Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare colegi.

Am incercat si eu sa sun pe numarul din titlu cat si pe celelalte lasate de cineva printr-o postare.

Am incercat in zile diferite dar fara rezultat.

Daca cineva are un numar nou si poate sa il posteze, ar fi de ajutor.

Spor!

Link spre comentariu

Nu pot decat sa confirm ca Moni a intrat pe circuit inchis ,si-a schimbat nr de telefon si la dat numai anumitor persoane. Cel putin asa mi-a spus ultima data

cand am fost la ea in zona Lidl Icil. Bafta!

Și tu îl ai din cate înțeleg..
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Va rog sa lasati un numar actual al lui Moni, clientii fideli care nu mai au numarul nu pot ajunge la ea.

Hai pe bune?!

Dar te-ai gandit ca poate Moni nu mai doreste clienti fideli ca s-a lasat de meserie.

Link spre comentariu
Vizitator pula_de_manz
Reputație: 0

cate limbi in cur imi baga asta  :)) cand eram mai tanar si nu aveam floci la cur acum daca isi baga limba asta in curu meu ii se sparg dintii :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai pe bune?!

Dar te-ai gandit ca poate Moni nu mai doreste clienti fideli ca s-a lasat de meserie.

Ai cam dat de gard cu replica asta prietene. Stim cu totii ca nu sa lasat de meserie. In decembrie cand am fost la ea, chiar imi spunea ca incearca sa ia legatura cu o alta fata sa fie iar 2. Asa ca lasa vrajeala asta de 2 bani.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Ai cam dat de gard cu replica asta prietene. Stim cu totii ca nu sa lasat de meserie. In decembrie cand am fost la ea, chiar imi spunea ca incearca sa ia legatura cu o alta fata sa fie iar 2. Asa ca lasa vrajeala asta de 2 bani.

Daca nr. De telefon din titlu e închis înseamnă că nu lucreaza
Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Deci pe topicul asta sunt cele mai amuzante recenzii, am ras cu lacrimi. Am fost si eu la ea pe vechi langa stadionu Portu, mai lucra cu inca una si le-am luat la pachet, pe una am pus-o sa ma suga si cealalta sa imi dea limbi in cur. O experienta ok. Nu mai stiu cum dreq o chema pe cealalta, Moni parca.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...