incepatoare... Alt detaliu frapant care m-a dat peste cap e pielea ei atat de alba incat nu poate sa fie confundată cu o țigancă **spam editat**ă forțată sa faca copil de la 11-13 ani...Eu am spus!

Alt detaliu?

 

post-143417-0-63242500-1526615385_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 34
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-noua-in-bucuresti-satena-165-miniona-47-kg-18-ani-ofer-un-masaj-de_49880631.html

 

 

Chiar nu mai există nici măcar o singură instituție funcțională în statul român care să-i protejeze de proxeneți sau de propriile greșeli pe copiii ăștia? DIICOT, Poliția, Protecția Copilului, Avocatul Poporului ... dormiți pe salariile de mii de euro, în timp ce încă unei fetițe i se distrug copilăria și viitorul.

Cât despre **spam editat**ii ”clienți”, ați merita castrați, pe viu, fără anestezie.

Ne-am dezumanizat complet .......

 

Sunt preocupati cu pesti mai mari... Sa urmareasca rahaturi de politica, jocuri pe calculator pana trece programul de munca, sa bage in puscarie nimicuri...

Zau, de parca nu stii in ce tara traiesti! Daca lesini pe strada o sa fii si injurat ca blochezi circulatia pe trotuar, drogatule, betivule, etc. Nu le trece prin cap ca poate ar trebui sa cheme salvarea... Bucuresti este cel mai jegos, moral vorbind, oras din Romania.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-noua-in-bucuresti-satena-165-miniona-47-kg-18-ani-ofer-un-masaj-de_49880631.html

 

 

Chiar nu mai există nici măcar o singură instituție funcțională în statul român care să-i protejeze de proxeneți sau de propriile greșeli pe copiii ăștia? DIICOT, Poliția, Protecția Copilului, Avocatul Poporului ... dormiți pe salariile de mii de euro, în timp ce încă unei fetițe i se distrug copilăria și viitorul.

Cât despre **spam editat**ii ”clienți”, ați merita castrați, pe viu, fără anestezie.

Ne-am dezumanizat complet .......

 

hai sa fi sanatos, chiar cautam ceva jailbait, ultima fetita gasita tot aici unde am fost a facut 18 ani, cautam ceva fresh. pup

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-noua-in-bucuresti-satena-165-miniona-47-kg-18-ani-ofer-un-masaj-de_49880631.html

 

 

Chiar nu mai există nici măcar o singură instituție funcțională în statul român care să-i protejeze de proxeneți sau de propriile greșeli pe copiii ăștia? DIICOT, Poliția, Protecția Copilului, Avocatul Poporului ... dormiți pe salariile de mii de euro, în timp ce încă unei fetițe i se distrug copilăria și viitorul.

Cât despre **spam editat**ii ”clienți”, ați merita castrați, pe viu, fără anestezie.

Ne-am dezumanizat complet .......

Pune mana pe telefon și suna la politie ,daca tot ești așa de deranjat de această situație.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Eu am observat detaliul țâțelor care nu-s din burete cu siguranță, silicoane nu are daca e chiar asa incepatoare... Alt detaliu frapant care m-a dat peste cap e pielea ei atat de alba incat nu poate sa fie confundată cu o țigancă **spam editat**ă forțată sa faca copil de la 11-13 ani...Eu am spus!

Alt detaliu?

 

attachicon.gif198852111.jpg

eu nu-i vad mana dreapta, oare o are?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De vina sunt,..psihopatii **spam editat**i labari jupuiti si libidionosi care se duc cand vad acea poza..si.care au fantezii cu copii.

  • Like 16
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-noua-in-bucuresti-satena-165-miniona-47-kg-18-ani-ofer-un-masaj-de_49880631.html

 

 

Chiar nu mai există nici măcar o singură instituție funcțională în statul român care să-i protejeze de proxeneți sau de propriile greșeli pe copiii ăștia? DIICOT, Poliția, Protecția Copilului, Avocatul Poporului ... dormiți pe salariile de mii de euro, în timp ce încă unei fetițe i se distrug copilăria și viitorul.

Cât despre **spam editat**ii ”clienți”, ați merita castrați, pe viu, fără anestezie.

Ne-am dezumanizat complet .......

