Sari la conținut

Vreau partener de viata... :)


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stai ca s-a sucit, acum o da in prietenie... :slap2

Mare ti-e gradina in fata balamucului! :laugh2

Eu nu o dau in nimic, se numeste sinceritate...cand apuc sa cunosc ceva. Daca nu cunosc...mă joc doar! Nu am treabă cu paranoia colectiva, eu vreau doar gustul cunoasterii...in permanenta, sa nu-l pierd o clipa! Poți să interpretezi tu orice gest de-al meu...nu-i bai, mintea mea ramane impasibile si rece dacă n-are acel gust. Pricepi?
  • Like 4
  • Minus 36
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

No, una peste bot că să i se umfle :))

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Las-o faca bani de botox, ce e aici, binefacere?  :laugh2

Multa lume disperata pe aici, nu-i bagi in seama, se baga ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Las-o faca bani de botox, ce e aici, binefacere? :laugh2

Multa lume disperata pe aici, nu-i bagi in seama, se baga ei.

Scump dle ,scump...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Scump dle ,scump...

 

Pai de asta si dispera lumea, ca de ce aia are atata la ora, ca aialalta nu are nimic deosebit (gen ce cauta la top, nu stiti voi unde era zana zanelor fara tate si c-un cur basit  :laugh2 ), de ce ea este atacata si altele sunt laudate, nimeni nu o intelege, saraca, ca suntem prosti!  :laugh2

Da' nu sufera de invidie si nici nervoasa nu a fost la viata ei... Boala grea!  :slap2

Pe pustiu!

 

Tu ce mai faci? Esti mai bine?  :hug1

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai de asta si dispera lumea, ca de ce aia are atata la ora, ca aialalta nu are nimic deosebit (gen ce cauta la top, nu stiti voi unde era zana zanelor fara tate si c-un cur basit :laugh2 ), de ce ea este atacata si altele sunt laudate, nimeni nu o intelege, saraca, ca suntem prosti! :laugh2

Da' nu sufera de invidie si nici nervoasa nu a fost la viata ei... Boala grea! :slap2

Pe pustiu!

 

Tu ce mai faci? Esti mai bine? :hug1

Are draci pe ea

.Hm... Nu prea ..n a reușit în România ..

post-249003-0-65950600-1527023144_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ii dau un total ignore!  :laugh2

Destule aberatii pentru o zi...

 

  

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Las-o faca bani de botox, ce e aici, binefacere?  :laugh2

Multa lume disperata pe aici, nu-i bagi in seama, se baga ei.

  

Pai de asta si dispera lumea, ca de ce aia are atata la ora, ca aialalta nu are nimic deosebit (gen ce cauta la top, nu stiti voi unde era zana zanelor fara tate si c-un cur basit  :laugh2 ), de ce ea este atacata si altele sunt laudate, nimeni nu o intelege, saraca, ca suntem prosti!  :laugh2

Da' nu sufera de invidie si nici nervoasa nu a fost la viata ei... Boala grea!  :slap2

Pe pustiu!

 

Tu ce mai faci? Esti mai bine?  :hug1

Poftim cultura!...Tu incerci sa-ti creezi o obsesie? Asa pare... Pe cuvantul meu daca mi-am dat seama ca vorbesti despre mine, nu e bine sa inveti un om tehnici de manipulare pana nu-i cunosti stilul si nu e bine sa-ti faci un dusman din cel ce nu-l cunosti si nu se lasa cunoscut. Pentru ca totul e doar in mintea ta si pot demonstra usor, dar ti-am spus...ma pasioneaza cunoasterea si actiunile mele vizeaza deocamdata doar purul amuzament! In fapt, niciodata in viata nu am fost fortata la mai mult si sa te fereasca Dumnezeu sa se intample...Oricum, de copil mi-am zis ca in viata aceasta ma odihnesc si chiar asa a fost sa fie, am avut multe satisfactii si nici o infrangere... Vreau sa fac ceva pe masura pretentiilor mele daca e sa misc un deget si vreau sa fie ceva care sa-mi unga sufletul, nu sa chinuie pe-al altuia! Pricepi?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Are draci pe ea

.Hm... Nu prea ..n a reușit în România ..

