Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

0241.611 364

Dc nu vrei doamna amelia sa imi lasi nr?

0241.611 364

Draga Florinele...

Io iti urez sarbatori cu ferisire...multa. Lasa tielefonu mieu cai moi bini sa raminim amici...pretini...tovarasi !!! Iti zic io cai muuuult moi bini asa !!!

Ti pup !

:)

 

Ia de aici..0241.6unu unu  trei sase4 si adresa  Mamaia 106. Scz Amilica:))) 364

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Inca activeaza

 

Da!!! :251x  :excl:  :excl:  :excl: De unde sti?ai sunat sau ai vizitat-o asa pe dânsa intre sarbatori?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

0241.611 364[/size]

0241.611 364[/size]

 

Ia de aici..0241.6unu unu  trei sase4 si adresa  Mamaia 106. Scz Amilica:)))[/size] 364[/size]

Salut băieți, stie cineva ceva? Mai e valabil? Daca da un nr de telefon va rog.

Mai corect Mamaia 104-106.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

0241.611 364

0241.611 364

 

Ia de aici..0241.6unu unu  trei sase4 si adresa  Mamaia 106. Scz Amilica:))) 364

doamne fereste mosule esti nebun cum sa le dai numaru de fix la saraca femeii ala-i numarul pe care o suna nepoteii de sarbatorile legale si de ziua ei, bravo acum o sa-i dai emotii la femeie ca de fiecare data cand e sunata tre sa bage mana in poseta sa scoata de acadele la nepotei...mai mai neastamparat mic ce esti :)))) haha 

 

 

 

 

ps: daca va raspundie babieta sa va imbracati mai gros asa ca cica le-a debransat de la caldura ca se ardeau prea grav si au zis ca numai e nevoie sa plateasca gigacaloria, si de cald ce le era au spart si un geam cica...mare nemernice babele astea hahahahhahaahahahaha 

  • Like 1
Link spre comentariu

Punctat astazi ... !!!

 

Sun la nr din titlu...

O voce foarte feminina ..

Bla bla bla... I-am zis ca am mai fost la ea acum ceva ani... Si ca as vrea sa trec din nou!

M-a intrebat cati ani am?

Raspuns 26! :))))

Caaam miiic, raspunse ea!!!!!!

Ehh, nu-i problema.....

Mie imi plac doamnele mai in varsta.... :)))

Ajung la doraly, parchez... locatia fff usor de identificat din explicatiile ei...

Urc la un etaj superios .... (lift functional)

Inima imi batea sa imi sara din piept... Intrucat imi plac femeile mature... Ca multor baieti.. Multi nu recunosc.. Mi-am zis : trebuie sa o fac si pe asta!!

Recordul pana astazi, era de 47 de ani... Dar fara bani... Era o tipa maritata ... care ducea lipsa....Am intrat sub pielea ei.. etc.

Decu cum spuneam

... imi batea rau inima... Sa nu cumva sa regret...

Deschide usa: surpriza!!!

Tipa mai mica de inaltime, care am inteles ca era Moni. Era si aia mai inalta ... Viky. Ma rog. Mereu le incurc.. nu pareau deloc babe !!!

Deci... Sa nu mai dezinformam lumea...

La varsta lor, chiar sta bine carnea pe ele... voi ce vreti la anii lor ??

Intru doar cu tipa mai mica de inaltime, care nici nu mi-a cerut banii macar !!!

Dar am considerat eu sa ii dau inainte... 50 e bine ???

E bine mi-a raspuns...!!

Am optat ptr oral .. ! Pot sa zic , ca a fost de vis .... implicare... si simteam ca o iau razna ! :)))) diferenta de la cer la pamant intre ea si prietena mea ... In conditiile in care iubita ma face in aprox 30 minute de supt.... Domnitsa in cauza.... M-a executat de 3 ori mai repede , fara drept de apel ! :))))

I-a sunat telefonul o singura data.. Si i-am zis ca poate sa raspunda... Ca mie personal chiar imi place cand o femeie ma suge in timp ce vorbeste la telefon .... Ceva de genu.... tipa aia de 47 de ani pe care am agatat-o..... de era maritata.. Era fd excitant cand ma sugea, in timp ce vorbea la telefon cu sotul ei ! =)))

Venisem de acasa spalat, parfumat , tot... M-a intrebat la sfarzit daca vreau la baitsa....

