Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doamni Creştine Isuse Cristoase fereştini pi noi........NUUUUUU !!!

 

Atita ni moi trebuia paci...pozi cu babele !!! Las ca il chem pu Bugu sati puie o poza cu Babele din Bucegi. Diferenta e minima...poati doar ca alea din Bucegi ie o leaca moi tinere dicit astea din Constanta !!!

 

:))))))))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doamni Creştine Isuse Cristoase fereştini pi noi........NUUUUUU !!!

 

Atita ni moi trebuia paci...pozi cu babele !!! Las ca il chem pu Bugu sati puie o poza cu Babele din Bucegi. Diferenta e minima...poati doar ca alea din Bucegi ie o leaca moi tinere dicit astea din Constanta !!!

 

:))))))))

:slap2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

hm hm mai stelicā a lu Dima....am scris stelica dima pe gagle  la poze si nu mi-a placut ce am vazut,numai de etate cu pupezele astea doua

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nati trait pin cie nati fost la Viky !!! Taaaari di tat milfeta !!!  :snap

 

ar trebuiii sa puncteze la rozica jenny

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna amalia lasa si tu nr de tel

 

Buna Florinele... :bye

 

Viezi ca numa chima Amalia...io is Amelia ! Poati pientru tini nu contiaza asta...da io sigur sigur nu vriau sa se creieze confuzi aci dispri cini sint io !!!

 

Spre deosebiri di Viky si Mona...io am iesit din activitate. Mam retras ân gloriie ! Am stiut cind sa ma pensionez fara a cade ân penibil !!! Cu tati ca bebele astea doua au sugcies  !!!

 

Ie drept ca uniori moi fac si iegscepti...da pientru asta tu ar trebui sa sti sa fasi cafeluta buna...si sa ai țîțe...doua macar ! Daca îs mari asta ie cu plus...ievident !!! Si fara lindic moi mari ca al mieu...ca ma oftic !!!

 

:)))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

E de fix, ca e pensia mica si de cand s.a reteas nu mai are venituri care sa.i permita un tel mobil.

0241 611 63* , nu.mi permit sa dau nr fara acceptul ei, dar daca le incerci pe toate iti spun eu ca merita!

Doar sa nu.ti raspunda iuby la telefon ca e gelos si e de belea! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator florinpopa
Reputație: 0

Draga Amelia scz pentu neglijenta scrisului dar chiar daca ai iesit di breasla eu mi-as dori sa te cunosc,mie nu imi place Vychi si Mona eu te-as dori pe tine daca poti sa imi lasi numarul as fi interesat

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draga Florinele,

 

Io ti scuz pientru neglijenta, cas iertatoari di fiel. Am intieles  ca tu iti doriesti sama cunosti pi mini si ca iejti interesat, dara poti sami spui si mii ci tio iegscitat la mini ? Ci anumi am facut io di so aprins dorinta asta ân tini sa vi tocma din Arges pin la malu mari dupe mini ? Sint atitea fete pi Nimfo, chiar si mature cum iti plasi la tini...dice io ? Dice tocma io ???

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draga Florinele,

 

Io ti scuz pientru neglijenta, cas iertatoari di fiel. Am intieles  ca tu iti doriesti sama cunosti pi mini si ca iejti interesat, dara poti sami spui si mii ci tio iegscitat la mini ? Ci anumi am facut io di so aprins dorinta asta ân tini sa vi tocma din Arges pin la malu mari dupe mini ? Sint atitea fete pi Nimfo, chiar si mature cum iti plasi la tini...dice io ? Dice tocma io ???

 

:)

:slap2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator florinpopa
Reputație: 0

Pentru ca imi doresc sa te cunosc pur si simplu imi plac foarte mult maturele ca deexemplu as vrea sa te cunosc si p tn chiar daca drumul este lung chiar te vrrau

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bini bini...am priseput din prima...iti plac maturele...si tu crezi ca io is matura...numa ca dila tini pin la mini dai di vro 100 di mature pi drum. Dice ai bate calea doar pintru mini ? Nu prea mere treba ca vrei...cati doresti...trebe sa ma convinji...sami spui civa cari sa ma incite...sa ma vrajiesti !!! Dice io ??? Dice ma vriei pi mini ??? Cieti imajinezi cai asa di special la mini ???

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator florinpopa
Reputație: 0

Probabil tu ai cv ascuns in tn care doar tu poti oferi unui barbat ddaca ai in acel moment cheful necesar da

Dar imi poti lasa nr pe privat si putem vb mai multe pip

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Buna Florinele... :bye

 

Viezi ca numa chima Amalia...io is Amelia ! Poati pientru tini nu contiaza asta...da io sigur sigur nu vriau sa se creieze confuzi aci dispri cini sint io !!!

 

Spre deosebiri di Viky si Mona...io am iesit din activitate. Mam retras ân gloriie ! Am stiut cind sa ma pensionez fara a cade ân penibil !!! Cu tati ca bebele astea doua au sugcies  !!!

 

Ie drept ca uniori moi fac si iegscepti...da pientru asta tu ar trebui sa sti sa fasi cafeluta buna...si sa ai țîțe...doua macar ! Daca îs mari asta ie cu plus...ievident !!! Si fara lindic moi mari ca al mieu...ca ma oftic !!!

 

:)))))))))))

Daca e lipsa dantura sau stirbe aproape di tat si mai bini. Nu te zgarie la cuc! Inghite cucul precum Ferrariul combustibilul :laugh2 :laugh2 Asa civa ie rar, iti pune o tata pe gura te sufoci :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...