Sari la conținut

Maria 0756463329 noua la tn in oras


Postări Recomandate

  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

Cu un drum cumpără și apă de gură, păhărele de unică folosință, papuci de casă, gel de duș pentru bărbați, 2-3 umerașe, apă plată, apă minerală, suc, cafea, dacă îmi mai amintesc ceva îți spun :) La 200 de ron /fin, acestea sunt ceva " must have" :)

Buna , dacă vei veni la mine vei vedea ca am tot ce trebuie ! Te pup 💋
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna , dacă vei veni la mine vei vedea ca am tot ce trebuie ! Te pup 💋

Fă-l numa' să-i tremure genunchii când va ieși de la tine... și nu-i mai trebuie nimic din lista enumerată de el, pur și simplu va uita de toate prostiile alea...

😉

Link spre comentariu

Tocmai ce m-am intors de la Maria. (E prima mea recenzie, deci sper sa beneficiez de o oarecare indulgenta). Sunat, voce placuta la telefon, cu enumerarea serviciilor destul de clara( 1fin - 200; 1h- 300 FK, ON, NP de toate fara A). Libera fiind, m-a primit repede. In 20 minute am fost la locatie (teodor mihail 38, acces usor, blocurile de langa iulius). In spatel usii o bruneta frumoasa, vorbareata cu atitudine feminina, forme rotunde, superbe acoperite de un halat negru de satin (precizez din start ca imi plac femeile cu forme, nu ma omor dupa tipe slim) . Conversatia decurge natural, mi-a oferit ceva de baut, cafea, apa, suc, etc., Am baut un pahar de apa , dupa care m-am indrept spre dus, prosoapele sunt mici intra-adevar, dar cu doua m-am descurcat ok. 

M-am intors intors in camera, unde am inceput actiunea prin sarutari, pe tot corpul si FK, urmat de cunni si missionar. Ne-am excitat amadoi destul de tare, geme placut nu a parut sa fie fake. Putina conversatie intre reprize, am vb despre noi si ce ne place, este din constanta si a zis ca mai ramane 1 saptamana in urbea clujeana. No.2, am inceput cu un masaj lent, efectuat de mine, dupa care FK, cunni si normal in vreo trei - patru pozitii. Dus efectuat si dupa actiune, fara graba, totul a decurs foarte natural.

 

Nota: 10 +. Tipa este 100% de recomandat, poate chiar o sa revin la ea in cursul saptamanii.

Am ales 1h- 300 ron (platiti inainte) !Spor!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

Tocmai ce m-am intors de la Maria. (E prima mea recenzie, deci sper sa beneficiez de o oarecare indulgenta). Sunat, voce placuta la telefon, cu enumerarea serviciilor destul de clara( 1fin - 200; 1h- 300 FK, ON, NP de toate fara A). Libera fiind, m-a primit repede. In 20 minute am fost la locatie (teodor mihail 38, acces usor, blocurile de langa iulius). In spatel usii o bruneta frumoasa, vorbareata cu atitudine feminina, forme rotunde, superbe acoperite de un halat negru de satin (precizez din start ca imi plac femeile cu forme, nu ma omor dupa tipe slim) . Conversatia decurge natural, mi-a oferit ceva de baut, cafea, apa, suc, etc., Am baut un pahar de apa , dupa care m-am indrept spre dus, prosoapele sunt mici intra-adevar, dar cu doua m-am descurcat ok.

M-am intors intors in camera, unde am inceput actiunea prin sarutari, pe tot corpul si FK, urmat de cunni si missionar. Ne-am excitat amadoi destul de tare, geme placut nu a parut sa fie fake. Putina conversatie intre reprize, am vb despre noi si ce ne place, este din constanta si a zis ca mai ramane 1 saptamana in urbea clujeana. No.2, am inceput cu un masaj lent, efectuat de mine, dupa care FK, cunni si normal in vreo trei - patru pozitii. Dus efectuat si dupa actiune, fara graba, totul a decurs foarte natural.

