Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

In locatia asta e blonda care are sanii mari?... Am mai fost la viki care e roscata si cu sanii mici... Dar as vrea la blonda :)) care ma poate ajuta...

Le incurci frate rau de tot! E "viceversa"! Si nu trebuie sa le fi vizitat vreodata. Trebuie doar sa citesti topicul cu atentie!

Link spre comentariu
  • Oras:Oraș
  • Oras:Oraș

Cam pe graba "fetele" astea le-am prins ultima data...După ce a trebuit să urc și 9 etaje blonda nu era acasă,și a trebuit să mă mulțumesc cu un oral a la Moni...De făcut îl face de 10, dar la foc automat,că urca alt client la una scurta. Dar la prețul asta (40) ce poți cere mai mult. O descărcare de urgenta când ești in zona Doraly.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Si uite asa a mai trecut un an.Inainte de cazare, mi-am zis sa o revizitez pe Moni. Ma parchez langa DORALY , o apelez pe Moni , i-mi spune sa astept vreo cateva minute ca ma suna ea.Asa a si fost, ma suna si ma indruma spre inaltimi.Ajung la usa, Moni deschide, sumar imbracata, numai in chilotei si nu mai are parut roscat ci este ceva spre blond.Nu parea sa ma fi recunoscut, am lasat 50 leuti si la dus. Baia ok cu de toate, m-am racorit si hai la actiune.  I-am zis ca am revenit pentru oral si de oral am avut parte.A fost supeeeer, foarte atenta la zonele adiacente flacaului, a inceput usor, dupa care a ridicat ritmul, pana la explozia finala , iar dupa a facut curatenie   la locul de munca. Blonda de abia venise si vorbea la telefon.E buna si blonda la prima vedere.Cu prima ocazie o sa solicit un trio.

Concluzii:

-apartamentul si baia sunt ok

-Moni facuse deja dus, e lipicioasa, iar oralul tare de tot( nota 10, zau asa)

-halatul foarte acceptabil (50 leuti)

-de revenit, dupa parerea mea

-timpul actiunii aprox 30 minute

-nu mai avea ceasul ala mare pe perete

-FK , facut cu patos

-Cu prima ocazie o solicit si pe Blonda sa ni se alature.

Eu o recomand pe Moni.

Spor la toate si sa auzim numai de bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

jura te ca ai facu fk cu baba :))))))) :))))))) :))))))))))))

 

si daca a facut,a facut pe banii lui.Tu acum zici "HA HA HA M-AI PUPAT IN PULA,NEPOATE,,,,".Apa si timpul spala tot.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Hai mah Lupulie...si tu vriei la Bunicuța...ân loc sa vriei la Scufița Roşii ???

 

:)))))))))))

Pai cand e pofta mare si nu e liber nicaieri...mai mergi si pe bunicute. Da cini ie scufita rosie ?
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...