Sari la conținut

Vreau partener de viata... :)


Postări Recomandate

Tu chiar vrei sa te faci femeie de casa:)))...

Ododo. Știe să și gătească! Meniul zilei consta în covrigei tradiționali de la Paul și pateuri cu diverse sortimente de la Fornetti. Ca desert pâine cu margarină și multe lichide, să țină coca multă vreme în burdihan!

Ahh, ce te-aș mai mărita amandino OOo!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ododo. Știe să și gătească! Meniul zilei consta în covrigei tradiționali de la Paul și pateuri cu diverse sortimente de la Fornetti. Ca desert pâine cu margarină și multe lichide, să țină coca multă vreme în burdihan!

Ahh, ce te-aș mai mărita amandino OOo!!!

Pizda trista, chiar fac mancare buna.

Mai baga-ti o unghie in gat!  :laugh2

La pat sunt trasnet, am un fix sa nu am mizerie in casa si vreau independenta, nu ma intereseaza sconsorii, si nici gigoloi care stau la o femeie aburita, cu faci tu...

Mai baga o unghie!

Nu o sa fie relatii de pe forum decat esuate, nu mai incercati. Uite ca stiu si asta. Sigur.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E topic de varsat frustrarile... :laugh2

Care are ceva cu mine, vine sa spuna ce nasoala sunt.... :laugh2

 

Actualizeaza-l pe cel cu "obsedatii", acela era pentru controverse...
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pizda trista, chiar fac mancare buna.

Mai baga-ti o unghie in gat! :laugh2

La pat sunt trasnet, am un fix sa nu am mizerie in casa si vreau independenta, nu ma intereseaza sconsorii, si nici gigoloi care stau la o femeie aburita, cu faci tu...

Mai baga o unghie!

Nu o sa fie relatii de pe forum decat esuate, nu mai incercati. Uite ca stiu si asta. Sigur.

Faci mâncare bună? De care, din aia instant la plic? Ia zi pateul ăla de la Whiskas a fost bun? În loc să lași pisicile să mănânce le faci concurență, amandinooo!!!

Bag o unghie? De ciudă, da. Că n-am apucat să mor otrăvit cu rețetele tale de gătit luate din cărțile de Gramatică.

Ești prea bună amandinooo, prea ca la țară!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

* big-bang, inculto!

Mie imi sună mai glumet asa, iar tu faci corecturi fara continut...doar pentru a jigni!Aveai fantezia asta de mult pe acest forum, dar atunci nu erai lăsat să o realizezi...Imi esti dator!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Auuuu uuuu Bine că nu i-a zis BingGangBeng

Numa' la prostii ți-e gândul! Rușinică!

 

Mie imi sună mai glumet asa, iar tu faci corecturi fara continut...doar pentru a jigni!Aveai fantezia asta de mult pe acest forum, dar atunci nu erai lăsat să o realizezi...Imi esti dator!

Prajito, nu se spune așa cum nu se pare nouă...mai glumeț, cu așa cum se numește! Ești o incultă din "orașul Vâlcea", care o face pe deșteapta și citita, drogată și nesimțită.

În concluzie: ieși!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

* big-bang, inculto!

Ea ma si puncteaza ca nu i-am mai raspuns.  :slap2 

 

 

Actualizeaza-l pe cel cu "obsedatii", acela era pentru controverse...

 

Pricepe ca nu vreau sa vorbesc cu tine! Ma tot... luni la rand! Eu ori sunt cu cineva, ori nu mai sunt! Nu mai visa, ma insulti cand iti convine, apoi cauti vorbe ca te simti singura... Nu e problema mea! Ai simtit bine ca sunt sufletista, dar nu cu oricine, cauta prostii tai sa te distreze, eu sunt o proasta, handicapata, cu mama moarta, nu?!

Nu te iert, asa ceva nu se iarta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mă, dar tu îmi poți aduce o idee coerentă să am si ce gândi din ceea ce exprimi?!Mă plictisești si e simplu să înțelegi de ce conversez cu tine!Ai spus atâtea aiureli despre mine si nu esti in stare sa porți o discutie, aduci acuzații false si te trec toate apele...ai un comportament deviant fata de mine si induci altora aceeasi faptă!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Ododo. Știe să și gătească! Meniul zilei consta în covrigei tradiționali de la Paul și pateuri cu diverse sortimente de la Fornetti. Ca desert pâine cu margarină și multe lichide, să țină coca multă vreme în burdihan!