 

Nota: 10 +. Tipa este 100% de recomandat, poate chiar o sa revin la ea in cursul saptamanii.

Am ales 1h- 300 ron (platiti inainte) !Spor!

Mulțumesc pentru recenzie , te mai aștept cu drag ! Pupici 💋💋💋💋💋💋
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

@mafia1: fii atent ca ti-am corectat un pic fraza. Poate te ajuta sa treci clasa si sa incepi liceul  :offtopic

El trebuia sa terming liceul inainte sa iasa la pensie, dad nu trebuie sa va s inervati pe el (ignoranta doare cel mai tare ) ✌️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

El trebuia sa terming liceul inainte sa iasa la pensie, dad nu trebuie sa va s inervati pe el (ignoranta doare cel mai tare ) ✌️

Este o vorbă, " dacă tăceai, filosof rămâneai" :)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Este o vorbă, " dacă tăceai, filosof rămâneai" :)

da sa trăiți (pt g de la termine si pt d de la dar ) nu toti suntem buni oratori sau scriitori iar daca mi-am permis sa fac comentariul respectiv ți-am rănit inteligenta . Scuze pe viitor o sa comentam mai putin ca na noi daca suntem mai noi nu avem voie
Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Salut băieți . Uite , vin și eu cu primul review , până acum am mers pe principiul " Tac si fac " . Am spus să vă comunic prima mea experiență ... mai puțin plăcută . M-am programat azi la d-șoara , urma să mă duc la ea la ora 18:00 , ajuns acolo după ce m-am distrat la Iulius , m-am trezit cu neplăcuta surpriză de a sta cu pula în soare ðŸ˜.

Am sunat-o de 2 ori la un interval de 12 minute , după am zis să plec , și bine am făcut .

Cum am mai spus , e prima dată când mi se întâmplă asta , poate voi nu v-ați fi supărat la fel ca mine 😂 .

Adevărul e că , m-a supărat mai mult faptul că nu m-a anunțat înainte și nici nu a răspuns după .

E și vina mea , să fiu sincer , trebuia să fiu cuminte și stau în cameră ca să învăț pentru sesiune 😇. Asta e 😊

Bineînțeles , nu scot din calcul probabilitatea ca eu să fi înțeles greșit atunci când m-am programat , ce-i drept , în perioada asta sunt cam aerian

post-250322-0-66912200-1527870457_thumb.png

post-250322-0-96912200-1527870474_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

Salut băieți . Uite , vin și eu cu primul review , până acum am mers pe principiul " Tac si fac " . Am spus să vă comunic prima mea experiență ... mai puțin plăcută . M-am programat azi la d-șoara , urma să mă duc la ea la ora 18:00 , ajuns acolo după ce m-am distrat la Iulius , m-am trezit cu neplăcuta surpriză de a sta cu pula în soare ðŸ˜.

Am sunat-o de 2 ori la un interval de 12 minute , după am zis să plec , și bine am făcut .

Cum am mai spus , e prima dată când mi se întâmplă asta , poate voi nu v-ați fi supărat la fel ca mine 😂 .

Adevărul e că , m-a supărat mai mult faptul că nu m-a anunțat înainte și nici nu a răspuns după .

E și vina mea , să fiu sincer , trebuia să fiu cuminte și stau în cameră ca să învăț pentru sesiune 😇. Asta e 😊

Bineînțeles , nu scot din calcul probabilitatea ca eu să fi înțeles greșit atunci când m-am programat , ce-i drept , în perioada asta sunt cam aerian

ÃŽmi pare rău ca ai așteptat , dar nu am mai putut lucra ca sunt in perioada aceea a lunii .. Te aștept de Marți 😊
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Îmi pare rău ca ai așteptat , dar nu am mai putut lucra ca sunt in perioada aceea a lunii .. Te aștept de Marți

Dar la tel ai putut raspunde sa-i spui omului care-i problema.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...