Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Sa ma iertati stimati colegi, nu ma pricep bine la forumuri, mi-am permis sa scriu si eu o recenzie despre o doamna-se regaseste intr-un topic mai vechi Viky-matura. Inca o data ,rog administratorii sa mute unde e locul acestei recenzii, cu scuzele de rigoare. Bun-sa incep:

 

Imi plac maturele, asa ca sapand pe acest forum gasesc pe dna-Viky-48 de ani. Citesc ce s-a scris de ea si imi soptesc in barba: hai sa incerc.

Sun, raspunde-o voce de mamaita, imi zice ce face-de toate, CIM,COF,ON,NP, nu intreb de anal ca nu sunt fan.

Ma ghideaza, ajung la fata locului, intru, o doamna la 60 de ani-nu matura ci granny. In locatie inca doua dropii de aceeasi varsta. Negociez-50 lei tacamul. Imi vine o idee si o intreb: Uro faci? raspunsul DA. WOW in sinea mea. Sa incepem!!!! Actiunea dupa cum urmeaza: Intru in baie cu doamna, se aseaza in genunchi, deschide gurita si eu incep sa fac pipilica in gura ei!!!! Va dati seama ca batranul carnat s-a facut salam. Mi-o scutur si dupa asta mergem in patut.

Ma pune dna. capra si incepe sa ma linga in anus, dar cu simt de raspundere frate, nu asa, de forma.

Imi ia pula in gura si deep, deep, deep!! ejaculare si inghitit tot!!! Wow again!!!!

Pe scurt o experienta smechera rau!!! Note:

apartament 7-vehchi anii 80, baia la fel, prosoape curate

-oral 10+

-uro-1+

-futai nu m-a intersesat

-aspect corp/fata-granny

-pret 50 lei cu totul

-atitudine -11+

-curatenie 9

De revenit. Recomand

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sa ma iertati stimati colegi, nu ma pricep bine la forumuri, mi-am permis sa scriu si eu o recenzie despre o doamna-se regaseste intr-un topic mai vechi Viky-matura. Inca o data ,rog administratorii sa mute unde e locul acestei recenzii, cu scuzele de rigoare. Bun-sa incep:

 

Imi plac maturele, asa ca sapand pe acest forum gasesc pe dna-Viky-48 de ani. Citesc ce s-a scris de ea si imi soptesc in barba: hai sa incerc.

Sun, raspunde-o voce de mamaita, imi zice ce face-de toate, CIM,COF,ON,NP, nu intreb de anal ca nu sunt fan.

Ma ghideaza, ajung la fata locului, intru, o doamna la 60 de ani-nu matura ci granny. In locatie inca doua dropii de aceeasi varsta. Negociez-50 lei tacamul. Imi vine o idee si o intreb: Uro faci? raspunsul DA. WOW in sinea mea. Sa incepem!!!! Actiunea dupa cum urmeaza: Intru in baie cu doamna, se aseaza in genunchi, deschide gurita si eu incep sa fac pipilica in gura ei!!!! Va dati seama ca batranul carnat s-a facut salam. Mi-o scutur si dupa asta mergem in patut.

Ma pune dna. capra si incepe sa ma linga in anus, dar cu simt de raspundere frate, nu asa, de forma.

Imi ia pula in gura si deep, deep, deep!! ejaculare si inghitit tot!!! Wow again!!!!

Pe scurt o experienta smechera rau!!! Note:

apartament 7-vehchi anii 80, baia la fel, prosoape curate

-oral 10+

-uro-1+

-futai nu m-a intersesat

-aspect corp/fata-granny

-pret 50 lei cu totul

-atitudine -11+

-curatenie 9

De revenit. Recomand

 

Tanti lucreaza de mult timp singura , zona Lidl Lapusneanu , s-a modificat si confortul in ceva mai modern. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Și eu am sunat zilele astea la ea și la fel mi-a zis ca "numai practică".

I-am zis ca am mai fost la ea în trecut și etc dar nici vorba, era fixată...

Ideea e în felul următor:

Cum fac să dau puțin în băbuță?

Cu vorba bună, vad ca nu merge.

Daca stii cum arata, o astepti la scara blocului si te oferi sa ii cari sacosile pana sus 😜

Link spre comentariu

Daca stii cum arata, o astepti la scara blocului si te oferi sa ii cari sacosile pana sus 😜

Prima dată mă gândisem să-i aflu geamul și să i-au o scară ceva și să dau buzna dar mai bine lasă 😂😂

Acum lăsând gluma, femeia clar mai e pe treabă din moment ce a răspuns la telefon însă prestează probabil doar clienților ei ca și cum.

Cum să facem noi ăștia care vrem s-o tăvălim puțin pe babă, să ajungem la ea?🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Prima dată mă gândisem să-i aflu geamul și să i-au o scară ceva și să dau buzna dar mai bine lasă 😂😂

Acum lăsând gluma, femeia clar mai e pe treabă din moment ce a răspuns la telefon însă prestează probabil doar clienților ei ca și cum.

Cum să facem noi ăștia care vrem s-o tăvălim puțin pe babă, să ajungem la ea?🤔

Pe mine ma intereseaza doar sa ii dau o mwie dar ... nu stiu cum dreaq sa facem. Gasim noi o solutie ..

Link spre comentariu

Nu prea exista sanse , la noua locatie sta la parter ....Ma flacai dar voi nu ati mai trecut din timpuri ,,antycus,, pe la mirandolina!!!

Ideea e ca am fost pe la ea acum mult timp, sa zic vreo 2 ani cam asa.

Sau un an și ceva, ma rog.

Am fost doar o data, ce-i drept.

Dar sincer, as mai vrea o data să trag în ea.

Dar văd că ea nu ma vrea 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Ideea e ca am fost pe la ea acum mult timp, sa zic vreo 2 ani cam asa.

Sau un an și ceva, ma rog.

Am fost doar o data, ce-i drept.

Dar sincer, as mai vrea o data să trag în ea.

Dar văd că ea nu ma vrea

 

voua va place sa profanati antichitati sau stati foarte rau cu finantele si asta ar fi cam singura solutie ?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...