Sari la conținut

Cuplu Floresti !


Postări Recomandate

Colegii, eu am fost la ei cu vreo 2 saptamani in urma. Sunt foarte selectivi si dupa ce le demonstrezi prin mesaje pe publi, iti dau numarul lor. Ideea e simpla, cat cer atat si ofera.

 

Eu din acei 250 de lei am stat per total o ora si 50 de minute. A fost amazing fuck! Curati, discreti, inteligenti... Locatia din Floresti e complicata dar va ajuta ei daca nu va descurcati.

 

Succes!

  • Like 3
Link spre comentariu

A fost un inceput in doi cat partenerul ei a fost la dus, noi il facusem impreuna inainte. Apoi a venit si el si a iesit tot ce iti poti imagina la un threesome 😈 Cu orale si DP. Eu am avut parte si de o a doua finalizare CIM care mi-a stors si sangele din mine... Te suge de energie de tremuri cateva minute 😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

A fost un inceput in doi cat partenerul ei a fost la dus, noi il facusem impreuna inainte. Apoi a venit si el si a iesit tot ce iti poti imagina la un threesome Cu orale si DP. Eu am avut parte si de o a doua finalizare CIM care mi-a stors si sangele din mine... Te suge de energie de tremuri cateva minute

Numar de telefon?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Numar de telefon?

 

@numaibunmfs, da-i cetateanului @dorian3 numarul ... tau de telefon.

Il cere, vezi tu ce vorbiti, apoi, acolo.

 

P.S.: dorian3 "are you moron?" (vorba unui "prieten"), atata timp cat in anuntul lor (al cuplului) apare ca si modalitate de contact doar schimbul de mesaje facut pe platforma publi24, ce numar de telefon ceri tu?

 

P.P.S.: Inesuka, vorbeam ieri de specimene cu pene pe spate, uite inca unul aici ... si-a scos "ciocul" la iveala. Si asta are 2 ani jumate vechime ... dar sta mai rau cu neuronii.

Link spre comentariu

@Altu2, in cel mai bun caz pot sa intermediez intalnirea lui @dorian3 cu ei😂😂 20% comisionul 😂😈

 

Cum am zis, sunt discreti si foarte de treaba si te poti intalni cu ei daca dai dovada ca mai ai ceva si sub par, nu doar in boxeri 😉

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

@Altu2, in cel mai bun caz pot sa intermediez intalnirea lui @dorian3 cu ei 20% comisionul

 

Cum am zis, sunt discreti si foarte de treaba si te poti intalni cu ei daca dai dovada ca mai ai ceva si sub par, nu doar in boxeri

 

Faine cifrele, 20% e O.K., plus de asta dai dovada ca esti echidistant, pare-se, nu e nici 10% (vremurile lui A.N.), nici 40% (actualele scoruri).

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

In 31 mai am trimis un mesaj pe publi si mi-au raspuns dar foarte scurt. Le-am trimis mesaj inapoi si de atunci nimic. As merge si mai ales cu vreo dama...! Numar de contact nu are nimeni?

Odată ce au un filtru și, aparent, nu ai trecut de acel filtru, insistența în a-i cunoaște nu ți se pare lipsită de orgoliu?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Aveau pretentia sa am pula mare. Normal ca nu le-am trimis poza cu mine ci am ales de pe chaturbate pe care l-am gasit cu cea mai barosana pula, am facut screenshot, am taiat logo-ul de chaturbate si le-am trimis aia. Au zis ca nu ma calific ca ei vor mai mare. Tipul o avea cat un magar.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aveau pretentia sa am pula mare. Normal ca nu le-am trimis poza cu mine ci am ales de pe chaturbate pe care l-am gasit cu cea mai barosana pula, am facut screenshot, am taiat logo-ul de chaturbate si le-am trimis aia. Au zis ca nu ma calific ca ei vor mai mare. Tipul o avea cat un magar.

Gen...

Dati-mi putere sa va arăt ce pot face cu ea.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Aveau pretentia sa am pula mare. Normal ca nu le-am trimis poza cu mine ci am ales de pe chaturbate pe care l-am gasit cu cea mai barosana pula, am facut screenshot, am taiat logo-ul de chaturbate si le-am trimis aia. Au zis ca nu ma calific ca ei vor mai mare. Tipul o avea cat un magar.

 

Da pai tipei ii cam placea... pula mare. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...