SUNT MII DE **spam editat**E CARE SE PROSTITUEAZA. In anunturi e doar o mica parte; majoritate se "trag" in baruri, cluburi, cercuri inchise etc. Strict din cauza PARINTILOR. Pentru ca nu au ce sa le ofere, decat teroare si saracie si lipsa de perspective. Asa ca se refugiaza in "iubiri" si fac bani cum pot, sperand ca isi vor castiga o viata... 

 

Este unul din motivele pentru care consider ca nu trebuie frecventate sub nici o forma prostituatele, cu exceptia MILF si mature. Nu iti plac MILF/mature, mai bine lipsa decat sa risti sa dai peste asa ceva (sunt unele care la 13, 14 ani arata de 26...)! 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

De vina sunt,..psihopatii **spam editat**i labari jupuiti si libidionosi care se duc cand vad acea poza..si.care au fantezii cu copii.

ASTIA SUNT HANDICAPATI, DEFECTI GENETIC. Sunt bolnavi si odata identificati, nu ar trebui sa li se permita vreodata sa paraseasca mediul concentrationar. Nu pot fi "vindecati". 

 

De vina sunt parintii care fac copii in mizerie si saracie, fara educatie, fara viitor, fara bani, fara perspective. 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Eu am observat detaliul țâțelor care nu-s din burete cu siguranță, silicoane nu are daca e chiar asa incepatoare... Alt detaliu frapant care m-a dat peste cap e pielea ei atat de alba incat nu poate sa fie confundată cu o țigancă **spam editat**ă forțată sa faca copil de la 11-13 ani...Eu am spus!

Alt detaliu?

 

attachicon.gif198852111.jpg

Ai impresia ca romancele o duc mai bine doar ca-s mai albe?! 

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ASTIA SUNT HANDICAPATI, DEFECTI GENETIC. Sunt bolnavi si odata identificati, nu ar trebui sa li se permita vreodata sa paraseasca mediul concentrationar. Nu pot fi "vindecati". 

De vina sunt parintii care fac copii in mizerie si saracie, fara educatie, fara viitor, fara bani, fara perspective.

 

Tu fiind ăla sănătosu'! Mai bine înghițea!
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Tu fiind ăla sănătosu'! Mai bine înghițea!

Bucurii la copii, n-am. Referitor la ultima parte, daca te referi la vaca de maica-mea, te aprob. Sau macar in cur putea s-o ia... Unde vaca sta... ca vaca, n-are ce sa se intample decat o tragedie domestica. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai impresia ca romancele o duc mai bine doar ca-s mai albe?!

 

Deocamdata da, dar se poate si mai bine... Vezi la ce postare iti dau like! ÃŽnsă sunt femei la 25 de ani care isi arata varsta prin maturitatea gândirii si-s plăcute, nu e obligatoriu sa plonjeze toti, intru' totul in mature...Eu ca aspect recunosc ca nu am nici un rid in plus adaugat de la vârsta de 25, practic nu-i nici o schimbare! Nu stiu de ce, probabil ca de la orgasme si de la faptul ca nu am avut niciodată vreo suferință...nasterea naturală a fost singura si cea mai mare durere! Altceva nu cunosc, sunt virgină si neintinata...😅
  • Like 5
  • Minus 33
Link spre comentariu

Deocamdata da, dar se poate si mai bine... Vezi la ce postare iti dau like! Însă sunt femei la 25 de ani care isi arata varsta prin maturitatea gândirii si-s plăcute, nu e obligatoriu sa plonjeze toti, intru' totul in mature...Eu ca aspect recunosc ca nu am nici un rid in plus adaugat de la vârsta de 25, practic nu-i nici o schimbare! Nu stiu de ce, probabil ca de la orgasme si de la faptul ca nu am avut niciodată vreo suferință...nasterea naturală a fost singura si cea mai mare durere! Altceva nu cunosc, sunt virgină si neintinata...

Pari cam dementa

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Un alt detaliu, poza luată de sus!

In ultimul timp am vazut tot felul de **spam editat**e si slim din pricina acestei iluzii optice!

Eu par un pic **spam editat**? 😈

post-143417-0-32877100-1526665492_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 33
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pari cam dementa

Unui prost asa-i par, stiu.