Nu am zis.. Ca oricum merg direct acasa ai intru sa imi fac iar baie ...

Intre timp un alt nene isi astepta randul in parcarea Doraly... Am considerat sa nu mai stau mult ... Eu asa sunt... ma simt...

Asa ca am si plecat imediat. Cred ca 10 min finalizarea... plis inca 5 min, dezbracat - imbracat !! Deci cam 15 min.....

Acum sa dau si notele ....

 

Oral nota 10 , cu felicitari... Ptr ca vorbeam cu ea in timpul asta... ii povesteam ca iubita mea nu se pricepe asa bine... Mi-a dat cateva sfaturi... Ca mai inainte de toate... Trebuie sa o invat sa o ia toata.. Sa scape de problema aia cand ii vine sa vomite, atunci cand o ia toata... Buzele ... etc :)))

 

Fizic placut !!! Eu personal nu tin cont de varsta. Cat timp e peste 17...18 ani.. chiar pana la 50-60 de ani . Dar depinde de bunicutsa... Sa arate cat de cat ok.

Pentru cei gerontofili care au fantezii cu femei mature .... este exact ce trebuie !

Doar nu vreti corp de 90-60-90 ...

 

Igiena nota 10.

In sensul ca , chiar era curata femeia... spalata proaspat... mirosea a gel de dush....

Mi-a placut mult acest aspect !!

 

Locatia: ganditi-va la un apartament destul de coket !!!!!! In sensul ca patul e nou... gresie pe jos ... Draperii ok... Deci chiar nu e un apartament batranesc !!!

Stiu multe rude de 30 - 40 de ani... care au apartamentul ceva de genu.

Ff aerisit apartamentul... absolut nici un miros neplacut de neaerisit sau altceva... !

As putea sa spun ca apartamentul e de nota 9.

 

De revenit... Cu siguranta... Dar o sa incerc sa le iau pe aman2 .... tot la oral !!!

 

Sper ca m-am facut inteles cu aceasta recenzie.... E prima mea recenzie.

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Punctat astazi ... !!!

 

Sun la nr din titlu...

O voce foarte feminina ..

Bla bla bla... I-am zis ca am mai fost la ea acum ceva ani... Si ca as vrea sa trec din nou!

M-a intrebat cati ani am?

Raspuns 26! :))))

Caaam miiic, raspunse ea!!!!!!

Ehh, nu-i problema.....

Mie imi plac doamnele mai in varsta.... :)))

Ajung la doraly, parchez... locatia fff usor de identificat din explicatiile ei...

Urc la un etaj superios .... (lift functional)

Inima imi batea sa imi sara din piept... Intrucat imi plac femeile mature... Ca multor baieti.. Multi nu recunosc.. Mi-am zis : trebuie sa o fac si pe asta!!

Recordul pana astazi, era de 47 de ani... Dar fara bani... Era o tipa maritata ... care ducea lipsa....Am intrat sub pielea ei.. etc.

Decu cum spuneam

... imi batea rau inima... Sa nu cumva sa regret...

Deschide usa: surpriza!!!

Tipa mai mica de inaltime, care am inteles ca era Moni. Era si aia mai inalta ... Viky. Ma rog. Mereu le incurc.. nu pareau deloc babe !!!

Deci... Sa nu mai dezinformam lumea...

La varsta lor, chiar sta bine carnea pe ele... voi ce vreti la anii lor ??

Intru doar cu tipa mai mica de inaltime, care nici nu mi-a cerut banii macar !!!

Dar am considerat eu sa ii dau inainte... 50 e bine ???

E bine mi-a raspuns...!!

