Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

Mony si viky nu mai presteaza impreuna .. mony a ramas cu flory la gara unde de ceva vreme este si o tipa undeva la 35-40 maxim roscata pufoasa dar totusi destul de draguta dar din cate am vazut eu acum ceva timp cand am mers la ea tipa nu are nici o treaba nu mia placut deloc actiunea ori era prospatura la vremea aia .. la viky nu am mai vazut pe nimeni in apartament si mereu a spus k lucreaza singura .. intradevar cel mai tare show iesea cu mony si viky pacat k nu mai sunt impreuna si nici alte mature nu mai sunt in ct ..

Link spre comentariu

Azi am sunat la numarul din titlu si nu mi-a mai raspuns Moni. Cea care mi-a raspuns se dadea drept Moni si zicea ca nu isi mai aminteste de mine si ca ma suna ea mai tarziu. Dupa vreo 5 minute m-a sunat Moni de pe 0720574182 si mi-a spus ca nu mai locuieste la Rapid ci s-a mutat langa showroom-ul Emag undeva pe Str. Bucuresti. Eu nu pot sa merg in zona pentru ca sunt niste persoane pe care le cunosc pe acolo.

    Poate ne lamureste cineva cine a mai ramas la Rapid sau cine raspunde la numarul din titlu pentruca zona era foarte convenabila pentru mine.

Link spre comentariu

nereusind sa  ajung unde mi am propus ... afara vreme nasoala o sun pe buna mea prietena viky .. spunandumi k nu e la apartament azi k are o problema si k nu stie dak ajunge azi.. i am  propus sa mergem la mine(nefind pentru prima data) a zis k nu .. dupa 5 mine ma suna dupa alt nr spunandumi k isi face timp dar maxim 1 ora .. spunandumi din nou k face asta doar k ne stim de mult timp k nu face asta cu oricine .. spunandumi sa o iau din palas de langa peco ala mik partener rompetrol .. ajung acolo sun pe nr ei statea pitita dupa o masina urca repede la mine si ha sa mergem .. iesim repede pe varianta tanti ma freca pe spartan ma saruta pe gat ma facut fleask .. acceleratia blana am ajuns repede la vila promesse ..  repede la dus cu sarutari mangaieri imbratisari .. ajunsi pe pat am inceput cu sarutari muscaturi alintaturi de park era cu nevastamea .. incepe cu un oral executat bine transformat intrun 69 dupa care am trecut la normal unde am lasato pe ea deaspura k stie sa te faca bine asa trecut la caprita eu peste ea peste si tot asa intrun final terminat in prez .. mers la dus igenizat dupa care bonus am avut un oral demential adanc umed cu oole in  gurita putin batut cu spartanul peste fata muscaturi putin supt de sfarcuri :)) tin toata joaca asta ajunsi din nou intro pozitie ciudata gen 69 degete introduse peste tot  .. dupa toate astea am intrebato daca ma lasa sa o pun in genunchi sa ii trag un oral brutal unde sa comportant f bine pus pe marginea patului eu in picioare am inceput sa o fut in gura practic .. o trageam de cap pana inra tot ea incepuse sa vb urat sa ma scuipe pe spartan dupa care a inceput singura sa il bage pana la cotor .. tusituri lacrimi in ochii beton chiar mia placut .. finalizat intrun tarziu am intrat impreuna la dus fresh amandoi imbracati aranjat camera si plecat .... pt viky 200  dati de mine nu cerut de ea + 70 camera .. note nu cred k pot sa dau pt k ea nu stiu daca este asa cu toata lumea .. eu am mers la ea de zeci de ori de cel putin 5 ani merg la ea  (de cand activa la casa de cultura) calitate pret pt mine este ok in unele momente nici nu mai facea diferenta intre ea si nevastamea m am simtit bine k de fiecare data .. per total 8.5 f ok ..

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

 

 

Ce draq domnilor. Hai sa terminam odata cu aceleasi intrebari. Viki are tel. 0720574182 si sta pe linga Audi. Si cu asta bast. Cred ca lui vasile.c i-a fost lene sa caute prin forum.