 

Au! Mult succes!  :kiss3

:hug1

 

N-are fata draci, a zis ca ea in viata ei nu s-a enervat si doar simuleaza, cum face si in pat, poate simula orice cica!  :laugh2

Sa-i moara la intrare daca inventez, area postarea pe topicul ei.  :laugh2

Totul e in mintea mea, auzi!  :laugh2  Peste 20 mii de aberatii, negru pe alb...  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Au! Mult succes! :kiss3

:hug1

 

N-are fata draci, a zis ca ea in viata ei nu s-a enervat si doar simuleaza, cum face si in pat, poate simula orice cica! :laugh2

Sa-i moara la intrare daca inventez, area postarea pe topicul ei. :laugh2

Totul e in mintea mea, auzi! :laugh2 Peste 20 mii de aberatii, negru pe alb... :laugh2

Sinceră să fiu,nu citesc ce scrie ea ..foarte rar se întâmplă ... Decât să îmi umplu mintea cu bazaconiile ei ,mai bine mă uit la știri.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sinceră să fiu,nu citesc ce scrie ea ..foarte rar se întâmplă ... Decât să îmi umplu mintea cu bazaconiile ei ,mai bine mă uit la știri.

:iagree

Abia acum am citit ca asteptam sa-mi raspunzi. E grav!  :laugh2

Ai ajuns deja acolo?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:iagree

Abia acum am citit ca asteptam sa-mi raspunzi. E grav! :laugh2

Ai ajuns deja acolo?

Da,am ajuns la 4 ... Maine se refac toate treburile ... Daca nu veneam bye bye picior ..
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da,am ajuns la 4 ... Maine se refac toate treburile ... Daca nu veneam bye bye picior ..

 

Tin pumnii, fa-te bine!  :hug1

Termin tigara si ma bag la somn, sper sa vad vesti bune maine.  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Au! Mult succes! :kiss3

:hug1

 

N-are fata draci, a zis ca ea in viata ei nu s-a enervat si doar simuleaza, cum face si in pat, poate simula orice cica! :laugh2

Sa-i moara la intrare daca inventez, area postarea pe topicul ei. :laugh2

Totul e in mintea mea, auzi! :laugh2 Peste 20 mii de aberatii, negru pe alb... :laugh2

Inventezi proasto, dovada sta in cuvintele tale cand repeti si acuzi faptul de a nu îmi citi cu atentie ceea ce scriu...Maine cand te imbeti iarăsi, o sa zici ca sunt extraterestru pentru ca asa ai vazut tu cu puterea mintii tale printre cuvintele mele scrise in zig-zac.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vărule,ești în urmă rău.....s-au bătut pe băutura si deja au și divorțat😂😂

Citez..."te-ai căsătorit o dată, stai acolo, nu o faci în fiecare zi". Era luată deja Amada...Eu imi pot acuza doar curiozitatea, insa au facut-o destui in privat. M-am simtit jenată pentru ca mie nu-mi pasă de om ci mai mult de situația in care mă desfasor. Omul...e responsabilitatea sa cum e si cum se manifestă! Iar ea a adormit, nu avea cum sa ma cunoasca prea mult...dar am scos de la ea prima recenzie oficială!!! Acum sa si-o găsească...in tot spam-ul făcut pe topicul meu! E prima recenzie reală in care mi s-a adus o critică!! 😅

Sa las omul sa doarmă si sa plec...😈

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă scriam direct, fără sa fac up...Acum stiu, pagină nouă pentru o agresoare din mediul virtual...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:))

Vis, buna.

Cand vii la Bucuresti?

Tot intr-o zi cu soare, dar au zis ca toata saptamana-s ploi...cu soare! Daca le amestec fac un curcubeu...☺

Dar apoi suna "intr-o zi cu curbeu"...😅

  • Like 6
  • Minus 36
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...Si să ma screm o recenzie, din bun simt! Ia sa vad ce am prin notes...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...