Sari la conținut

Anna - Rebeka 0762802713


Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
1 hour ago, annah123 said:

Buna ! Am si plecat ! Am specificat ca stau cateva zile !

Unde ai plecat, piersicuțo? Poate vin acolo să te vizitez cu propuneri indecente...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
3 minutes ago, cabrones2 said:

🤣😂🤣🤣😂😆😁

tu nu treci de usa baii. astea sunt recenziile tale. si nu e nici offtopic

Așa e. Mă ține mică-ta acolo :)) 
E legată de calorifer și-i car picioare-n dinți de azi-dimineață... nu vrea să tacă și mai și sângerează pe toată gresia și faianța...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 21 minute, banana_lunga a spus:

Așa e. Mă ține mică-ta acolo :)) 
E legată de calorifer și-i car picioare-n dinți de azi-dimineață... nu vrea să tacă și mai și sângerează pe toată gresia și faianța...

eu stau cu mata si i-o dau la muian si gaoz iar intre numere imi povesteste de viata ta acra, ca nu stie cine e tactu ca a fost postita de vreo 7-8, dar i-a placut si continua sa dea pizda si la 68 de ani. iar tactu e nea gica, se curistul care e mai mult curist . copilaria ta a fost un dezastru, erai pisat in freza de la gradinita si iti era frica sa iesi din casa ca erai un jerpelit, iar ea ca mama si-a luat pizda in dinti si te-a facut adjunct de gaozar de forum

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
27 minutes ago, cabrones2 said:

eu stau cu mata si i-o dau la muian si gaoz iar intre numere imi povesteste de viata ta acra, ca nu stie cine e tactu ca a fost postita de vreo 7-8, dar i-a placut si continua sa dea pizda si la 68 de ani. iar tactu e nea gica, se curistul care e mai mult curist . copilaria ta a fost un dezastru, erai pisat in freza de la gradinita si iti era frica sa iesi din casa ca erai un jerpelit, iar ea ca mama si-a luat pizda in dinti si te-a facut adjunct de gaozar de forum

Te bate maică-mea de te lasă-n sânge și abea ai să mai poți respira. Stai potolit în banca ta, tristuleanule și taci odată din gură! Oricum scoți numai aberații, tâmpenii și lucruri lipsite de vreun strop de inteligență, numai că sunt prea pline de o grandomanie falsă și foarte multe sentimente de frustrare ce vin din lăuntrul tău putrezit.

 

@annah123 să-mi fie cu iertare, te rog că dau curs discuției cu acest incompetent și redus mintal, dar nu m-am putut abține. Asta va fi ultima postare ca răspuns animalului. Te pup dulce și spor pe unde oi fi! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
3 hours ago, cabrones2 said:

abea ca esti prost, a bea sau abea ? este abia. stii bancul cu IBM? ai biem o bere! te draq de stramadau. ai castigat premiul prostiei pe 2021

Te oftici că ți-am stricat palmaresul, nu ?! :))))))))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 26 minute, stimate domn a spus:

Pfff....mai ai colega aia blonda ?

Nu am avut nicio colega blonda ! Probabil atunci cand ai fost la mine sa fi fost vreo prietena in vizita ! Dar colege nu am

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 6 minute, TribalChief a spus:

Pe la Constanta nu mai vii?😉😉

Din motive personale nu prea mai pot presta in Constanta ! Dar poti urmarii topicul pentru ca atunci cand am disponibilitate si sunt la cta , scriu aici ! Pupicei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...