Sari la conținut

Andrada..bruneta noua in oras


Postări Recomandate

Vizitator orpheus
Reputație: 0

Bună!

Miercuri o sa fiu la voi în oraș pentru câteva zile

Va pup, seara așa cum vreți voi să aveți

Te aștept bunăciune mică 🤗😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Buna!

Disponibila,mă găsiți în aceeași locație din zona Rogerius

Nr contact:0758951201 

Va pup și va aștept cu drag

 

 

Bine ai revenit Andrada  :kiss3  :heart:

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Am vizitat din nou superba fată și sunt încă sub influența ei .  Recenzie am mai lăsat , cum am lăsat și note, deci nu mai detaliez întâlnirea decât vă spun că totul a fost perfect .

 

Mulțumesc Andrada pentru momentele fierbinți. Ești o fată foarte specială  :hug1  :kissing2  :inlovee

  • Like 3
Link spre comentariu

Am vizitat din nou superba fată și sunt încă sub influența ei .  Recenzie am mai lăsat , cum am lăsat și note, deci nu mai detaliez întâlnirea decât vă spun că totul a fost perfect .

 

Mulțumesc Andrada pentru momentele fierbinți. Ești o fată foarte specială  :hug1  :kissing2  :inlovee

Mulțumesc mult și eu😚Îți mulțumesc și pentru cuvintele frumoase🤗Te pup😚

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

vizitat gagica exista minuni nota 10

Daca nu scrii o recenzie cat de cat iti fac o surpriza pe care n-o vei uita in graba :laugh2  (sa nu-ti imaginezi ca e poezie)

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Bună dimineața!😇

👉Ultima zi în oraș👈

Va aștept în noua locație de pe Magheru 🤗 Va pup 😙💕

iti multumesc fromos pentru (scurta) vizita la oradea, si pentru cele doua intalniri foarte frumoase (ca de fiecare data!) in scurta vizita... sper sa revii cat de repede la oradea!!!

 

te pup!!!

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Din păcate vizita chiar a fost prea scurtă și timpul insufient pentru a mă bucura de frumoasa fată, am beneficiat de ultima zi în care mai era de găsit în Oradea și dus am fost în brațele ei. A ieșit o întâlnire excepțională, chiar dacă toate întâmplate au fost total altfel decât cele plănuite în gândul meu. O fată de excepție la care mă gândesc tot timpul cu drag și mă bucur de ori de câte ori revine.
Mulțumesc Andrada pentru fiecare secundă petrecută cu tine, ești o fată dulce și frumoasă ❤️ :kissing2

Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Din păcate vizita chiar a fost prea scurtă și timpul insufient pentru a mă bucura de frumoasa fată, am beneficiat de ultima zi în care mai era de găsit în Oradea și dus am fost în brațele ei. A ieșit o întâlnire excepțională, chiar dacă toate întâmplate au fost total altfel decât cele plănuite în gândul meu. O fată de excepție la care mă gândesc tot timpul cu drag și mă bucur de ori de câte ori revine.

Mulțumesc Andrada pentru fiecare secundă petrecută cu tine, ești o fată dulce și frumoasă ❤️ :kissing2

 

Orpheus laso in plm de treaba. nu mai baga sentimente frate. ca nu merita. doră is iluzii fetele astea. meri le futi si gata . ce plm vrei sa sufeti?

io nu , astai sigur, veci !!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Dragostea este cel mai profund sentiment , când sufletul tău se împletește strâns cu al celuilalt.

Dragoste=amor și în ciuda faptului ca aceste două cuvinte sunt egale, mă duc la fete doar pentru amor. 

Actul în sine e tot o formă de iubire și da, le iubesc pe timpul întâlnirilor. Nu caut o golire rapidă,nu caut să le bruschez,să-mi descarc perversiunile din cap, nu. Vreau să le iubesc și să mă simt bine în compania lor.

Doar atât , nimic mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:ORIUNDE
  • Oras:ORIUNDE

Dragostea este cel mai profund sentiment , când sufletul tău se împletește strâns cu al celuilalt.

Dragoste=amor și în ciuda faptului ca aceste două cuvinte sunt egale, mă duc la fete doar pentru amor. 

Actul în sine e tot o formă de iubire și da, le iubesc pe timpul întâlnirilor. Nu caut o golire rapidă,nu caut să le bruschez,să-mi descarc perversiunile din cap, nu. Vreau să le iubesc și să mă simt bine în compania lor.

Doar atât , nimic mai mult.

Dragostea nu o cauta in compania fetelor care fac sex contra cost, ca nu e ok, da te inteleg ca te implici, dar e vb un unui confutador, sunt iluzii. Si atat, desi se spune ca ele pot deveni cele mai bune neveste. Chiar am auzit cazuri de casatorii client-prestator. Interesant. :no2

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Hai să zic mai pe înțeles, că mă faci să râd la insistență. Doamne că dacă scriu frumos despre o fată se interpretează că m-a țintit arcașul. Să fim serioși. 

 

Râdem glumim, futem plătim.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

recenzie 

sunat programat 

ajuns sunat si primit codul de acces 

platit 150 

plecat la dus 

intors inceput cu oral dupa 2 3 minute

normal lady on top finalizat  

facut dus si plecat note 10 

de revenit

BRAVO ! Asa te vrem. Nici nu stii de la ce ai scapat...  Am numarul tau de telefon :laugh2  Iti dai seama cam ce glume as fi putut sa iti fac. Eu chiar te cred ca ai fost si recenzia e reala.

Daca incepi sa scrii recenzii in loc te tampenii poate ne si imprietenim

Felicitari 100 :hihat

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...