Sari la conținut

Fete de strada


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare. Acum am trecut pe la benzinaria de langa simian(aproape de pensiunea eden). Am gasit o fata undeva pe la max 18 ani pur si simplu superba nu imi vine sa cred ca o asemenea frumuste sta la strada. Am optat pt un oral protejat 50 ron. Ok ca prestatie cam mecanic. I-am bagat mana la pasa si am dat de una curatica rasa . Mai era un nene langa ea ,am intrebat-o ce e cu el si mi-a zis ca e doar un nene care se mai opreste la ea sa-i mai dea o tigara.

Link spre comentariu

Salutare. Acum am trecut pe la benzinaria de langa simian(aproape de pensiunea eden). Am gasit o fata undeva pe la max 18 ani pur si simplu superba nu imi vine sa cred ca o asemenea frumuste sta la strada. Am optat pt un oral protejat 50 ron. Ok ca prestatie cam mecanic. I-am bagat mana la pasa si am dat de una curatica rasa . Mai era un nene langa ea ,am intrebat-o ce e cu el si mi-a zis ca e doar un nene care se mai opreste la ea sa-i mai dea o tigara.

Nu ai luat un nr de telefon ceva ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , la Simian cambera sunt 3 fete , la schela la Taverna 2 fete , langa Eden 3 fete astea lucreaza doar pe zi , la petrom la schela chiar in benzinarie sunt 2 fete care lucreaza noaptea si la polivalenta dar acolo nu se merita sa opresti . Numai bine

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila

Avand in vedere ca sunt pe aici de ceva vreme,consider ca a venit timpul sa contribui si eu.

Ieri am trecut si  eu pe langa Severin. Undeva dupa Simian, la un peco vechi abandonat o blondina la vreo 1.65...1.70 inaltime ma fascinat.

Nu prea sunt adeptul fetelor de la strada da asta chiar nu trebuie ratata. Frumoasa foc, cur fain, sani nu mari dar draguti :movingthem1 .

Initial am oprit si am intrebat-o ce si cum. OP 50 roni si OP+NP 70. Dat fiind faptul ca nu suport deloc OP i-am zis ca ii ofer 100 dar sa fie NP.A stat putin pe ganduri si a zis ca e ok dar sa nu finalizez la ea in gurita. A urcat fata in masina, am parcat in spate si din propria initiativa am scos banutii si i-am inmanat fetei, dupa care ne-am mutat pe bancheta din spate.Am trecut la dezchilotare :))) amandoi si a inceput fata cu un oral chiar ok,putin ajutat si de manuta dar nu prea mult.Intre timp eu o mangaiam pe la pasarica,bagat 1...2 degete, sa umezit imediat fata si gemea usor.NP vreo 10 min asa soft dupa care i-am cerut sa monteze preze sa trecem la NP. Montat preze dupa care sa urcat pe mine si a inceput sa dea usor din fese, destul de stramta fata, avand in vedere ca nu sunt cel mai dotat :)). Se misca bine, gemea usor, nu parea sa se prefaca. Nu stiu nici cum nici cand dar am inceput sa ne sarutam, nu pot sa imi dau seama care din noi a avut initiativa :laugh2 .Dupa vreo alte 10 min am finalizat in balon.Sa dat jos de pe mine, mi-a scos balonul ma sters cu un servetel umed si a mai prestat putin NP din propria initiativa.

Dupa ce ne-am imbracat am mai stat putin de povesti cat am fumat eu o tigare.I-am spus ca din puncul meu de vedere nu are ce cauta la strada si mi-a zis ca nu are locatie unde sa presteze si ca la domiciliu sau hotel nu prea a avut succes.NP a zis ca foarte rar presteaza si la aia se ia cam dupa fata omului.

 

Per total ca si nota eu as da un 9 pentru implicare, avand in vedere ca si locul a fost cam incomod.

 

Oral 9, nu a fost cel mai bun din viata mea, dar a fost ok si fata sa implicat

Normal 9

GFE 9, nu mai stiu care si cum a inceput cu sarutari si mangaieri  :laugh2  :laugh2  :laugh2 .

Anal, am intrebat-o si nu presteaza sub nici o forma. 

 

E primul post aici pe forum, deci va rog sa fiti blanzi  :laugh2

 

Bafta si ciocane tari la toata lumea.

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila

Pe la ce oră este de găsit?Cereți un nr.de tel.de la ea cei care mai treceți prin zonă.

Bree colegu, la mine a fost daca imi aduc aminte intr-o zii de Duminica si era in jurul orei 12...13 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...