Am optat ptr oral .. ! Pot sa zic , ca a fost de vis .... implicare... si simteam ca o iau razna ! :)))) diferenta de la cer la pamant intre ea si prietena mea ... In conditiile in care iubita ma face in aprox 30 minute de supt.... Domnitsa in cauza.... M-a executat de 3 ori mai repede , fara drept de apel ! :))))

I-a sunat telefonul o singura data.. Si i-am zis ca poate sa raspunda... Ca mie personal chiar imi place cand o femeie ma suge in timp ce vorbeste la telefon .... Ceva de genu.... tipa aia de 47 de ani pe care am agatat-o..... de era maritata.. Era fd excitant cand ma sugea, in timp ce vorbea la telefon cu sotul ei ! =)))

Venisem de acasa spalat, parfumat , tot... M-a intrebat la sfarzit daca vreau la baitsa....

Nu am zis.. Ca oricum merg direct acasa ai intru sa imi fac iar baie ...

Intre timp un alt nene isi astepta randul in parcarea Doraly... Am considerat sa nu mai stau mult ... Eu asa sunt... ma simt...

Asa ca am si plecat imediat. Cred ca 10 min finalizarea... plis inca 5 min, dezbracat - imbracat !! Deci cam 15 min.....

Acum sa dau si notele ....

 

Oral nota 10 , cu felicitari... Ptr ca vorbeam cu ea in timpul asta... ii povesteam ca iubita mea nu se pricepe asa bine... Mi-a dat cateva sfaturi... Ca mai inainte de toate... Trebuie sa o invat sa o ia toata.. Sa scape de problema aia cand ii vine sa vomite, atunci cand o ia toata... Buzele ... etc :)))

 

Fizic placut !!! Eu personal nu tin cont de varsta. Cat timp e peste 17...18 ani.. chiar pana la 50-60 de ani . Dar depinde de bunicutsa... Sa arate cat de cat ok.

Pentru cei gerontofili care au fantezii cu femei mature .... este exact ce trebuie !

Doar nu vreti corp de 90-60-90 ...

 

Igiena nota 10.

In sensul ca , chiar era curata femeia... spalata proaspat... mirosea a gel de dush....

Mi-a placut mult acest aspect !!

 

Locatia: ganditi-va la un apartament destul de coket !!!!!! In sensul ca patul e nou... gresie pe jos ... Draperii ok... Deci chiar nu e un apartament batranesc !!!

Stiu multe rude de 30 - 40 de ani... care au apartamentul ceva de genu.

Ff aerisit apartamentul... absolut nici un miros neplacut de neaerisit sau altceva... !

As putea sa spun ca apartamentul e de nota 9.

 

De revenit... Cu siguranta... Dar o sa incerc sa le iau pe aman2 .... tot la oral !!!

 

Sper ca m-am facut inteles cu aceasta recenzie.... E prima mea recenzie.

 

bv futaciosule!ai avut o expereinta ok cu octagenara.Multumesc in numele uramaritorilor acestui topic!.Spor la recenzii poate ciugulesti ceva de pe"circuit inchis"

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut! Am fost la ,,domnisoare''. Realist vorbind se situeaza in segmentul 60-65 de ani ,dar cel putin nu ii arata.

 

Nr telefon - cel din topic

Locatie - undeva in zona Doraly , etaj superior

Oral - 10 cu felicitari  (ptr ambele)

Normal , Anal - nu a fost cazul

Halatul - 50 lei/tragerea solo sau 70 cu amandoua

 

La oral destule artificii , bagatoare de seama la zonele adiacente , uneori chiar dosnice :)

Ptr amatorii de over age sunt binevenite. Daca doriti o descarcare sunt chiar perfecte

Spor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Bai pe bune ca Viki ar trebuii sa fie la top. Cea mai tare femeie cred ca a futur de 4 ori toti barbatii din Cta.

De cand o stiu eu era baba si tot pe baricade este, nu iese la pensie sub nici o forma.

 

Trebuie sa i se faca statuie. :D

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...