Ahh, ce te-aș mai mărita amandino OOo!!!

Asa ajung grisina balonata:)))
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Incredibil, este? :)

Am fost, mai rau, am fost o fraiera care gatea, spala, facea curat, isi lua in bot si platea chiria...

Lucrurile s-au schimbat, nu mai sunt fraiera aia.

Cand o sa vad ce-mi place, sa simt stabilitatea, o sa ma asez langa cineva care merita tot ce pot sa-i ofer, si nu e putin.

Momentan facem misto de cum o balena vrea o relatie. :laugh2

Realista...asa da
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mă, dar tu îmi poți aduce o idee coerentă să am si ce gândi din ceea ce exprimi?!Mă plictisești si e simplu să înțelegi de ce conversez cu tine!Ai spus atâtea aiureli despre mine si nu esti in stare sa porți o discutie, aduci acuzații false si te trec toate apele...ai un comportament deviant fata de mine si induci altora aceeasi faptă!

Nu te iert, e tot ce trebuie sa stii!

Nu eu mint, mitomano.

 

 

Realista...asa da

 

Realista, indur adevarul, care o fi el, nu suport minciuna. ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ceva de genul, ai inceput sa intelegi... :) ;)

Daca mai scriu la ce crezi, ma trezesc cu ambulanta la bloc.

Pupici si numai bine!

Femei sunt destule, fara sa te gandesti ca cea langa tine a supt pula pe bani... Urat, dar asta este adevarul.

Link spre comentariu

Jur, amandina e pesedista infiltrata! I-a suflat prin mustață strungarel de la Teleorman, că ar fi bine să se pună impozit și pe halat! Amandino o păi ce făcui bre? Te dădui pe stânga, eh? Ce-ți mai place prazuuuu', nebuna mică și infiltrata! Data viitoare votează tot cu PSD, da măcar zi să nu-ți mai dea sacoșa goală ca data trecută! 😎😎😎

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Jur, amandina e pesedista infiltrata! I-a suflat prin mustață strungarel de la Teleorman, că ar fi bine să se pună impozit și pe halat! Amandino o păi ce făcui bre? Te dădui pe stânga, eh? Ce-ți mai place prazuuuu', nebuna mică și infiltrata! Data viitoare votează tot cu PSD, da măcar zi să nu-ți mai dea sacoșa goală ca data trecută!

Asa e, am supt pula.

Diferenta este ca tu nu ai vrut femeie de casa, tu ai vrut curva, iar aici ai dat-o in bara...

Mai cauta, sunt destule.

Socant, a naibii, ca eu nu vreau sa fiu curva! Ai un car care vor! Dispari!

Peseu: Numai un retardat scria acum de politica.

Link spre comentariu

Asa e, am supt pula.

Diferenta este ca tu nu ai vrut femeie de casa, tu ai vrut curva, iar aici ai dat-o in bara...

Mai cauta, sunt destule.

Socant, a naibii, ca eu nu vreau sa fiu curva! Ai un car care vor! Dispari!

Peseu: Numai un retardat scria acum de politica.

Nu te mai Pesei că rămâi așa toanto!

Nu e vina mea că vorbești ca o babă sclerozata pesedista! Mai ești abonata la programul"cornul și laptele"? Știu că aștepți la colț copiii să iasă de la școală să le furi pachetul cu mâncare, căpiato! Revino-ți!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu te mai Pesei că rămâi așa toanto!

Nu e vina mea că vorbești ca o babă sclerozata pesedista! Mai ești abonata la programul"cornul și laptele"? Știu că aștepți la colț copiii să iasă de la școală să le furi pachetul cu mâncare, căpiato! Revino-ți!

Trimit toata rautatea inapoi inzecit! Fara numar! :)

Distractie placuta!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Asa e, am supt pula.

Diferenta este ca tu nu ai vrut femeie de casa, tu ai vrut curva, iar aici ai dat-o in bara...

Mai cauta, sunt destule.

Socant, a naibii, ca eu nu vreau sa fiu curva! Ai un car care vor! Dispari!

Peseu: Numai un retardat scria acum de politica.

Te ai aprins asa i?:)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...