Sari la conținut

Cuplu Floresti !


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu stiu de ce o vrea mare ca tipa o are destul de stramta. Si are si un curuletz de vis. Maaama mama ce se mai strangea in jurul pulii. Ea era calare peste partener iar eu pompam in curuletz. Ceva de neuitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pana la urma treaba lor, mie doar nu mi-au plăcut fițele.
Si hai sa fim serioși, tipa nu mai e chiar asa proaspăta și ambii sunt din pătura sociala nu chiar culta. (Vreau sa zic, oameni simpli, tipul cu ceva hobby de mașini, na.... cel puțin nu chiar genul meu de persoane.) Nu-i problema în sine, dar n-am înțeles pe ce se bazau alurile de prințesa.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

nairpic, daca nu reusesti sa scrii un enunt logic, las-o.

 

estrogen, nu-i vorba ca merg la teatru. Doar ca nu-mi plac alurile de superioritate. Adica pula mea, ar trebui sa ma simt onorat ca pe banii mei am onoarea sa-mi pun pula in ea?

 

Nu stiu Coaie ce sa zic, eu tare mi-as mai fi infipt pula inca odata in ea, dar sincer sa fiu decat sa-mi pierd timpul pe facebook cu ea mai bine rezolv treaba cu una mai "disponibila".

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Da, printesele astea nu inteleg ca barbatii gandesc practic. Nu pierdem timpul doar ca n-au ele alta distractie.

 

Pai vezi de-asta nu-i inteleg eu pe astia care stau cica sa faca curte unei femei etc etc. Mie chestia asta mi se pare ca trebuie rezolvata mult mai simplu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mai tampit, nu toata lumea tasteaza la 2 degete. Se mai incurca literele cand tastezi repede, la 10 degete si pe nevazute. Dar na... ce pula ai putea tu intelege. Du-te faceti-va pula nod cu cacatul mic ca ambii aveti un orizont de parca ati trai intr-un castron.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba prostane ma pis pe tine! :))) . ti-e ciuda cand o dai in bara! Explicatii puerile prostane!!!!:)))) Pana una alta imi fac pula nod si te fut in gura pe tine si pe toata familia ta :)))))))). Mai futi pe Turzii ba coaie? :)))))). Miroase forumul a cacat si ma gandesc ca numa' de la tine e chestia asta! Du-te-n plm de jegos infect ce esti! Nu te-ai saturat ma ca ti-o da toata lumea prin gura? Cersetoru' pulii ce esti! Tu vorbesti de orizont ma infectule? Tu care futi numai rebuturi pe Turzii? Du-te-n plm de infect ca nici nu stii cum arata o pizda in realitate. Ai vazut in filme si pe Turzii si traiesti cu impresia ca toate femeile sunt ca alea. Auzi ba coaie e doar o chestiune de timp pana te va descoperi unu si te va fute in gura la propriu. Ca la figurat esti rusinea site-ului. Esti curva nr.1 la cata muie ti-ai luat:))))))))))). O sa vina vremea sa ti-o iei si real!!!

Mai tampit, nu toata lumea tasteaza la 2 degete. Se mai incurca literele cand tastezi repede, la 10 degete si pe nevazute. Dar na... ce pula ai putea tu intelege. Du-te faceti-va pula nod cu cacatul mic ca ambii aveti un orizont de parca ati trai intr-un castron.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) serios. sa mori tu! Vezi tu asta? De unde ? De pe Turzii? Din autobus? Is tare curios de unde vezi:),. Vai de pula ta frustratule! Esti caz patalogic ba pula infecta ce esti! Un frustrat. Din ce motive ma doare-n pula ba coaie. Tu latri pe aici , toata lumea te fute-n gura si eu fut! :))). Intelegi? Ma doare-n pula de tine infectule! Cat despre 'descoperire' stai relaxat ca de oriunde intri lasi o urma. Si tu , si eu:). Toti lasam o urma. Is 100% convins ca vei fi descoperit !!!! 

Nu prea ai cum sa descoperi tu sau altul absolut nimic. In schimb e de rasul curcilor cand vad existentele voastre reale cat sunt de triste.

  • Minus 1
Link spre comentariu

te-n gura sa te fut! o greseala ziceai? analfabetule!

