Sari la conținut

Anna - Rebeka 0762802713


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

bună dimineața futaci. mai are rost să fac recenzie? hai să vedem.. plictisit, am zis să sun și eu la dom'șoara.. sun, întreb cam ce zonă.. și intreb dacă face oral nep. Mi.a răspun, dacă igiena permite. Aoleu, mai umblă câini așa dezlegați cu păduchi??:) ajung la fața locului, sun iar să imi ofere mai exact nr apartament..se scuză că era in duș. Urc.. dau cu ochii de o minionă mai grăsuță spre grasă. Ochii frumoși, probabil lentile, părul părea cu extensii. intru fac si eu un duș, intreb de preț.. 100 fin, 200 ora.. zic ok..dar cam scump la fin. am rămas data aceasta o fin, să ne cunoaștem. Oralul e super dar nu ca în povești. Sexul ok spre bine doar că îi e cam rușine să urce deasupra. Aviz amatorilor..cui nui plac pufoasele să se abțină.. piele catifelată, miroase frumos. Ană sper să scapi de răceală și ne vedem și altă dată. Pup

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Mersi si te mai astept cu drag ! Nu am fost intr-o stare atat de buna dupa cate ai observat , am fost foarte racita ! Nu am lentile si nici extensii , natural tot ! :)))) te pup

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

momentul merita si niste poze sa vedem si noi ce a vazut jockoboy, cred ca o fata curvy care lucreaza bine ne a lipsit in constanta rau de tot!

dai click pe două pagini în spate și vezi o poză cu domn'șoara.. momentan am înțeles că e plecată în brașov. incerc să sun și arre tel închis. Ana, abia aștept să revin ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca sa o intelegi pe amalia si sa vezi cum incearca sa asasineze limba romana pe toate paginile pe unde scrie, si crede-ma ca sunt destule, i-ti trebuie timp si mai ales rabdare. Este ca un film de groaza care te plictiseste. Incearca sa fie autentica dar ce sa vezi, nu prea intelegi. Bravo amalia, stai jos si nota 2 pentru limba si literatura romana.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai dreptate cosmin,peste tot posteaza,eu nu mai citesc de mult ce scrie,am vazut cat o duce capul sau mai bine zis cat il duce capul

Tu Şocatule...iejti muult pria neinportant casa contiezi. Daca tati ierau ca tini forumu asta avia 3 pajini mari si late si Adina murea di foame...nu statia an lux la Tomis Plus !

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca sa o intelegi pe amalia si sa vezi cum incearca sa asasineze limba romana pe toate paginile pe unde scrie, si crede-ma ca sunt destule, i-ti trebuie timp si mai ales rabdare. Este ca un film de groaza care te plictiseste. Incearca sa fie autentica dar ce sa vezi, nu prea intelegi. Bravo amalia, stai jos si nota 2 pentru limba si literatura romana.

 
Tu Cozmine...cari ti dai mari lingvist di linba si literatura romana...sa sti dila mini ca "i-ti" nu iegzista ân gramatica linbi romane !!!
 
"Ortografierea structurilor din titlul articolului – i-ţi/îţi şi vre-o/vreo – nu ar trebui să ridice probleme pentru niciun vorbitor de limba română, având în vedere că sunt legate de noţiuni lingvistice elementare, pe care le învaţă orice elev, încă din clasele primare.
 
Cu toate acestea, în diverse situaţii de comunicare scrisă, inclusiv pe internet, mulţi ignoră regulile şi utilizează cratima exact atunci când nu ar fi cazul.
 
Mai clar, întotdeauna, îţi şi vreo se scriu într-un cuvânt. Îţi este forma neaccentuată de dativ a pronumelui personal de persoana a doua (tu) – ţie, îţi, ţi, iar vreo poate avea valoare de adverb (de exemplu, vreo doi/două = câţiva/câteva) sau de pronume nehotărât, dacă apare în formă articulată – vreunul/vreuna (cu sensul unul, cineva, oarecine)."
 
Daca oi citit cu o leaca di atentiie lectia di gramatica di moi sus...zice asa...
 
 "noţiuni lingvistice elementare, pe care le învaţă orice elev, încă din clasele primare." !!!
 
Acuma io ci sa ântieleg...ca tu nisi macar clase primare nai ???
 
:)
 
Bravo Cozmine...stai jos si nota 1 pientru linba si literatura romana !!! 
 
:laugh2
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cind ti iei di mini...ti iei di fabrici si uzini !!!  :refoz

 

Mah...daca va loati di mini pi teme di gramatica linbi romane...sau di stil literar...meditativă mah temeinic citiva ani buni si porma comientati...ca voi nu ştiti gramatica nici cit am uitat io !!!

 

Ie a nu ştu cîta oara cind va dau lecti publice di linba romana...voi tat corijenti oți rămas ???!!!

 

:slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si care este motivul tampit, pentru care tu nu poti sau nu vrei sa scrii normal? Crezi ca esti mai ,,jme" daca te prostesti in halul asta? Plus ca, scrii pe toate postarile. Ori esti cu probleme la mansarda, ori chiar lipseste complet tot acoperisul. Daca ar fii al doile caz, ma retrag si cer scuze anticipat. Un sfat, lasa prostiile si apucate de ceva serios

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si care este motivul tampit, pentru care tu nu poti sau nu vrei sa scrii normal? 

 

Sa şti ka nu ie vina mia ca iejti tu prost !!! Uni se prind...iara alti poa sa ceteasca pi li se usuca coaili si sa nu priseapa apsolut nimica !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...