Sari la conținut

Ina - bruneta voluptoasa 0735449574


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Salutare tovarasi futaciosi! Am fost acum cateva zile la aceasta domnisoara....si am zis...hai sa scriu aici cateva cuvinte, poate ajuta pe cineva.

 

Locatia : 1/10 este undeva pe bulevardul unirii langa tribunal. Ultracentral dar blocul in sine este relativ greu de gasit. Trebuie sa intri intr-un fel de gang si din gangul ala sa intri in bloc. Nu am venit cu masina dar presupun ca si un loc de parcare ar fi greu de gasit acolo.

Pe urma blocul asta aflat in buricul orasului.....nu avea apa calda. Halal capitala europeana.....in buricul orasului sa nu ai apa calda. Aia e....am luat prosopul....macar in zona genitala......ce pot sa zic.....mi-au inghetat coaiele si pula..😅  

 

Domnisoare in sine si serviciile prestate au o nota multa mai mare insa. Tipa este trecuta de prima tinerete, draguta, bruneta si cu niste sani mari si frumosi.....Un pic cam grasuta dar asta e un plus pentru mine.....imi plac fetele grasute🤗

 

Foarte amabila, dragastoasa si  prietenoasa iar in timpului actului in sine....mi s-a parut foarte activa si hard...interesant contrastul.😘

Din punctul meu de vedere......daca va place ciocolata cu rom 😛🥰recomand cu incredere. Merita tipa !

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...