  

ba prostane ma pis pe tine! :))) . ti-e ciuda cand o dai in bara! Explicatii puerile prostane!!!!:)))) Pana una alta imi fac pula nod si te fut in gura pe tine si pe toata familia ta :)))))))). Mai futi pe Turzii ba coaie? :)))))). Miroase forumul a cacat si ma gandesc ca numa' de la tine e chestia asta! Du-te-n plm de jegos infect ce esti! Nu te-ai saturat ma ca ti-o da toata lumea prin gura? Cersetoru' pulii ce esti! Tu vorbesti de orizont ma infectule? Tu care futi numai rebuturi pe Turzii? Du-te-n plm de infect ca nici nu stii cum arata o pizda in realitate. Ai vazut in filme si pe Turzii si traiesti cu impresia ca toate femeile sunt ca alea. Auzi ba coaie e doar o chestiune de timp pana te va descoperi unu si te va fute in gura la propriu. Ca la figurat esti rusinea site-ului. Esti curva nr.1 la cata muie ti-ai luat:))))))))))). O sa vina vremea sa ti-o iei si real!!!

Pe tine cine cristosii ma-tii de javra turbata mancatoare de cacat curvesc te-a facut George Pruteanu de o arzi asa ca o inalta instanta gramaticala ?

De la cine mortii ma-tii de carnat burtos sa o ia in real bai jumara de varsta mijlocie ? De la tine ? Pai sa-ti faci programare la spital dinainte deja, ca daca te bati la fel cum scrii, esti pa in zece secunde maxim bai maimuta urlatoare.

Simti tu ca muia ti se indeasa prea tare in gat virtual si vrei si real, bai pui de godac cu apucaturi de interlop ? Nu tu scriai ca il duci pe unu la padure acu cativa ani ??? Ahahajaja ce sa faci ma? Sa culegi fragi si muie ? Ai drecu de cioara tare in clont ce esti.

Da si tu o laba, sa nu mai fii asa agresiv in taste, si sa nu !ai visezi filme cu batai, ca ti ies chilotii tanga din cur, vandamme.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ce ai ba ai facut un AVC? du-te-n plm de agarici ! ma pis pe astia ca tine ba jegule! te-a intrebat cineva ceva? te agiti ca un spumant fute-o-as pe ma-ta in gura de curva borata ce e! imi fac programare sa iti fut familia de milogi in gura! baga-mi-as pula in ochii tai! Eu scriam ce pula mea vrea ma pizda cu ochi ce esti! :)))))))). scriu ce vreau si fac  ce vreau ma muistule! vrei si tu in padure?:))))))) te duc du-te-n mortii ma-tii de cacat cu ochi!

   Pe tine cine cristosii ma-tii de javra turbata mancatoare de cacat curvesc te-a facut George Pruteanu de o arzi asa ca o inalta instanta gramaticala ?
De la cine mortii ma-tii de carnat burtos sa o ia in real bai jumara de varsta mijlocie ? De la tine ? Pai sa-ti faci programare la spital dinainte deja, ca daca te bati la fel cum scrii, esti pa in zece secunde maxim bai maimuta urlatoare.
Simti tu ca muia ti se indeasa prea tare in gat virtual si vrei si real, bai pui de godac cu apucaturi de interlop ? Nu tu scriai ca il duci pe unu la padure acu cativa ani ??? Ahahajaja ce sa faci ma? Sa culegi fragi si muie ? Ai drecu de cioara tare in clont ce esti.
Da si tu o laba, sa nu mai fii asa agresiv in taste, si sa nu !ai visezi filme cu batai, ca ti ies chilotii tanga din cur, vandamme.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vreau si eu in padure ?? Adica tu esti mare Tony Soprano, ai mai dus si pe altii in padure :))) Iti place sa fii futut in natura ? Ce faceai tu acolo, mancai alunele din cacatul de urs ? :))

Da mai muie hai sa vad cum ma duci tu la padure, tu care daca urci doua etaje gafai si grohai ca un porc intrat in fibrilatie.

