Sari la conținut

A fost cineva la domnisoara


Postări Recomandate

Da, cunosc persoana, nu are nici o legătura cu gia din București , doar se aseamănă foarte mult , pozele nu sunt ale ei, sunt ale lui gia, acum câteva luni când era și gia pe aici domnișoara chiar avea și ea anunț dar bine inteles cu alte poze , era împreuna cu încă ceva colega, dar e așa cum zice Adrian 10 , sunt de la casa de copii și sunt chiar nașpa , dar cine nu crede poate încerca.

Link spre comentariu
Vizitator adrian 10
Reputație: 0

Da, cunosc persoana, nu are nici o legătura cu gia din București , doar se aseamănă foarte mult , pozele nu sunt ale ei, sunt ale lui gia, acum câteva luni când era și gia pe aici domnișoara chiar avea și ea anunț dar bine inteles cu alte poze , era împreuna cu încă ceva colega, dar e așa cum zice Adrian 10 , sunt de la casa de copii și sunt chiar nașpa , dar cine nu crede poate încerca.

Daca ai fost la ea lasa recenzie te rog 

Link spre comentariu

  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

am fost la ea..pe italiana, pozele sunt false..seamana un pic cu cea din poze...curatenie in apartament 0...am cerut sa merg la baie sa ma usurez,nu a fost prea incantata ca a zis ca nu a reusit sa faca curat dupa pisici,o mizerie de nedescris pe jos excremente pisisci colacul de la wc deplorabil nu are rost sa m-ai descriu..m-io perit chefu..am facut pipi si m-am carat..deci in concluzie e de evitat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...