Sari la conținut

0724866948


Postări Recomandate

Salut! Amator de mature fiind i-am facut o vizita doamnei. Pot sa spun ca am fost foarte multumit ( pentru gusturile mele doamna arata foarte bine) ON si NP , doamna vorbareta si duce la glume, chiar e o prezenta agreabila. Locatie zona Boema, etaj superior. Am stat o ora, achitat 250 ron. Voi mai reveni!

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
9 hours ago, kerote said:

Salut! Amator de mature fiind i-am facut o vizita doamnei. Pot sa spun ca am fost foarte multumit ( pentru gusturile mele doamna arata foarte bine) ON si NP , doamna vorbareta si duce la glume, chiar e o prezenta agreabila. Locatie zona Boema, etaj superior. Am stat o ora, achitat 250 ron. Voi mai reveni!

Cum ai luat legatura cu ea?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, kerote said:

Nu am mentionat pentru ca numarul e in titlul topicului.

Eu te-am intrebat serios. Telefon / WhatsUp / mesaje ?? Ea neavand cont aici, nu stiu ce metoda sa aplic. Mi s-a mai intamplat sa fiu sunat inapoi peste nu stiu cate ore. Ms.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, playmaker a spus:

Eu te-am intrebat serios. Telefon / WhatsUp / mesaje ?? Ea neavand cont aici, nu stiu ce metoda sa aplic. Mi s-a mai intamplat sa fiu sunat inapoi peste nu stiu cate ore. Ms.

Salut , nu am avut nici o urma de ironie in comentariu. Eu am citit pe publi si am sunat,stabilit,onorat. Ceea ce iti recomand si tie. Nu stiu daca foloseste whatssup si nici nu am incercat pentru ca nu il folosesc nici eu. Am omis sa spun ca nr e 150 lei. Bafta !

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, kerote said:

Salut , nu am avut nici o urma de ironie in comentariu. Eu am citit pe publi si am sunat,stabilit,onorat. Ceea ce iti recomand si tie. Nu stiu daca foloseste whatssup si nici nu am incercat pentru ca nu il folosesc nici eu. Am omis sa spun ca nr e 150 lei. Bafta !

Multumesc frumos. Este chiar interesanta doamna (din poze si din ce ai relatat). Zona Boema?  Cunosc si eu o locatie peste drum de OMV Boema. Sau este pe partea cu OMV?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Acum 1 oră, playmaker a spus:

Multumesc frumos. Este chiar interesanta doamna (din poze si din ce ai relatat). Zona Boema?  Cunosc si eu o locatie peste drum de OMV Boema. Sau este pe partea cu OMV?

Pe partea cu OMV, zona Yuka. Gusturile nu se discuta, dar cred ca nu o sa fi dezamagit.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...