Te ai prostit de la atatea filme cu Cichi Cian nebunuleee ?? :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ma pis pe tine expiratule! Cine plm te-a bagat in seama ma nespalatule? Vrei sa fii bagat in seama si te bagi ca musca-n cacat? Ti-am avut eu treaba retardatule? :)))). Asa de tare te-am futut in gura in trecut incat ai ramas cu traume? :)))))). Plm sunt impresionat ca ti-ai amintit chestia cu dusu' in padure. :))). Am zis-o de ceva ani! Relax jegosule, ma poti citi ca oricum ce scriu eu pe aici e literatura pentru tine in plm de analfabet ce esti. :)))))). Imi pare bine ca iti amintesti de mine! Sunt cosmarul tau, infectule! :))))))). Recunoaste ca m-am pisat pe tine si atunci si ma pis si acum!!! :)))))))))). Asa ca du-te-n plm de jegos infect ce esti si citeste-ma si citeaza-ma daca asa tare te-am impresionat:))))))). Vezi ca au astia si tratament pentru traumele tale! :))))))))))))))) Vai de pula ta ariciule!!! :))))))))))))

Vreau si eu in padure ?? Adica tu esti mare Tony Soprano, ai mai dus si pe altii in padure :))) Iti place sa fii futut in natura ? Ce faceai tu acolo, mancai alunele din cacatul de urs ? :))
Da mai muie hai sa vad cum ma duci tu la padure, tu care daca urci doua etaje gafai si grohai ca un porc intrat in fibrilatie.
Te ai prostit de la atatea filme cu Cichi Cian nebunuleee ?? :)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:)))) de rasu' plansu'!!!! "o beleste 9000" ma citeaza cu o chestie spusa cu ceva ani in urma:))))))). se aprinde? va aduceti aminte de unu care ne relata ca a futut-o pe una dupa 11 ami cu 30 lei? ba "o beleste 9000" sau coaie flocoase esti atat de prost incat te declar prostu galaxiei:)))))))))))))). du-te-n plm si te sinucide in cacat unde iti e locul! :))))))))) clona imputita!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))) ma pis pe tine retardatule! din moment ce iti aduci aminte ce am scris acum cativa ani e clar ca te impresioneaza 'scrierile' mele. o poti da la intors cum vrei tu ma 'o belesti 9000'. iti repet ca ma pis pe tine si pe ce aberezi tu, eu fuck ce vreau! pana una alta tu ce cauti aici? ai futut ceva? tot pe Turzii? tot in cacat? :))) tot labe triste? e greu sa te uiti p'aci cum fut altii si tu doar salivezi:))). futi si tu una dupa 11 ani de salivat. plm . e greu! te-nteleg! :)))) dar ma pis pe tine jegosule! laturi zici? dar le ti minte si dupa ani! plm recunoaste ca is idolul tau:))))))))). suge-mi-ai pula gunoiule! :)))). citeste ba pula si ia aminte! :))). fii atent pana data viitoare ai tema de casa:

-vei lua toate postarile mele, le vei citi si vei face un rezumat! Ai inteles? ca daca nu te ia mama dracului si te duce in padure!!! si te fute-n gura! :)))))))))))))))))))))))))))))))

Ba latraule mars in plm de clona imputita!

Gata bai turba jegoasa,te ai calmat ? :))) Las- mai moale cu emojiurile ca tradezi obsesia maniacala.
Scrierile tale ? Adica laturile pe care le borasti pe aici sunt scrieri :))) bun asa, latra in continuare chihuahua de tarfe ce esti si tu.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu prea ai cum sa descoperi tu sau altul absolut nimic. In schimb e de rasul curcilor cand vad existentele voastre reale cat sunt de triste.

Ma pulache, ce vezi tu?

Din salonul ala de la Psihiatrie, unde mai ești cu 5 "dezechilibrati" în aceeași încăpere, tu vezi doar tavanul alb-murdar ce-i deasupra patului tău.

Si asta se întâmplă în cele 3 ore când nu ești sedat complet, momente de care profiți și în a arunca dejecții aici pe forum.

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

sincer inteleg de ce unii au migrat pe alte meleaguri! Adevarul ca aci pe nimfo nu mai e demult nici o regula. pisicuts e demult depasit de situatie si tolereaza gunoaie gen obeleste 9000 si coaie flocoase , de fapt unul si acelasi ! avand in vedere ce fac scursurile/scursura mentionata si siguranta lor ca nimic nu li se intampla stai si te intrebi daca nu cumva sunt creatiile motanului! :) . oricum ma doare-n pula si de motan si de jegul asta de site!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...