Hai sa lamurim alte aspecte legate de topicul asta.

 

 

 

 

asa giordano, apreciez bunavointa, vad ca ai chef de treaba , deci vicki ,se pare ca presteaza outcall, ramine sa ne specifice andreyiu un nr de telefon si am lamurit-o si cu milfetul de 3 stele.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

nereusind sa  ajung unde mi am propus ... afara vreme nasoala o sun pe buna mea prietena viky .. spunandumi k nu e la apartament azi k are o problema si k nu stie dak ajunge azi.. i am  propus sa mergem la mine(nefind pentru prima data) a zis k nu .. dupa 5 mine ma suna dupa alt nr spunandumi k isi face timp dar maxim 1 ora .. spunandumi din nou k face asta doar k ne stim de mult timp k nu face asta cu oricine .. spunandumi sa o iau din palas de langa peco ala mik partener rompetrol .. ajung acolo sun pe nr ei statea pitita dupa o masina urca repede la mine si ha sa mergem .. iesim repede pe varianta tanti ma freca pe spartan ma saruta pe gat ma facut fleask .. acceleratia blana am ajuns repede la vila promesse ..  repede la dus cu sarutari mangaieri imbratisari .. ajunsi pe pat am inceput cu sarutari muscaturi alintaturi de park era cu nevastamea .. incepe cu un oral executat bine transformat intrun 69 dupa care am trecut la normal unde am lasato pe ea deaspura k stie sa te faca bine asa trecut la caprita eu peste ea peste si tot asa intrun final terminat in prez .. mers la dus igenizat dupa care bonus am avut un oral demential adanc umed cu oole in  gurita putin batut cu spartanul peste fata muscaturi putin supt de sfarcuri :)) tin toata joaca asta ajunsi din nou intro pozitie ciudata gen 69 degete introduse peste tot  .. dupa toate astea am intrebato daca ma lasa sa o pun in genunchi sa ii trag un oral brutal unde sa comportant f bine pus pe marginea patului eu in picioare am inceput sa o fut in gura practic .. o trageam de cap pana inra tot ea incepuse sa vb urat sa ma scuipe pe spartan dupa care a inceput singura sa il bage pana la cotor .. tusituri lacrimi in ochii beton chiar mia placut .. finalizat intrun tarziu am intrat impreuna la dus fresh amandoi imbracati aranjat camera si plecat .... pt viky 200  dati de mine nu cerut de ea + 70 camera .. note nu cred k pot sa dau pt k ea nu stiu daca este asa cu toata lumea .. eu am mers la ea de zeci de ori de cel putin 5 ani merg la ea  (de cand activa la casa de cultura) calitate pret pt mine este ok in unele momente nici nu mai facea diferenta intre ea si nevastamea m am simtit bine k de fiecare data .. per total 8.5 f ok ..

 se pare ca avem un nou talent  printre noi, andreyiu, buna recenzia, pot confirma ca recunosc comportamentul doamnei milf.

ai fost cavaler platind suma pe care ai specificat-o.pentru ca merita, chiar daca frumusetea ei lasa de dorit.

Link spre comentariu

 se pare ca avem un nou talent  printre noi, andreyiu, buna recenzia, pot confirma ca recunosc comportamentul doamnei milf.

ai fost cavaler platind suma pe care ai specificat-o.pentru ca merita, chiar daca frumusetea ei lasa de dorit.

placerea conteaza .. tiam ascultat sfatul obi si m am pus pe treaba .. vreau sa ajung la recomandarile tale ..

Link spre comentariu

Ce draq domnilor. Hai sa terminam odata cu aceleasi intrebari. Viki are tel. 0720574182 si sta pe linga Audi. Si cu asta bast. Cred ca lui vasile.c i-a fost lene sa caute prin forum.

Hai sa lamurim alte aspecte legate de topicul asta.

 

 

 

 

asa giordano, apreciez bunavointa, vad ca ai chef de treaba , deci vicki ,se pare ca presteaza outcall, ramine sa ne specifice andreyiu un nr de telefon si am lamurit-o si cu milfetul de 3 stele.

am lasat nr si in postarile trecute .. 0727 695 784 (viky) ..

