Sari la conținut

Blonda plinuța 0738133445


Postări Recomandate

  • Oras:Centrala
  • Oras:Centrala

Cred că în curând o să ajunga la evitat

Respect doar clientii care ma respecta omul a venit doar sa se uite si a inventat ca l am sechestrat nu stiu cum puteti sa credeti asa ceva suntem in 2019 in bucuresti nu in jungla...deranjez cu prezenta iar nu faceti treaba de mine?sunt atatea pareri aici pozitive si doar 2 3 conturi care orice ar zice ceilalti au ceva de comentat dar ei nici nu au fost la mine pur si simplu nu au loc de mine pe publi
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Respect doar clientii care ma respecta omul a venit doar sa se uite si a inventat ca l am sechestrat nu stiu cum puteti sa credeti asa ceva suntem in 2019 in bucuresti nu in jungla...deranjez cu prezenta iar nu faceti treaba de mine?sunt atatea pareri aici pozitive si doar 2 3 conturi care orice ar zice ceilalti au ceva de comentat dar ei nici nu au fost la mine pur si simplu nu au loc de mine pe publi

Iti dau un sfat prietenesc draga Isabela!

Stai prea mult aici de vorba si prea putin in pula. Inverseaza ponderile si ai sa vezi recenzii bune.

Sunt intradevar multi dubiosi si ciudati dar tu trebuie sa te axezi pe facut sex...un sex de note cat mai mari. Noi te platim sa ne futi bine si vreau sa citesc recenzii, nu povesti despre ciudati.

Bafta la ciocane!

Link spre comentariu
  • Oras:Centrala
  • Oras:Centrala

Iti dau un sfat prietenesc draga Isabela!

Stai prea mult aici de vorba si prea putin in pula. Inverseaza ponderile si ai sa vezi recenzii bune.

Sunt intradevar multi dubiosi si ciudati dar tu trebuie sa te axezi pe facut sex...un sex de note cat mai mari. Noi te platim sa ne futi bine si vreau sa citesc recenzii, nu povesti despre ciudati.

Bafta la ciocane!

Multumesc,da,sunt niste ciudati de 1 an aici care ma agaseaza pe aproape toate paginile,fac si ce trebuie,nu ti face griji,astia pe aici au intrecut masura cu rautatile,punctul meu forte oral deepthroat,cu fuckface sau gagging daca vrei,limbute unde vrei daca vrei,anal in orice pozitie,stramta peste tot si fierbite,0738133445 zona universitate str eforie va pup
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna iasabela !! Ca tot am vazut ca faci face fack. Ce zici. Nu vreau normal sau anal. Vreau doar o ora daca se poate face fuck si anilingus . Da sa fie cu simnt de raspundere. Si futaiul in gurita si limbile care mi le dai in fund. Ce zici te bagi ? Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Centrala
  • Oras:Centrala

Buna iasabela !! Ca tot am vazut ca faci face fack. Ce zici. Nu vreau normal sau anal. Vreau doar o ora daca se poate face fuck si anilingus . Da sa fie cu simnt de raspundere. Si futaiul in gurita si limbile care mi le dai in fund. Ce zici te bagi ? Mersi

da ma bag ma suni baby 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am inteles . Vad cum imi fac timp si scap.de radar. Si te vizitez. Sa vedem cat de bine dai limbi in fund . Si cat de bine rezisti la fack face . Abea astept sa te vad. Mersi 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Centrala
  • Oras:Centrala

Ce pret ai pt outcall ?

ora cu 2 fin oral anal normal fin daca vrei orala/corporala,saruturi,mangaieri,69,intre sani e 350 ora outcall daca taxi costa mai mult de 50 platesti diferenta la el🎀🎉 te pup baby 0738133445 te astept
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...