Sari la conținut

Blonda plinuța 0738133445


Postări Recomandate

  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună
  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună

Nu creeeed =)) =))

300 de lei pe oră pentru asta !?!?

Adplm in ce hal sa ajuns, asta se futae pe maxim 50 de lei acum 4-5 ani, dar cum e plin de labagii terminati care sunt in stare sa scoată banul pentru orice gaură..... =))

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Nu este pe calibrul meu dar tot respectul pentru pozele de mai sus. Poze needitate in photoshop sau altceva , exact cum arata fata. Macar are ceva sange in instalație ca de poze false sunt satul, forumul geme de ele.

 

In felul asta dispare orice urma de teapa pt ca stii deja la ce sa te aștepți.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Am fost acum 2-3 luni avea locatia pe magheru atunci,acum are pe piata alba iulia.

 Pozele sunt reale un fund mare gen serena williams,dupa ce intru imi zice preturile 100 una din oral normal anal,150 combinat si 250 ora.

 Dat fiind faptul ca m a lasat sa astept 30 min deci nu isi respecte programarile...am putut negocia 100 combinat

 Actiunea a inceput cu un oral bunicel si doua pozitii,finalizat pe la spate in timp ce priveam curul ei mare,este docila accepta aproape orice daca ai bani.

 Locatia-5 greu cu parcarile pe magheru in rest garsoniera sa zicem ok

 Oral-9 cam scurt

 Normal-9

 Anal nu am intrebat

 Este draguta mai ales daca iti place bbw este de incarcat la 100 fin 150 ora ,forteaza preturile parerea mea la 250 si 150 una din ele

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Am fost la ea și confirm că ea este fata din filmari, chiar daca are ceva kg in plus.

Este din Târgu-Jiu și numele ei real este Ștefania aka Isabella 😂wtf si activează de câțiva ani chiar de înainte de majoră.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...