Link spre comentariu
  • Oras:WildWest
  • Oras:WildWest

Salutare confutadores,

 

Cred ca e timpul sa facem putina ordine si lumina in acest topic.Titlul este Viky matura iar continutul este pentru Moni.Cunoscandu-le de aproximativ 5 ani pe amandoua , pe cand prestau impreuna undeva in spatele benzinariei de pe Lapusneanu ( Tomis III) si cand am beneficiat de niste show-uri in 3 memorabile.Desi madamele sunt destul de trecute, Viky (din Cumpana) , arata un pic mai tzapana,mai tatoasa, mai inalta si cu un stil mai distins.Moni, mai batrana, mai trecuta , avea avantajul ca iesea prima la inaintare, avea initiativa.

 

De vreo 2 ani  (cel putin) cele 2 nu mai lucreaza impreuna si din cate am vazut, si nici nu-si dau nr de telefon clientilor, nu stiu pentru ce motiv..La un moment dat Vicky a disparut din peisaj, vad ca acum a revenit.

 

Peste drum de Rapid, pana la inceputul lui ianuarie 2014, Moni activa in parteneriat cu mai multe doamne, cred ca pe principiul "cotei parte".Eu am dat de inca 2 in decursul timpului,  De cate ori m-am dus pentru un mic joc de artificii, am simtit ca Moni controla cuibul, iar celelalte o recunosteau de sefa. Acum nu stu daca sa o clasific ca si matroana sau doar ca si colega de prestatie, insa Intotdeauna am beneficiat de servicii corecte la preturi corecte, uneori usor negociabile si asta m-a fidelizat cu timpul.

 

Pentru ca in Constanta nu am prea avut parte de show-uri in 3 adevarate (fantezia mea) , am preferat sa raman client fidel si acum acestei dameze.Poate imi recomandati voi altceva pentru "next level"......Saptamana trecuta am vizitat-o din nou pe Moni,pe o straduta perpendiculara cu str. Bucuresti,  lucreaza acum cu o dama numita Sorina, cam in acelasi standard (parametrii fizici) cu Moni.

Prestatia "echipei" (per total nota 8,50) a fost din nou corecta, la un pret de 100 Ron amandoua, timp 30 minute door - to door..FK ,gemete un pic cam false, dar amandoua deschise spre client,  fara a ma grabi in vreun fel. Amm schimbat diferite pozitii cu amandoua. Recomand damele pentru un oral (neprotejat) ,  in care amandoua sa se ocupe simultan de pula. Finalizare in preze, misionar cu Simona.

S-au igienizat imediat dupa actiune, inainte nu le-am vazut, dar nu prezentau mirosuri suspecte.Ce m-a enervat la culme a fost faptul ca telefoanele (vreo 3 la numar) sunau in disperare de la un confutadores care insista sa vina la ele si le-a muit  la greu prin telefon :))) .In cele din urma l-au dat pe silent si ne-am vazut de actiune in liniste.Baia are bideu, curata si dotata cu prosoape (nu de unica folosinta) si geluri.

 

Acum ca s-au mai limpezit putin informatiile, propun ca denumirea postului sa se schimbe in Moni , si sa se faca unul nou pentru Viky. Dar asta necesita putina munca patriotica :)))

 

Asadar domnilor..........va doresc sa aveti presiune maxima!

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

topicul a fost initial deschis pentru vicki,apoi s-au amestecat fel de fel de personaje in peisaj.cred ca e aproape imposibil de schimbat ceva, au mai fost recenzate si alte milfeturi ce s-au perindat prin cuib, asa incit nu mai putem vorbi doar de 2 personaje.cel mai eficient ar fi sa se transforme titlul topicului in vicky si moni- cuibul rapid gara, apoi sa fie inchis si sa se reinceapa cu doua topicuri separate ,pentru fiecare in parte, avind in vedere ca nu mai colaboreaza la aceeasi adresa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...