  • Like 3
  • Minus 33
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esti transexual?Tate ca alea au doar transexualii dupa tratament hormonal.

Din cauza poziției in care stau nu se vede rotunjirea ci ascutimea. Curios fapt ca te gândesti la bărbați, probabil ca încerci sa ma jignesti si imi dau eu greu seama. Hm... 😕

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bucurii la copii, n-am. Referitor la ultima parte, daca te referi la vaca de maica-mea, te aprob. Sau macar in cur putea s-o ia... Unde vaca sta... ca vaca, n-are ce sa se intample decat o tragedie domestica.

 

Evident că mă refeream la modul general, nu strict la subiect, unde sunt de acord cu tine.
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ASTIA SUNT HANDICAPATI, DEFECTI GENETIC. Sunt bolnavi si odata identificati, nu ar trebui sa li se permita vreodata sa paraseasca mediul concentrationar. Nu pot fi "vindecati". 

 

De vina sunt parintii care fac copii in mizerie si saracie, fara educatie, fara viitor, fara bani, fara perspective. 

aici te contrazic. de vina e societatea si politica corupta. 

Parintii aia cand au facut un copil..poate aveau niste perspective..care pe parcursul a 15 ani s-au pierdut..

 

ASA a fost la mine. Cand am facut copilul aveam un apartament si un magazin. Primaria nu mi-a mai prelungit autorizatia de functionare. Ok,am deschis o afacere de distributie catre mici magazine..a unor produse pe care eu le luam de la fabrici si le livram magazinelor. Dar politica a permis marilor corportaii gen cora,mega image etc sa se extinda ca dracii. In cartierul meu sunt 5 mega image.uri pe o raza de 100 de metri. Micile magazine s-au inchis,piata mea de desfacere a disparut odata cu afacerea mea.

 

si o patura sociala a disparut..cei care aveau o mica afacere de familie...fie magazin..fie distributie.

 

si atunci..ce vina au parintii care au dat faliment din cauza celor ce stau la putere?

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din cauza poziției in care stau nu se vede rotunjirea ci ascutimea. Curios fapt ca te gândesti la bărbați, probabil ca încerci sa ma jignesti si imi dau eu greu seama. Hm...

Rapandulo ce cauti pe topicele colegelor tale ????

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

aici te contrazic. de vina e societatea si politica corupta. 

Parintii aia cand au facut un copil..poate aveau niste perspective..care pe parcursul a 15 ani s-au pierdut..

 

ASA a fost la mine. Cand am facut copilul aveam un apartament si un magazin. Primaria nu mi-a mai prelungit autorizatia de functionare. Ok,am deschis o afacere de distributie catre mici magazine..a unor produse pe care eu le luam de la fabrici si le livram magazinelor. Dar politica a permis marilor corportaii gen cora,mega image etc sa se extinda ca dracii. In cartierul meu sunt 5 mega image.uri pe o raza de 100 de metri. Micile magazine s-au inchis,piata mea de desfacere a disparut odata cu afacerea mea.

 

si o patura sociala a disparut..cei care aveau o mica afacere de familie...fie magazin..fie distributie.

 

si atunci..ce vina au parintii care au dat faliment din cauza celor ce stau la putere?

Cu " o mica afacere" nu aveau perspective. Tot sclavi erau. Au decazut la o treapta inferioara, atat. 

 

"Societatea" este impartita in psihopati (oligarhia opresoare) si deprimati (cei supusi). Cine e "de vina" in asta?! Oricum este in descompunere, "fiecare pentru el". Politica este facuta de oameni, a caror calitate si perspective de evolutie erau evidente oricui voia sa gandeasca. 

 

Oricum "vina" este un concept artificial, ne ajuta sa ne simtim bine ("superiori") si... atat. Realitatea este ca sunt generatii dupa generatii condamnate. Si nimeni nu le spune deschis sa inceteze reproducerea toti cei care sunt aserviti, dependenti, care trebuie sa munceasca pentru a supravietui si nu vor trai niciodata. La psihopati nu poti ajunge, in orice caz, sa le spui ceva... 

 

Una peste alta, singura categorie care conteaza este MILF/mature  :icecream . Cu restul, riscati aiurea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...